Skocz do zawartości

Grafiki Przemby (FM 08)


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja: 08-04-2008

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich. Facepacki wykonuje głównie w stylach: E-style, AeroGlass, Polaroid i własnym autorskim (Carbon). Jednak jeżeli chcesz mieć zrobiony facepack w innym stylu, to nie ma sprawy. Podaj tylko jego nazwę, a ja już sobie poradzę :) Przyjmuję także zamówienia na SITV'y.

 

UWAGA.

Przy składaniu zamówienia, bardzo proszę o podawanie stylu, w jakim mam go wykonać. W przypadku facepacków mile widziane jest także podanie ID danego zawodnika. To wszystko znacznie przyśpieszy pracę nad realizacją zamówienia.

 

Moje dotychczasowe prace:

-----------------------

1. SITV:

-----------------------

Tematyczne:

Zespołowe:

----------------------------------

2. Facepacki:

----------------------------------

E-style 07-08 by Elixir

----------------------------------

Polska I liga:

Pojedyncze:

----------------------------------

AeroGlass by Kołek

----------------------------------

Polska I liga:

Polska II liga:

Pojedyncze:

----------------------------------

Polaroid

----------------------------------

----------------------------------

Carbon by Przemba

----------------------------------

----------------------------------------

Aktualnie pracuję nad:

----------------------------------------


  • Hertha BSC Berlin - wiosna 2008 - styl Carbon (zamówienie od kwiti).
  • Korona Kielce - wiosna 2008 - styl Carbon (zamówienie od szalika).
  • Polska 2 liga facepack w stylu Aeroglass. Zespoły gotowe: 10 (w tym 4 ze składem na rundę jesień 2007). Pozostało zespołów: 8.
  • Polacy grający w zagranicznych klubach (baza 8.0.2) - 75 zawodników - styl Carbon.
  • Zawodnicy klubów III ligi polskiej będący w bazie 8.0.2 - ponad 200 zawodników - styl Carbon.

Odnośnik do komentarza

Paczka dla kostka -->Download.

Jako, że nie napisałeś w jakim to ma być stylu, to zrobiłem w E-Style :)

Poza tym nie mogę zrobić mordki Marcina Grochowskiego, ponieważ jest zbyt mała. Plik źródłowy ma rozmiar 99x130 px, a facepack jest wymiarów 140x180. Niestety twarz robi się zbyt mała na tle obszaru facepacka. lub niewyraźna po jej powiększeniu :( Szukałem jakiegoś innego jego zdjęcia, ale nic nie znalazłem. Nawet na stronie Wisły Kraków nie mają nic lepszego, poza tym, które mi podesłaleś.

Kolejną rzeczą jest to, że wstawiłem inne zdjęcie Jamiego Duffa, ponieważ twoje także było zbyt małe.

Odnośnik do komentarza

Przemba ja bym cię prosił jeśli to nie problem o zdjęcia następujących piłkarzy do fm 08:D

 

Bryan Arguez-ID:72004188

Gojko Kacar-ID:5779401

Ellis McLoughlin-ID:35017015

Rafael de Araújo-ID:5727066

Valeri Domovchiyski-ID:7506723

Rudolf Skacel-ID:5640624

 

Gram z uaktualnieniem z FMpoland i to są wszyscy obecni gracze Herhty Berlin ale nie mam ich zdjęć:D Gdybyś mógł byłbym bardzo wdzięczny:) Prosiłbym o styl AeroGlass jeśłi można:D

Jak byś miał problemy ze znalezieniem zdjęć w barwach herthy to podam ci wcześniejsze kluby zawodników:D

Arguez:DC United

Kacar:Vojvodina Novi Sad

Rafael:FC Zurych

Domachovchiyski: Wuppożyczony z Levski Sofia

Skacel: wypożyczony z Southampton

Odnośnik do komentarza

kostek, paczka gotowa (Paczka dla Ciebie :)).

Połączyłem te dwa foldery w jeden. Mają wspólny config. Pliki z tamtego folderu możesz nadpisać tymi, które teraz ściągniesz. Jakby były jakieś problemy, to daj znać :)

BartuS SITV powinien być na jutro :) Muszę jeszcze tylko zrobić progress bars, ale na dzisiaj mam już dość :)

Odnośnik do komentarza

arekw29 szansa jest zawsze :) Póki co robię 2 ligę w dwóch stylach. Stosowną informację na ten temat umieściłem na końcu postu #1 w sekcji W.I.P. Masz dwa wyjścia, albo uzbroisz się w cierpliwość i poczekasz aż skończę, albo... zlecisz to komuś innemu :)

 

EDYTKA:

Gontar, paczka dla Ciebie gotowa --> Download

W razie problemów pisz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...