Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

 

Obrazowo:

 

Scena zawsze była kontynentem, a Wy tworzycie z niej archipelag, którego wyspy nie ma ze sobą kontaktu. Scena zawsze była skupiona wokół forum, tu miały tematy nawet tak badziewne serwisy jak CM Special. Skupiając inne serwisy wokół innego forum tworzycie de facto druga scenę.

 

No i gdzie ten problem? Nawet jeśli tak jest, to tej 'waszej' w żaden sposób nie rozwalamy. Zresztą jak widać nie skupiamy żadnych serwisów wokół forum.

Nie wiem w jaki sposób rozwalamy 'scenę', ale tego się już tutaj nie dowiem. A skoro tak chcecie tej 'cetralizacji' i wiecie o istnieniu naszego forum to zgodni z ideą tego forum powinniście starać, się nas przygarnąć pod wasze skrzydła, ale wam na tym nie zależało chyba, więc coś nie tak z tą ideą...

 

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

Odnośnik do komentarza

Czy warto się przejmować aż tak niszowymi produktami, jakimi w stosunku do CMF są inne fora o podobnej tematyce? Taką polemiką dajecie im tylko do zrozumienia, że niby coś mogą zrobić/robią Scenie. Chcą rywalizować, niech rywalizują - przecież wszyscy wiemy, że im to na dobre nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
No i gdzie ten problem? Nawet jeśli tak jest, to tej 'waszej' w żaden sposób nie rozwalamy. Zresztą jak widać nie skupiamy żadnych serwisów wokół forum.

Nie wiem w jaki sposób rozwalamy 'scenę', ale tego się już tutaj nie dowiem. A skoro tak chcecie tej 'cetralizacji' i wiecie o istnieniu naszego forum to zgodni z ideą tego forum powinniście starać, się nas przygarnąć pod wasze skrzydła, ale wam na tym nie zależało chyba, więc coś nie tak z tą ideą...

 

No bo FM Poland od Was uciekło i chwała im za to.

 

Odpowiedz mi na jedno pytanie: po co Wam własne forum i co jest takiego w tym, że nie chcecie usunąć swojego?

 

 

Aha, i popraw interpunkcję.

Odnośnik do komentarza
Czy warto się przejmować aż tak niszowymi produktami, jakimi w stosunku do CMF są inne fora o podobnej tematyce? Taką polemiką dajecie im tylko do zrozumienia, że niby coś mogą zrobić/robią Scenie. Chcą rywalizować, niech rywalizują przecież wszyscy wiemy, że im to na dobre nie wyjdzie.

 

Wy nie rozumiecie tylko, że my z nikim nie rywalizujemy, nie mamy i nigdy nie mieliśmy zamiaru niczego Wam rozwalać.

 

Odpowiedz mi na jedno pytanie: po co Wam własne forum i co jest takiego w tym, że nie chcecie usunąć swojego?
To tak, jakbyś zapytał czemu mam własny komputer i co w nim takiego, że go nie chce wypieprzyć przez okno, skoro mój sąsiad tez ma komputer...
Odnośnik do komentarza

Taaak, forumcm.net jest idealne, bez wad, ma wyłącznie cudownych administratorów i moderatorów, którym nie zdarzają się gorsze dni, najwyższy poziom merytoryczny, najciekawsze dyskusje, udzielają się tutaj wyłącznie najfajniejsi użytkownicy, majacy największy wkład merytoryczny w Historię Sceny. Tylko skąd, kurka twarz, wziął się popyt na konkurencyjne forum? Gdyby FCM wypełniało 'ideał zjednoczonej sceny' ( :rotfl:), to by inne fora nigdy nie zaistniały.

Odnośnik do komentarza
To tak, jakbyś zapytał czemu mam własny komputer i co w nim takiego, że go nie chce wypieprzyć przez okno, skoro mój sąsiad tez ma komputer...

 

Jeśli komputer Twojego sąsiada był pierwszym komputerem będącym połączeniem kilku mniejszych i skupia wokół siebie wszystkie komputery oprócz Twojego, który skupia wokół siebie mniejszą ilość to wypieprz przez okno.

Odnośnik do komentarza
No i gdzie ten problem? Nawet jeśli tak jest, to tej 'waszej' w żaden sposób nie rozwalamy. Zresztą jak widać nie skupiamy żadnych serwisów wokół forum.

Próbujecie wciągać nowych eFeManiaków na swoje forum, co oznacza rozwalanie sceny. Bo scena to CMF plus serwisy z CMF powiązane. Tak było od lat 6 (tak?) i tak będzie do dnia kiedy CMF upadnie.

Nie wiem w jaki sposób rozwalamy 'scenę', ale tego się już tutaj nie dowiem.

Masz problemy z czytaniem, więc rozpiszę Ci to w punkciki, może łatwiej przyswoisz.

 

1) Było jedno forum, wszyscy eFeManiacy przychodzili tutaj. Mogli rozchodzić się na inne serwisy w poszukiwaniu tekstów, newsów, dodatków, ale na tym JEDNYM forum mogli wymieniać się poglądami, wskazówkami itd.

2) Powstaje wasz serwis zakłada swoje własne forum. Nowi eFeManiacy siedzą u Was na forum i tam wymieniają się wszystkimi uwagami itd. Scena nie jest zjednoczona, jest rozerwana, jest ROZWALONA.

 

A skoro tak chcecie tej 'cetralizacji' i wiecie o istnieniu naszego forum to zgodni z ideą tego forum powinniście starać, się nas przygarnąć pod wasze skrzydła, ale wam na tym nie zależało chyba, więc coś nie tak z tą ideą...

Sorry, ale tutaj jest kilka zasad i jedną z głównych jest to, że żadna strona, która posiada własne forum może dołączyć do CMF. Wy próbowaliście, ale powiedzieliśmy Wam, że ten warunek musi być spełniony inaczej mamy związane ręce. Mamy was błagać żebyście zrezygnowali ze swojego forum?

Odnośnik do komentarza
Taaak, forumcm.net jest idealne, bez wad, ma wyłącznie cudownych administratorów i moderatorów, którym nie zdarzają się gorsze dni, najwyższy poziom merytoryczny, najciekawsze dyskusje, udzielają się tutaj wyłącznie najfajniejsi użytkownicy, majacy największy wkład merytoryczny w Historię Sceny. Tylko skąd, kurka twarz, wziął się popyt na konkurencyjne forum? Gdyby FCM wypełniało 'ideał zjednoczonej sceny' ( rotfl.gif), to by inne fora nigdy nie zaistniały.

 

To też prawda, ale wielu osobom nie podobają się tutejsze zasady, a mimo to nie zakładają nowych for.

Odnośnik do komentarza
Taaak, forumcm.net jest idealne, bez wad, ma wyłącznie cudownych administratorów i moderatorów, którym nie zdarzają się gorsze dni, najwyższy poziom merytoryczny, najciekawsze dyskusje, udzielają się tutaj wyłącznie najfajniejsi użytkownicy, majacy największy wkład merytoryczny w Historię Sceny. Tylko skąd, kurka twarz, wziął się popyt na konkurencyjne forum? Gdyby FCM wypełniało 'ideał zjednoczonej sceny' ( :rotfl:), to by inne fora nigdy nie zaistniały.

I tutaj się podpisuję obiema rękami. Konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła (przynajmniej klientom). Powiem więcej. Cieszyłbym się, jakby te fora stałyby się realną konkurencją dla CMF.

Odnośnik do komentarza
Taaak, forumcm.net jest idealne, bez wad, ma wyłącznie cudownych administratorów i moderatorów, którym nie zdarzają się gorsze dni, najwyższy poziom merytoryczny, najciekawsze dyskusje, udzielają się tutaj wyłącznie najfajniejsi użytkownicy, majacy największy wkład merytoryczny w Historię Sceny. Tylko skąd, kurka twarz, wziął się popyt na konkurencyjne forum? Gdyby FCM wypełniało 'ideał zjednoczonej sceny' ( rotfl.gif), to by inne fora nigdy nie zaistniały.

Bo jakieś gimy weszły najpierw na ich stronę, zobaczyły forum, zapisały się tam i się tam już przyzwyczaiły, nie wiedząc, że jest coś takiego jak CMF.

Poza tym aż takiego popytu nie mają, bo nie dzieje się tam aż tak wiele z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
To też prawda, ale wielu osobom nie podobają się tutejsze zasady, a mimo to nie zakładają nowych for.

Czy "Scena" jest bardziej zjednoczona dzięki temu, że Vami "tylko" odszedł z forum, a nie zakładał własnego?

 

Bo jakieś gimy weszły najpierw na ich stronę, zobaczyły forum, zapisały się tam i się tam już przyzwyczaiły, nie wiedząc, że jest coś takiego jak CMF.

 

Super, jakby było mało gimów u nas.

Odnośnik do komentarza

Przecież działy o tych samych nazwach są na forach o innych tematykach , które zostały założone wcześniej , nie popadajmy w paranoje :| A skoro jak napisał pucek inne fora są "niszowymi produktami" i nie mają szans w konfrontacji z CMF , to jakim cudem taki "niszowy produkt" jak fmf czy inne fora mogą rozwalić scenę lub jej część? Skoro nie warto się nimi przejmować to skąd takie zainteresowanie tym tematem :| ? To tak samo jak byście zabronili innym fanom jakiegoś klubu zakładać for na ich temat , bo już istnieje jedno...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie ma konkurencji, to administracja może zlewać użytkownika. W końcu użytkownik jest albo tutaj, albo nigdzie, czyli prawdopodobnie wybierze tutaj. Jeżeli natomiast jest konkurencja, to administracja musi użytkownika szanować, bo może iść gdziekolwiek indziej i szybko się okaże, że najlepsze jest to forum, na którym użytkowników traktuje się najlepiej.

 

 

Sorry, za skopiowanie posta z innego tematu, ale nie wiedziałem wówczas, że będzie założony nowy.

Odnośnik do komentarza
Przecież działy o tych samych nazwach są na forach o innych tematykach , które zostały założone wcześniej , nie popadajmy w paranoje :| A skoro jak napisał pucek inne fora są "niszowymi produktami" i nie mają szans w konfrontacji z CMF , to jakim cudem taki "niszowy produkt" jak fmf czy inne fora mogą rozwalić scenę lub jej część? Skoro nie warto się nimi przejmować to skąd takie zainteresowanie tym tematem :| ? To tak samo jak byście zabronili innym fanom jakiegoś klubu zakładać for na ich temat , bo już istnieje jedno...

W momencie kiedy zapytalem na FM Forum, czy pewien niezbyt mily koment na mojej stronie jest ich autorstwa to stwierdzili, ze traktuje ich jak smarkaczy. Bynajmniej nie traktuje - dla mnie nie jest wanzne, czy nazwy dzialow sa takie same, czy zalozyli to forum, bo chcieli byc na swoim, czy tez po prostu nie spodobala im sie atmosfera tu panujaca.

 

Generalnie zal mi tylko pewnej ideii ktora legla w gruzach, a pozwolila przez kilka dobrych lat na to zeby ludzie nie musieli latac z jezykiem na brodzie od forum do forum, a wszystkie istotne dyskuje mogly sie toczyc w jednym miejscu. Nikomu nie bronimy miec wlasnej strony, czy czegokolwiek innego.

 

Chcielismy tylko zeby istnial jakis wyrazny wspolny element dla wszytkich - niektorzy stwierdzili, ze to ograniczenie ich wolnoci. Okej - rozumiem ich, ale nie bede takiego dzialania popieral.

Odnośnik do komentarza
Masz problemy z czytaniem, więc rozpiszę Ci to w punkciki, może łatwiej przyswoisz.

 

1) Było jedno forum, wszyscy eFeManiacy przychodzili tutaj. Mogli rozchodzić się na inne serwisy w poszukiwaniu tekstów, newsów, dodatków, ale na tym JEDNYM forum mogli wymieniać się poglądami, wskazówkami itd.

2) Powstaje wasz serwis zakłada swoje własne forum. Nowi eFeManiacy siedzą u Was na forum i tam wymieniają się wszystkimi uwagami itd. Scena nie jest zjednoczona, jest rozerwana, jest ROZWALONA.

 

Kolejny raz szacunek przede wszystkim.

 

Nasze forum powstało wcześniej, niż FMPoland i nigdy 'jednością' nie było.

Odnośnik do komentarza
Czy "Scena" jest bardziej zjednoczona dzięki temu, że Vami "tylko" odszedł z forum, a nie zakładał własnego?

 

Nie chodzi mi o zjednoczenie sensu stricte, a o skupienie serwisów wokół jednego forum. Istniało to wiele lat, były kłótnie, ale rozleciało się dopiero przez fochy Wymiatacza. W sumie teraz znów to osiągnięto (oprócz marnego FM Site), tamto forum nie wspiera żadnego z serwisów, ale mimo wszystko opowiadam się za jednym forum na scenie.

Odnośnik do komentarza
Bo jakieś gimy weszły najpierw na ich stronę, zobaczyły forum, zapisały się tam i się tam już przyzwyczaiły, nie wiedząc, że jest coś takiego jak CMF.

Poza tym aż takiego popytu nie mają, bo nie dzieje się tam aż tak wiele z tego co widzę.

 

daj spokój, poczytaj tamto forum, naprawdę brakuje ci na cmf dyskusji "kto ma lepszom komurkem"?

Odnośnik do komentarza
Masz problemy z czytaniem, więc rozpiszę Ci to w punkciki, może łatwiej przyswoisz.

 

1) Było jedno forum, wszyscy eFeManiacy przychodzili tutaj. Mogli rozchodzić się na inne serwisy w poszukiwaniu tekstów, newsów, dodatków, ale na tym JEDNYM forum mogli wymieniać się poglądami, wskazówkami itd.

2) Powstaje wasz serwis zakłada swoje własne forum. Nowi eFeManiacy siedzą u Was na forum i tam wymieniają się wszystkimi uwagami itd. Scena nie jest zjednoczona, jest rozerwana, jest ROZWALONA.

 

Kolejny raz szacunek przede wszystkim.

 

Nasze forum powstało wcześniej, niż FMPoland i nigdy 'jednością' nie było.

:doh!: Nawet punkcików nie zrozumiałeś? To może przeczytaj dwa razy?

Teraz już rozumiem dlaczego u mnie w szkołach był zawsze tak duży nacisk na czytanie ze zrozumieniem.

Dla ułatwienia powiem Ci, że to co napisałem W ŻADEN sposób nie łączy się z FM Poland.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...