Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze się czepiam - taka moja rola.

Oby tylko to zachowanie się kiedyś na Was nie zemściło, bo zamiast podpierdalać nam redaktorów, szukajcie wśród swojej rozbudowanej społeczności, którą od wielu lat sobie tworzycie. Tylko czy ktoś tam potrafi napisać logiczne zdanie?

 

No masz rację nikt tak nie robi :roll: A szczególnie już Ty jesteś całkowicie niewinny :roll: Najlepiej wywal cmrev z ulubionych, tylko skąd będziesz wtedy brał ludzi do redakcji :-k

Odnośnik do komentarza

No masz rację nikt tak nie robi :roll: A szczególnie już Ty jesteś całkowicie niewinny :roll: Najlepiej wywal cmrev z ulubionych, tylko skąd będziesz wtedy brał ludzi do redakcji :-k

W gwoli ścisłości - nie mam CMRev w ulubionych. Hmm... Żaden mój redaktor nie ma nic wspólnego z redakcją CMRev, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.

Odnośnik do komentarza

Jestem swietnie zorientowany, bo zostawilem kiedys kawalek siebie na tej stronie i znam ludzi stamtad, ot cala tajemnica.

 

Moj zarzut polega na tym, ze skomentowales to, co wkleili, nieuczciwie. Tzn. gdyby napisali tu, ze uwazaja te materialy za wielki sukces etc., to sam chetnie bym im dowalil, bo moja pamiec siega na tyle dalego, zeby wymienic prawdziwe wielke sukcesy CM Rev. Natomiast oni po prostu wkleili linki - wiec dowal im, ze takie same materialy miales na stronie wczesniej i nie maja sie czym chwalic, nie wiem, w te strone, ale nie hiperbolizuj, bo tym samym wkladasz im w usta to, czego nie powiedzieli.

Odnośnik do komentarza

No masz rację nikt tak nie robi :roll: A szczególnie już Ty jesteś całkowicie niewinny :roll: Najlepiej wywal cmrev z ulubionych, tylko skąd będziesz wtedy brał ludzi do redakcji :-k

W gwoli ścisłości - nie mam CMRev w ulubionych. Hmm... Żaden mój redaktor nie ma nic wspólnego z redakcją CMRev, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.

To w takim razie czemu kłamiecie w profilach redaktorów, wpisując im w polu poprzednich stron współpracę z CM Rev?

Odnośnik do komentarza

W gwoli ścisłości - nie mam CMRev w ulubionych. Hmm... Żaden mój redaktor nie ma nic wspólnego z redakcją CMRev, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.

 

No masz rację przepraszam... :rotfl:

 

Oby tylko to zachowanie się kiedyś na Was nie zemściło, bo zamiast podpierdalać nam redaktorów, szukajcie wśród swojej rozbudowanej społeczności, którą od wielu lat sobie tworzycie. Tylko czy ktoś tam potrafi napisać logiczne zdanie?

 

A teraz policz ilu redaktorów było naszymi współpracownikami, zostało zaproszonych do was z cmrev :roll:

Odnośnik do komentarza

To w takim razie czemu kłamiecie w profilach redaktorów, wpisując im w polu poprzednich stron współpracę z CM Rev?

Hmm... Przypomnij sobie tylko, jakie były okoliczności ich przybycia do nas. To, że ktoś kiedyśtam był na CMRev nie przekreśla go w moich oczach, jako przyszłego redaktora CFM, ale nigdy nie próbowałem zwerbować aktualnego redaktora CMRev, bo uważam to za nieuczciwe i nieetyczne. Jednak jest różnica, jak bierzemy kogoś, kto skończył jakiś czas temu z CMRev, niż bombardujemy obecnego redaktora tego serwisu, żeby dołączył do nas.

Odnośnik do komentarza

Brudi - Dapsz nie ma całego CM REV w ulubionych tylko podstrone z Aktywem Robotniczym... Realnie mysli człowiek, żaden redaktor by do niego nie przyszedł, więc najlepiej werbować "wyłowionych" przez nas współpracowników. To też etyczna praktyka, nieprawdaż?

 

No i zwracam honor. Też uważam, że takie osoby z naszej społeczności nie umieją napisać logicznego zdania. Tylko co na to Pucek, Seju, M8_PL i paru innych. Ciekawi mnie ich zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza

A teraz policz ilu redaktorów było naszymi współpracownikami, zostało zaproszonych do was z cmrev :roll:

Raz się odcinacie od Manifestów twierdząc, że to w sumie nie Wasza działka, co ludzie tam piszą i nie bierzecie za to odpowiedzialności, a teraz nagle nazywasz każdego twórcę manifestów współpracownikiem? Zdecydujcie się, co z tymi Waszymi manifestami, bo dostosowujecie Waszą odpowiedzialność wobec nich do aktualnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Oj, doganiasz Niesiołowskiego w swojej dialektyce. Nikt z nas nie mówi o tych co piszą manify, ale o tych, którzy funkcjonowali w aktywie robotniczym, jako nasi współpracownicy. Czyli ci, których materiały lądują na CM Rev, w głównych działach.

Czyli sugerujesz, że nie ma różnicy między złożeniem współpracownikowi propozycji pracy jako redaktor na innej stronie od próby werbowania czołowego redaktora, który obecnie jest najlepszym newsmanem na Scenie?

Odnośnik do komentarza

Może wstrzymaj się z oceną "najlepszości", ok? Ja mogę powiedzieć, że uważam, że najlepszym newsmanem jest jakubkwa, i co? Będziesz mi udowadniać wyższość świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą?

 

A co do próby werbowania wiodących osób - nie oczekuj od nas, że będziemy proponować współpracę ludziom, którzy są słabi. To chyba oczywiste, że szukamy wzmocnień, a nie szerokiej ławki rezerwowych.

 

A wam - nie uwłaczając - pozostaje możliwość wzmocnienia się naszą "ławką rezerwowych". Nam jest szkoda tak samo, bo z tymi osobami, które są w Aktywie wiążemy jakieś nadzieje, zakładamy kontynuację współpracy. A tu zonk. Nie widzę żadnej różnicy w działaniach.

Odnośnik do komentarza

Może wstrzymaj się z oceną "najlepszości", ok? Ja mogę powiedzieć, że uważam, że najlepszym newsmanem jest jakubkwa, i co? Będziesz mi udowadniać wyższość świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą?

Nic, masz do tego prawo - ja mam inne zdanie, ale to akurat nie ma znaczenia.

 

A co do próby werbowania wiodących osób - nie oczekuj od nas, że będziemy proponować współpracę ludziom, którzy są słabi. To chyba oczywiste, że szukamy wzmocnień, a nie szerokiej ławki rezerwowych.

Proponujcie po prostu współpracę osobom, które są dobre, ale nie są redaktorami na innej stronie o CM/FM i świat stanie się piękniejszy. A jak już ostatecznie zdecydujecie się kogoś podpierdalać, to niech Wam wystarczy jednak odmowa, a nie oczekujecie, że jak zagada kto inny to on się zgodzi - dajcie sobie na wstrzymanie i zrozumcie proste "nie". W każdym razie, uważam taką politykę kadrową za nieetyczną i podtrzymuję tę opinię. Jednak widzę, że Wy śmiało się do tego przynajecie - faktycznie jest się czym chwalić.

Odnośnik do komentarza

No i zwracam honor. Też uważam, że takie osoby z naszej społeczności nie umieją napisać logicznego zdania. Tylko co na to Pucek, Seju, M8_PL i paru innych. Ciekawi mnie ich zdanie na ten temat.

No widzisz jakie masz korzyści kadrowe? Szukaj więc tam, a nie na CFM.

No i właśnie tam szukamy, a potem staramy się te "wyłowione" stamtąd jednostki przygotować do wstąpienia do redakcji, jednak zazwyczaj pewna strona ich "podkupuje". Widzisz analogię?

Odnośnik do komentarza

No widzisz jakie masz korzyści kadrowe? Szukaj więc tam, a nie na CFM.

 

To zdanie mnie totalnie rozwaliło. Próbowałem nie udzielać się w tej dyskusji, ale już nie mogę. Dapsz - A zatrudnianie userów z aktywu robotniczego, to nie korzystanie z "dóbr" CM Rev? Oni tam zaczynali, uczyli się wszystkiego, dostawali potrzebne rady od redaktorów. Może jeszcze powiesz, że nie ma to nic wspólnego z podkradaniem zdolnych userów naszej stronie? Nie pieprz mi więc o tym, że postępujemy niewłaściwie, a Ty jesteś święty. Sam przecież dobrze wiesz, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

A wam - nie uwłaczając - pozostaje możliwość wzmocnienia się naszą "ławką rezerwowych". Nam jest szkoda tak samo, bo z tymi osobami, które są w Aktywie wiążemy jakieś nadzieje, zakładamy kontynuację współpracy. A tu zonk. Nie widzę żadnej różnicy w działaniach.

Raz, proszę o odrobinę szacunku, więc może "Wam"? Heh, nie wiem czy Twoja stała kadra by do mnie przeszła, bo... nie mam zamiaru składać im porpozycji z prostej przyczyny - to REDAKTORZY CMRev. Tym się różni nasza polityka.

 

To zdanie mnie totalnie rozwaliło. Próbowałem nie udzielać się w tej dyskusji, ale już nie mogę. Dapsz - A zatrudnianie userów z aktywu robotniczego, to nie korzystanie z "dóbr" CM Rev? Oni tam zaczynali, uczyli się wszystkiego, dostawali potrzebne rady od redaktorów. Może jeszcze powiesz, że nie ma to nic wspólnego z podkradaniem zdolnych userów naszej stronie? Nie pieprz mi więc o tym, że postępujemy niewłaściwie, a Ty jesteś święty. Sam przecież dobrze wiesz, że tak nie jest

Ja mam kilku współpracowników i jakby ktoś mi ich podebrał, to najwyżej miałbym pretensję do siebie - że nie włączyłem ich do redakcji wcześniej. Proste.

 

Rondel, może Ty akurat się tutaj nie udzielaj, bo zamiast wykazaniem się odrobiną odwagi i przyznania się do odejścia próbowałeś nam udowodnić, że się wypaliłeś i nie masz czasu, a Twój tekst... pojawił się za kilka dni na Rev. Zamilcz więc, bo mi ciśnienie skacze.

Odnośnik do komentarza
Rondel, może Ty akurat się tutaj nie udzielaj, bo zamiast wykazaniem się odrobiną odwagi i przyznania się do błędu próbowałeś nam udowodnić, że się wypaliłeś i nie masz czasu, a Twój tekst... pojawił się za kilka dni na Rev.

 

Małe sprostowanie. Kilka minut po odejściu:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...