Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Łopatologicznie

A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

6 lat scena istniała z jednym forum, a przez ten czas przewinęły się przez nią takie serwicy jak LCM, CM Review, Arena CM, CM Online, FCMC, CM Revolution, CCM, FMOT i wiele innych. ŻADNE z nich nie próbowało zakładać własnego forum (aż do czasu FCMC, ale oni po prostu połączyli się z forum jasonxa i MM z tego co pamiętam). Nagle pojawia się strona tworzona przez grono nowych osób na scenie, która posiada swoje własne forum. Powiedz mi, w jaki sposób nie rozwalacie ideału zjednoczonej sceny?

 

Właściwie nie rozwalacie, bo dla mnie jesteście poza sceną.

 

Tak w celach wyjaśnienia.

 

FCMC odeszło z CMF, kiedy rednaczem był Wymiatacz i kontakty między nim, a resztą sceny były troszkę dziwne. Samo FCMC też popełniło kilka baboli wcześniej. Ja to rozumiem i biję się w pierś za to. Poszliśmy na konkurencyjne forum bo zawsze to jakaś forma reklamy. Od momentu kiedy zdecydowałem, że trzeba zmienić wizerunek FCMC myślałem o tym co zrobić z forum. Były pomysły u konkurencji, był pomysł założenia własnego forum. Dzięki temu, że jestem osobą z którą można się dogadać i Icon jest taką osobą mamy możliwość powrotu na forum i mam nadzieje, że nastąpi to już niebawem :).

 

To tyle mojej prywaty :).

Odnośnik do komentarza

Pucek , czyli albo pisze tutaj albo nigdzie ?? tak jak napisał Icon , nie podoba mi się tu , to udaję się na inne forum które dzięki Bogu istnieje ( nawet kilka :o ). Kazdy kto chce moze sobie zalozyc forum , bo nie kazdy podpisywal sie pod ta idea , ktora ma prawo sie komus nie podobac tak samo jak te forum.

 

Dajmy innym szanse (stronom , forom) sie wykazac :)

Odnośnik do komentarza

Najsmieszniejsze w całej dyskusji o tym jak to dzielicie scene albo i jej nie dzielicie jest to, że z tych którzy tą Scenę z dużej litery tworzyli wypowiedziało sie 3 ludzi, z czego jeden przedstawił jednego posta z którym się zgadzam a dwóch pozostałych napisało że nie wie po kiego diabła ta dyskusja. Signum temporum?

Odnośnik do komentarza
Najsmieszniejsze w całej dyskusji o tym jak to dzielicie scene albo i jej nie dzielicie jest to, że z tych którzy tą Scenę z dużej litery tworzyli wypowiedziało sie 3 ludzi, z czego jeden przedstawił jednego posta z którym się zgadzam a dwóch pozostałych napisało że nie wie po kiego diabła ta dyskusja. Signum temporum?

 

a pozostali powtarzają się jeden po drugim :keke:

Odnośnik do komentarza
FMSite szybko znalazło sobie partnera, już myślałem, że FMF, a tu... FFM. Boski można powiedzieć będzie z dwoma serwisami współpracował, na CFM jako redaktor, a na FMSite jako admin forum.

 

 

Ja tak nie uważam :> Na FFM jest tylko jako opiekun techniczny forum i nie mam zamiaru pracować na FMSite ,a że tak wyszło ,że robie na CFM i jeste adminem na FFM to już inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

No tyle, że jako redaktor CFM nie powinieneś prowadzić innych for, skoro CFM współpracuje z ForumCM. Co innego, jakbyś był tam modem, ale adminem, czyli jak rozumiem, masz tam największą władzę? Dla mnie to jest dziwne postępowanie, za dużo rzeczy chcesz naraz...

Odnośnik do komentarza
No tyle, że jako redaktor CFM nie powinieneś prowadzić innych for, skoro CFM współpracuje z ForumCM. Co innego, jakbyś był tam modem, ale adminem, czyli jak rozumiem, masz tam największą władzę? Dla mnie to jest dziwne postępowanie, za dużo rzeczy chcesz naraz...

 

Sam powiedział że jest na FFM osobą od spraw technicznych czyli musi mieć admina mimo wszystko.

 

Jeśli chodzi o całą tą dyskusję... Dziwne są teksty o rozbijaniu sceny. Z jednej strony przyznam wam w kilku rzeczach rację. Miedzy innymi o tym że lepiej by było gdyby było jedno forum bo łatwiej by było znaleźć interesujące nas informacje. Ale jeśli ktoś przychodzi i nie podobają mu się zasady panujące tutaj to dlaczego ma nie pojawić się na innym forum? To się nazywa konkurencja. Gdybyście byli nastawieni do każdego nowego usera, choćby najgorszego jak to nazywacie "gimów" w sposób pozytywny nie było by innych for "rozbijających scenę".

 

Możecie mi zarzucić że nie jestem z tego forum, nie znam panujących tutaj zwyczajów. Aczkolwiek dołączyłem do FFM jakieś dwa lata temu kiedy było zwykłym malutkim forum... Później była jak wszyscy znają historia z MM i Jasnoxem. Zmienili oni te malutkie forum w jego teraźniejszą formę czyli FFM. Racje na początku była to kopia tego forum, nie da się tego ukryć. Ale ani jeden ani drugi nie są już w MT, forum idzie swoimi drogami.

 

Gdybym znalazł się na CMF czy bym przypadkiem nie zginą wśród tylu userów i z waszym nastawieniem do nowych? Jakieś pół roku temu starałem się zaistnieć na CMF, włączyć się do dyskusji, ale po części prawda jest taka że dyskusję głównie tworzą osoby które już mają tu swoją wyrobioną markę że tak powiem. I to nic złego o ile te osoby będą pierwszymi które będą wprowadzać świeżą krew na scenę. Nie udało mi się byłem że tak powiem olewany, pewne osoby które są dłuższy czas na scenie i które teraz z miejsca pozdrawiam doradzały mi żebym poczekał aż także wyrobie sobie markę, ale czy to jest normalne żebym czekał 3 miesiące aż w końcu ktoś mnie zaakceptuje na tyle by ze mną normalnie rozmawiać? Z cały szacunkiem mam na tym forum kilku znajomych, którzy jeszcze w dawnych czasach (za czasów MM i Jasnoxa) byli na FFM. Bardzo miło było ich poznać i nawet jeśli teraz sie tego wstydzą i udają że mnie nie znają.

 

Z pozdrowieniami, Drwal.

Odnośnik do komentarza

A weź się zamknij gimie :| Nie mów nic o nastawieniu do nowych, bo zaczynam się śmiać... Mnie jakoś nikt nie atakował tylko dlatego bo byłem nowy na forum -.-

 

 

EDiT

Jakoś nie widzę innowatorstwa na ffm, to dalej jest to samo xero cmf, te same działy, taki sam układ. ech...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...