Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Dapsz

Centrum Football Managera

Rekomendowane odpowiedzi

Ofensywa medialna CentrumFM trwa i nie ogranicza się jedynie do Internetu. Jeden z naszych redaktorów, czyli ja, postanowił opublikować promujący FM'a tekst w jednej z lubelskich gazet - Alternatywie Społeczno-Kulturalnej. Jest ona darmowa i jej nakład wynosi 10 tysięcy. Doszedłem do wniosku, że trzeba pokazać FM'a szerszej rzeszy potencjalnych graczy - a gazeta kierowana jest głównie do studentów. A mała reklama strony nie zaszkodzi ;)

Zobaczcie sami!

PS. Nie bójcie się - zdjęcie nie jest z kroniki kryminalnej - to ja, tylko, że jakiś czas temu :)

Nie zapominajcie również odwiedzać CentrumFM regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkleil zdjecie Anthonego Kiedisa z RHCP i szpanuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele osób upominało się o przeniesienie Felietonów z CCM na CFM i właśnie rozpoczęliśmy ten żmudny, ale jakże ważny, proces. Dziś w Wasze ręce oddaję pierwszą pięćdziesiątkę najlepszych felietonów, które tworzyły historię najstarszego serwisu o CM/FM w Polsce - my nie pozwolimy aby przepadły bezpowrotnie. Oczywiście będziemy dodawać je regularnie, żeby wszystkie wartościowe teksty znalazły się na naszym serwerze.

-> Felietony

Centrum FM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem na Centrum Football Managera mały rarytas dla taktyków autorstwa Kit070:

<-- Stałe fragmenty gry by Kit070

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tym razem na Centrum Football Managera mały rarytas dla taktyków autorstwa Kit070:

Ino że cośik mi się screeny nie wyświetlają :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ino że cośik mi się screeny nie wyświetlają :>

Masz pecha, u mnie się wyświetlają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już powinno być dobrze z obrazkami. Wystąpił mały błąd i na niektórych przeglądarkach mogły się nie wyświetlać, ale zostało to poprawione. Przynajmniej u mnie jest juz ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już powinno być dobrze z obrazkami. Wystąpił mały błąd i na niektórych przeglądarkach mogły się nie wyświetlać, ale zostało to poprawione. Przynajmniej u mnie jest juz ok :)

W domu na operze nie widziałem obrazków, w pracy na operze (obie wersje te same) je widziałem :) Nie wiem od czego to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W między czasie usunęliśmy powstały problem z wyświetlaniem obrazków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wojny na Scenie, kurka jak w starych dobrych czasach ;)

Pozdrowionka dla ekipki CCM od starego kolezki :)

BTW, jak mozna podgladnac pelna redakcje? Bo za leniwy chyba jestem na szukanie, o ile sie da oczywiscie, ale widze, ze Ziutek, Plaszek dzialaja, az sie lezka w oku kreci widzac chlopaki jak dalej lupiecie w CM/FM...

BR,

Tomek vel Toudie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź odnośnie składu redakcji znajdziesz w newsie powitalnym http://centrumfm.org/index.php?goto=pokaz&id=10

Jeszcze nie dorobiliśmy się działu redakcja ;-) Jakoś na tak mało istotne rzeczy jeszcze nie było czasu.

Co do "łupania w CM/FM" to bywa z tym różnie, ale głównie teraz czas poświęca się stronie, która... niestety bez nas przestała istnieć.

Tak swoją drogą zapraszamy do współprcy legendę CCMu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontynuujemy naszą linię porad do Football Managera 08. Tym razem nieco więcej o naszych wypowiedziach w mediach i ich wpływie na morale zawodników. Polecam!

--> Media by Ziutek

--> Centrum Football Managera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, no i wrzuciliśmy trochę talentów - Vetr pogrzebał w egzotyce :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie zaprosić do lektury - najnowszego opowiadania Lukaszp. Nieco brakowało na CFM tego rodzaju publikacji, ale staramy się urozmaicać teksty na naszej stronie i oto dowód:

-> Poznaj swój kraj (cz.1) by Lukaszp

-> Centrum FM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pożyczyliście redaktora z CMRev? Czy też dołączacie do akcji "Bojkotuj chińskie przecinki"? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pożyczyliście redaktora z CMRev? Czy też dołączacie do akcji "Bojkotuj chińskie przecinki"? :>

Drogi Profie, to przejawy akcji "Wolność dla Tybetu" na stronach około eFeMowych. Taka mała manifestacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi