Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam taki opis naszej strony był kiedyś w bazie SI, zanim jeszcze zaczęła się ta cała afiliacja. Wówczas na ich stronie była tworzona baza stron piszących o Football Managerze (bez sztywnych reguł, jak obecnie). Wtedy faktycznie się tam znajdowaliśmy i mieliśmy opis (możliwe, że ten). Jednak na to, co jest obecnie się nie pisaliśmy. Kontaktowaliśmy się kiedyś z SI w sprawie dołączenia do ich "zacnego" grona, ale po otrzymaniu wytycznych - zrezygnowaliśmy. Aż do tej chwili była cisza. Nie wiem dlaczego jesteśmy w ich bazie, ale nie powinniśmy być. Nie wyraziliśmy na to zgody (z resztą najlepiej spojrzeć na naszą stronę, gdzie nie ma żadnych informacji o dołączeniu, nie ma tego ich loga itp.).

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się, bo to głównie ja utrzymywałem kontaktu z SI w momencie, kiedy jako członek redakcji CFM byłem głównym zwolennikiem dołączenia do grona SI Affiliate. Po wymianie kilku mailów okazało się jednak, że nie wszystko złoto co się świeci i w gronie redakcyjnym zadecydowaliśmy o tym, że z tego pomysłu rezygnujemy. Z SI nie mieliśmy żadnych, nawet wstępnych ustaleń - wszystko zakończyło się na fazie pytań, na które rzadko otrzymywaliśmy jakiekolwiek rozsądne odpowiedzi.

 

Jakiś, dość długi czas temu, kontaktowałem się z ludźmi związanymi z SI Affiliate i oficjalnie stwierdziłem, że nie jesteśmy zainteresowani programem członkowskim na warunkach, które nam zaproponowali. Mimo tego, cały czas otrzymuję od SI maile, w których traktowany jestem jak redaktor strony z "silver affiliate badge". Kilkukrotnie pisałem do SI, że wycofaliśmy się z tego pomysłu, prosiłem o usunięcie mojego e-maila z bazy, jednak wiadomości przychodzą nadal. Kiedy zobaczyłem post jose77, zgłupiałem, gdyż znałem podejście Dapsza, który był przeciwko afiliacji. Jak widać, SI wpisało sobie CFM do bazy, cały czas wysyła do mnie e-maile i ogólnie tak wygląda zainteresowanie klientem w dziale SI Affiliate.

Odnośnik do komentarza

Tak jak już jesteśmy w okolicy tematów językowych: otworzyliśmy właśnie wraz z Profesorem Kącik Tłumacza na CFM, w którym użytkownicy mogą zgłaszać sugestie i błędy związane z tłumaczeniem Football Managera. Dla najbardziej aktywnych użytkowników przewidziana jest nagroda - nowiutki FM 2013! Pierwszy i premierowy punkt w wyścigu o trzynastkę zgarnął już Bolson - ktoś z Was chce również dołączyć do stawki?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mam konta na Waszym serwisie (ew. zapomniałem), więc zapytam tutaj: Jaki jest sens robić tekst o nowościach w najnowszym Football Managerze w oparciu o demo gry, gdy od premiery minęło przeszło trzy tygodnie? Okej, może i niewiele się zmieniło, ale z drugiej strony dosyć śmiesznie wyglądają wstawki autora o tym, że nie jest czegoś pewien, bo "w demie nie można było tego przetestować".

Odnośnik do komentarza

Spodziewany komentarz...

 

Po prostu chciałem opisać wszystko to, o czym Miles wspominał na blogach (stąd układ) i chciałem, żeby wyszło to w miarę uczciwie, stąd te wzmianki o demie w przypadkach, kiedy ograniczenia dema uniemożliwiały mi szczegółową recenzję danej kwestii. Dlatego też tekst nie nazywa się "Recenzja (pełnego) Football Managera", tylko "Przegląd nowości", czyt. "Przegląd nowości, o których Miles wspominał na blogach". Kwestia dotyczy bodaj tylko newgenów i pominiętego w tym tekście modułu "manage anywhere". Reszta (10 z 11 omówionych w tekście sekcji) spokojnie dała się zrecenzować w oparciu o demo.

 

Niby w większości przypadków nie robi to większej różnicy

Dokładnie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ludzie zaczynają zjeżdżać się na rodzinne wigilijne kolacje, toteż czas podsumowanie dzisiejszego dnia.

 

- Nasi scouci przygotowali na dziś 10 nowych talentów.

- Lukaszp poinstruował jak skutecznie zbudować trening.

- Drobne upominki zaserwowało również Sports Interactive oraz FMScout.

 

Wesołych Świąt, oczekujcie jutro kolejnej dawki prezentów!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...