Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź odnośnie składu redakcji znajdziesz w newsie powitalnym http://centrumfm.org/index.php?goto=pokaz&id=10

 

Jeszcze nie dorobiliśmy się działu redakcja ;-) Jakoś na tak mało istotne rzeczy jeszcze nie było czasu.

 

Co do "łupania w CM/FM" to bywa z tym różnie, ale głównie teraz czas poświęca się stronie, która... niestety bez nas przestała istnieć.

 

Tak swoją drogą zapraszamy do współprcy legendę CCMu :D

Malo istotna rzecz? Dla mnie jest najistotniejsza :) Hmmm, no coz, chociaz je wylistowaliscie. Fajnie widziec CCM znow w akcji ;)

 

I w ogole rozbiliscie mnie tym: http://centrumfm.org/teksty.php?goto=pokaz&id=171 Hahaha, moje glupoty, co tez ja wypisywalem? :D Spadlem ze smiechu z krzesla ;]

 

A co do zaproszenia? Hmmm, moze jakies konkretniejsze info na PW? W sumie, to czyms malo odpowiedzialnym moglbym sie zajac ;) Czasu za duzo nie mam, ale lezzzka w oku sie kreci widzac ta stronke. ;)

Odnośnik do komentarza

Toudie, nawet jeśli głupoty to przecież to część historii CCM, więc siłą rzeczy musiało zostać zachowane dla potomności ;)

 

A dzisiaj na Centrum Football Managera odświeżamy sekcję karier. W roli głównej Citko i pierwsza część jego opowiadania. Zapraszam do lektury!

 

-> Brzemię szarego człowieka (cz.1) by Citko

Odnośnik do komentarza

40 talent ląduje w bazie danych Centrum Football Managera! Ponadto otwieramy dział "Redakcja", o który dopominało się kilka osób.

 

I właśnie przy tej okazji zachęcamy Was do stałej współpracy. Szczegóły odnośnie tego, w czym możecie spróbować własnych sił znajdziecie pod tym linkiem. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt za pomocą tego adresu mailowego. Istnieje także możliwość niezobowiązującej i luźnej współpracy. Wszystko opiera się na prostej zasadzie - Wy piszecie i przesyłacie pod ten adres, my oceniamy i publikujemy najciekawsze teksty. Zapraszam do zabawy!

 

A tymczasem:

-> Dzisiejsza aktualizacja talentów

-> Talenty na CFM

Odnośnik do komentarza

Tym razem na Centrum Football Managera serwujemy coś odpowiedniego dla miłośników opowiadań opartych o rozmaite statystyki. Wczoraj pojawiła się także nowa sonda, tym razem chcielibyśmy się dowiedzieć jakich używacie skinów. Przypominam też o rekrutacji, a tymczasem zapraszam do czytania i głosowania!

 

-> Footballtrip (cz.1) by Diego44.

Odnośnik do komentarza

Gracie jeszcze w CM'a 03/04? Pewnie nie, ale na pewno pamiętacie jaka ta gra była dobra. Nasz nowy redaktor - vv0ytekk - jest jej wielkim fanem i postanowił dostarczać nam różne materiały z nią związane. Zaczął od kariery, która jest osadzona we włoskich realiach, a konkretnie w mieście Catanzaro. Zapraszam do lektury!

 

-> FC Catanzaro (cz.1) - vv0ytekk

Odnośnik do komentarza
Jeśli felieton krzyfiola był dla kogoś zbyt dużym wyzwaniem intelektualnym

Mysle, ze chodzi raczej o zdecydowany przerost formy nad trescia. Barokowa stylistyka nudzi i zniecheca, obiecuje Bogwico, a okazuje sie, ze gora urodzila mysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...