Skocz do zawartości

Grafiki Przemby (FM 08)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ładnie :) Tylko chciałbym jeszcze zmianę wielkości na 100x100, bo samemu jak zwiększę to będzie pikselowato. Napis niech zostanie w takim rozmiarze, tylko cały avek większy.

Karpin, z tobą to gorzej jak z jakąś babą, co ma "trudne" dni :keke: Masz tutaj dwie wersje tego avka --> 80x80 i 100x100. Pamiętaj tylku, że tu na forum można używać tylko 80x80. W innym przypadku jakiś mod się Tobą zainteresuje :)

 

Jeszcze robisz avatary?

Pytasz się, czy jeszcze robię, czy też robię? Odpowiedź brzmi 2xTak. Jeśli tylko mam na to czas :) Chcesz jakiś zamówić? Pisz, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Szalik, paczka gotowa --> Download

 

Znalazłem tego Musase. Napastnik z Konga. Sprawdź tylko czy to ten D.gif Poza tym, czy ten Garguła na prawdę ma być z PES'a? Fotka Czaplińskiego jest niestety bardzo słabej jakości, jak na mój gust. Starałem się z nią coś zrobić, ale i tak jak dla mnie wyszła za słaba mordka smile.gif Niestety nic lepszego jednak nie znalazłem. Gdyby jednak udało się Tobie znaleźć coś lepszego to daj znać. Podmienimy.

 

Dzieki wielkie wlasnie o tego Musase mi chodzilo :) co do Garguły to nie wiedzialem że to zdjęcie pochodzi z pesa to moze zrobilbys jeszcze oddzielnie z jakims innym foto ;P? dzieki wielkie pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Robisz? To świetnie. Oczywiście, że chcę zamówić. Poszukuję jakiś avatar z Alexandre Pato. Dałbym Ci obrazek, ale żadnego fajnego znaleźć nie mogę, jakby Tobie się udało to będę bardzo wdzięczny.

 

Avatar prosiłbym w rozmiarze 80x80 i jeśli da radę, to mój nick gdzieś w widocznym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Świetna robota, mordki wyszly great, ale nie wiem czemu nie chodzą u mnie:( .ID jest dobre w configu tez i inne w tym stylu mordki mi chodzą, zmieniałem nawet skiny ale nie chcą chodzić:/. Jakiś pomysł co może być nie tak?

Już wiem, czemu nie działają. Config robiłem ręcznie i niestety zapomniałem, że nazwy pliku, który jest przywoływany w configu nie można pisać z dużej litery :doh!: . Poprawiłem config. Nadpisz go i daj znać, czy u Ciebie wszystko działa. Sprawdzałem po poprawkach u mnie i wszystko zdawało się ok. Przepraszam za problemy :)

Odnośnik do komentarza

Hej:D Ja mam do Ciebie Przemba kolejną prośbę :) Czy mógłbyś zrobić facepacka tych zawodników:

Yobie Bassaoule-43000559

Raffaele Bianco-1414500

Simone Esposito-43009570

Dario Venitucci-43000028

Davide Lanzafame-1414503

Domenico Criscito-7987827

Antonio Mirante-830119

Paolo De Ceglie-1400714

 

Są to młodzieńcy Juventusu Turyn:DA co do Criscito to mam jego zdjęcie właśnie z fmpoland ale jakieś dziwne jest:D jakbyś mógł jakieś fajne znaleźć:D Oczywiście w stylu AeroGlass

 

A i jeszcze facepacka Fenerbahce:D

Odnośnik do komentarza
Raffaele Bianco-1414500

Dario Venitucci-43000028

Davide Lanzafame-1414503

Gontar, zdjęć powyższych zawodników nie znalazłem. Nie ma ich nawet w składzie młodej kadry Juventusu. Mogę zrobić aktualny skład młodej kadry Juve + pozostałych, których wymieniłeś w swoim poście. Daj znać, co mam robić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...