Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Macie? Ja zacząłem temat, a jest zwalane na FMS? Nie rozumiem czemu. Co do forum na CM Rev, to czy tylko pojedynczy redaktorzy z FMS uważali tak? Wracając do tematu, to nie chodzi o problem, a zauważenie czegoś. Ok, każdy może prowadzić dany dział z podobnymi rzeczami, które są na innym serwisie, więc czemu nie każdy może mieć obrazek, który jest także na innym serwisie?

Odnośnik do komentarza

Jak mówiłem nie byłem w tym dziale na FM Site. 5 screenów dodałem ja, trzy krzysfiol. Dwa z nich pochodzą z angielskiego forum, reszta od polskich graczy, za ich pozwoleniem rzecz jasna. Istnieje więc możliwość, że obrazki się powtórzyły, bo wcale nie twierdzimy, że są one naszego autorstwa - wybieramy najciekawsze z tych dostępnych w internecie i dodajemy na stronę wraz z komentarzem. Nie mam zamiaru dalej dyskutować na ten temat i proszę o to samo.

Odnośnik do komentarza
Masz rację, wybiegamy znacznie poza temat, mówimy o CentrumFM w temacie "Centrum Football Managera". Przepraszam, już nigdy tego nie zrobię.

Tymczasem skoczę naprawić i uruchomić FMSite, bo zrzędzenie zostało mi zabronione z góry.

 

PS. To wy wyjechaliście, że FMEvent skopiował wam z topu Milesa Jacobsona :D To jest dopiero szukanie konfliktów.

Co, gdzie, jak i kiedy?

Odnośnik do komentarza

o_O Jeśli ludzie piszą 127 raz pracę magisterską o Piłsudskim to źle? Jeśli napiszę 10 porad o tym samym co na FME, tylko że każdy z tekstów wyczerpie temat o wiele dokładniej to też źle? Jest różnica jeśli chodzi o pisanie na jeden temat, a o (co tu dużo mówić) plagiat. Twoje rozumowanie jest krótko mówiąc chore. Wystarczy teraz, że na CCM redakcja wrzuci dział porad o FM 2009, walnie po kilka ogólników (czyt. zasygnalizuje a tym samym "zarezerwuje" temat) do podstawowych zagadnień (taktyka, transfery itd.) i... inne reakcja już będą be, jak napiszą u siebie o tym samym? No chyba żartujesz.

 

A sprawa ze screenami to po prostu śmiech na sali. W sumie pomijając minimalne wyjątki w postaci bardziej nowatorskich działów, to obecne strony nie powinny istnieć, bo screenshoty, taktyki, talenty itd. pojawiały się na stronach o CM/FM-ie od wieków. Zanim znowu Karpin zaczniesz wygłaszać swoje ideologie, to przemyśl czy warto, a co ważniejsze czy mają jakikolwiek sens.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, jeśli są bardziej opracowane to ok. Nie chodzi mi tutaj o to. Obrazka nie dopracujesz jeszcze bardziej, bo to sprawa FM-a. Jeśli CFM (nie CCM) wrzuci porady o FM 2009 mało dopracowane, a to samo zrobi inna strona to też nie będzie fajnie, jeśli jednak ta druga strona da dopracowane porady to ok.

Widzę, że nie potraficie zrozumieć o co mi chodzi. Ja się nie czepiam działu, a tego co w nim jest, czyli obrazki, które opowiadają o tym samym co FMS, przynajmniej większość.

Odnośnik do komentarza

@Karpin: jeżeli zdjęcia są autorstwa użytkowników, to do nich należą wszelkie prawa autorskie. Serwis otrzymuje wówczas wyłącznie prawo publikacji. Jeżeli nie jest zastrzeżone, że tekst, czy obrazek jest przekazany z prawem wyłączności dla danego serwisu, to może on wysłać ten sam tekst do wszystkich serwisów i wszyskie mają prawo go opublikować. Nawet, przy założeniu, że są na CFM są dokładnie te same obrazki, chociaż nie mogę tego sprawdzić ze względu na niedyspozycję FM Site. Nie widzę tutaj absolutnie żadnego plagiatu, ani niczego, co chociaż się ociera o kopiowanie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię o plagiacie, ani o tym, że obrazki są identyczne. Ale czy gdyby na FME w ciągu miesiąca pojawiło by się załóżmy 50 newsów, na CFM 52, z czego 45 jest o tym samym co na FME i napisane dzień później niż na FME oraz widać w nich podobieństwo to byłbyś zadowolony? Rozumiem, że CFM nie zrobiło tego specjalnie, wierzę Ziutkowi, że to zbieg okoliczności, ok. Zamknijmy ten temat jak i sam Ziutek prosił, bo to w końcu temat CFM.

Odnośnik do komentarza

Panowie, o czym ta cała dyskusja? Mamy zgodę od wszystkich autorów screenów. Zarzuty, że dział "Screenshots" jest plagiatem/kopią działu z innej strony są dla mnie co najmniej śmieszne - po pierwsze to żadna nowość, a jedynie powrót do struktury jaką kiedyś miało CCM (którego jesteśmy kontynuacją), a po drugie żadna ze stron na Scenie nie ma wyłączności na dział o tej tematyce. Proszę więc o spokój i zastanowienie się nad tym, co się mówi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...