Skocz do zawartości

Battle on score


Kwiti

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinek 92

 

Kolejny mecz w europejskich pucharach, rozegramy u nas - w Kielcach. Rywalem będzie Borussia Dortmund, która niezaznała goryczy porażki w tych rozgrykach. Trenr Jurgen Klopp zabrał do Polski, Jakuba Błaszczykowskiego, który może siać zamęt na prawym skrzydle. Początek meczu był dosyć żywy i oba kluby miały szansę na strzelenie bramki. W 26 minucie na 18 metrze faulował Radosław Kursa i BVB miała rzut wolny. Do piłki podszedł Brazylijczyk Dede i pewnym strzałem pokonał Maćka Majewskiego. Straciliśmy bramkę i przy naszym ustawieniu ciężko będzie to odrobić. Mimo kontuzji Marca-Andre Kruski niemiecki zespół zdołał doprowadzić ten wynik do końca i jako pierwszy zapewnił sobie awans do dalszej fazy.

 

4 grudnia 2008r, Kielce, widzów - 15499

Puchar UEFA Grupa C (3/4)
(POL) Korona Kielce - (GER) Borussia Dortmund 0:1 (0:1)

26' Dede 0:1
57' Kruska (knt.)

Korona Kielce: Majewski - Jędrzejczyk - Celeban, Sabić, Kokoszka, Telichowski - Kursa - Afanasiev (79' Grosicki), Chaurant (45' Wakasu) - Osei-Kuffour - Robak (45' Jelić)

MoM: Dede [8, Borussia]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 93

 

Aby awansować do ćwierćfinału Pucharu Ligi, musimy pokonać Zagłębie Lubin i musimy przerwać passę tych remisów. Wielu zmian w składzie nie było, ponieważ liczył się wynik. Od początku meczu do ataku ruszyli goście, ale po 15 minutach wybiliśmy im to z głów. Byliśmy blisko strzelanie dwóch goli, ale ani Marcin Robak, ani Celso Borges nie mogli pokonać Jakuba Szmatuły. Pierwsza połowa była spokojna i na rozstrzygnięcie musieliśmy czekać do drugiej połowy. W 57 minucie spełniło się jedno z marzeń kibiców Korony. Robak wykorzystał błąd Szmatuły i umieścił piłkę w siatce! Już ósmą asystę w tym sezonie zaliczył Mikhaił Afanasiev, który w tym sezonie pokazuje swoją wartość. Do końca meczu nic się nie zmieniło i z naszej grupy awansowaliśmy my i Lechia Gdańsk.

 

7 grudnia 2008, Kielce, widzów - 8438

Puchar Ligi Grupa B (6/6)
(3) Korona Kielce - (2) Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

57' Robak 1:0 

Korona Kielce: Majewski - Czarnecki, Kokoszka (71' Sabić), Król, Telichowski - Danch - Afanasiev (90' Grosicki), Radulj - Borges (45' Osei-Kuffour) - Robak, Jelić (74' Bosnjak)

MoM: Maciej Majewski [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 94

 

Przez mecze Pucharu UEFA narobiły nam się zaległości w lidze. Większość klubów już skończyło rundę jesienną, a my musimy nadrabiać. Pierwszym zaległym meczem jest spotkanie z Lechem Poznań. Franz Smuda starał się mnie wkręcić w jakieś gierki, ale odmówiłem komentowania. Widać było, że bał sie i słusznie. W 7 minucie Marcin Robak zaskoczył Emiliana Dolhę strzałem z dystansu. Rumun patrzył tylko jak futbolówka zmierza do bramki. Korona przeważała i grała o niebo lepiej niż Lech. Oswaldo Chaurant podwyższył na 2:0 po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym. A w doliczonym czasie gry, Veselin Djoković musiał opuścić boisko ze względu na kontuzję. Były zawodnik Legii będzie pazuował około tygodnia. Druga połowa był już nieco spokojniejsza, ale Mikhaił Afanasiev ustalił wynik spotkania na 3:0 i przed meczem z AZ byłem w bardzo dobrym humorze.

 

13 grudnia 2008r, Kielce, widzów - 12893

Orange Ekstraklasa (15/30)
(1) Korona Kielce - (14) Lech Poznań 3:0 (2:0)

7' Robak 1:0
34' Chaurant 2:0
45' + 2' Djoković (knt.)
87' Afanasiev 3:0

Korona Kielce: Majewski - Celeban (45' Czarnecki), Kokoszka, Sabić (45' Król), Telichowski - Danch - Afanasiev, Chaurant - Borges (64' Bosnjak) - Robak, Jelić

MoM: Marcin Robak [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 95

 

Do Alkmaar wyjechaliśmy dzień przed meczem, aby odpowiednio wypocząć i grać o awans do kolejnej rundy. Niestety już w czwartej minucie spotkania bramkę zdobył RyanDonk, który strzałem głową pokonał Majewskiego, a piłkę dośrodkował Ari. Mimo takiego wyniku nadal byliśmy w dalszej fazie Pucharu UEFA. Jednak pół godziny później wyrównał Marcin Robak i coraz bardziej wierzyłem w mój zespół. Do przerwy udało nam się dowieźć ten rezultat. W drugiej połowie było więcej ciekawszej gry, ale AZ okupiło to kontuzją Gretara Steissona, który nie zagra przes 4 tygodnie. Minutę po tym zdarzeniu Adam Danch pokonał Joeya Didulice i było już 2:1. Taki wynik mnie satysfakcjonował, ponieważ mamy awans z drugiego miejsca. Dzień później odbyło się losowanie par 1 rnd. Pucharu UEFA. Losowanie było tragiczne, a naszym rywalem będzie niemiecki Bayern Monachium.

 

17 grudnia 2008r, Alkmaar, widzów - 15296

Puchar UEFA Grupa C (4/4)
(HOL) AZ Alkmaar - (POL) Korona Kielce 1:2 (1:1)

4' Donk 1:0
34' Robak 1:1
56' Steinsson (knt.)
57' Danch 1:2

Korona Kielce: Majewski - Jędrzejczyk - Celeban (65' Kursa), Sabić, Król, Telichowski - Danch - Grosicki, Afanasiev (65' Radulj) - Osei-Kuffour - Robak (81' Jelić)

MoM: Adam Danch [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 96

 

Szmpańskim nastrjom mówimy - STOP! Dlaczego? Wracamy do rozgrywek ligowych, ponieważ mamy dwa zaległe spotkania. Pierwsze z Zagłębiem Lubin. Do gry desygnowałem najlepszy skład z Marcinem Robakiem na czele. Robak, już w 16 minucie pokonał Aleksandra Ptaka i było 1:0. Prowadzimy na trudnym terenie w Lubinie. Nie całe dziesięć minut Robert Kolendowicz doprowadził do wyrównania. Przed przerwą kontuzji doznał Maciej Truszczyński, ktory doznał urazu pachwiny. Do przerwy pozostało więc 1:1 i było w miarę. Mogliśmy prowadzić, ale remis bo takich morderczych bojach jak z Alkmaar moi zawodnicy mogli być zmęczeni. W drugiej połowie doszło do wielkiego nieporozumienia. Rui Miguel zagrał piłkę do Piotra Włodarczyka, a ten strzelił bramkę na 2:1. Co w tym dziwnego? To, że sędzie nie dopatrzył się spalonego. W mediach opowiedziałem, że sędzia grubo się pomylił, na co PZPN zaregował tekstem "No był spalony, ale już po herbacie". Widzimy, że takie akcje sa tylko w Polsce.

 

23 grudnia 2008r, Lubin, widzów - 5956

Orange Ekstraklasa (16/30)
(6) Zagłębie Lubin - (1) Korona Kielce 2:1 (1:1)

16' Robak 0:1
25' Kolendowicz 1:1
38' Truszczyński (knt.)
86' Włodarczyk 2:1

Korona Kielce: Majewski - Celeban, Kokoszka, Sabić, Kursa (75' Telichowski) - Danch - Afanasiev, Chaurant (45' Grosicki) - Borges (75' Bosnjak) - Jelić, Robak

MoM: Robert Kolendowicz [8, Zagłębie L.]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 97

 

Podsumowanie (grudzień):

  • * Stan konta: +8,3 mln (+2,18 mln)
    * Budżet transferowy: +3.470.000
    * Bilans meczowy:
    * Bilans bramkowy:
    * Orange Ekstraklasa: 1. [+3] Korona Kielce
    * Puchar Polski: ćwf. z Zagłębiem Lubin
    * Puchar Ekstraklasy: ćwf. z Widzewem Łódź
    * Liga Mistrzów: 3 runda elm. vs. Fenerbahce Stambuł 0:1 i 2:1
    * elm. Puchar UEFA: SV Heerenveen (1:1) i (2:1)
    * faza grupowa PU: 2 miejsce
    * 1 rnd. PU: vs. Bayern Monachium

Transfery (świat):

1. Carlos Esquivel z River do Chivas za 10.000.000

2. Camilo Zuniga z Atletico Nacional do Santos Laguna za 5.750.000

3. Marco Ruben z Toluca do Boca Juniors za 5.500.000

 

Transfery (Polacy):

 

Ligi Zagraniczne:

 

Anglia: Liverpool (+5)

Austria: Red Bull Salzburg (+11)

Francja: OSC Lille (+4)

Grecja: PAOK Saloniki (+1)

Hiszpania: Valencia CF (+1)

Holandia: PSV Eindhoven (+5)

Niemcy: Hannover (+2)

Polska: Korona Kielce (+3)

Portugalia: Sporting Lizbona (+1)

Rosja: ------------

Serbia: Czukariczki (+4)

Szkocja: Glasgow Rangers (+9)

Włochy: Juventus Turyn (+2)

Odnośnik do komentarza

Odcinek 98

 

Ostatni mecz rundy jesiennej rozegramy w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em. Musimy wygrać ten mecz, aby spokojnie powiększyć przewagę. Pierwsza połowa była bardzo nudna, podopieczni Wojciecha Boreckiego świetnie się bronili i pozwolili dojść nam do bramki. Mimo świetnych strzałów Oswaldo Chauranta i Petara Jelicia nadal utrzymywał się wynik remisowy. Dopiero w drugiej połowie coś drygęło. I Kamil Grosicki w 76 i 83 minucie strzelał bramki i ustalił wynik spotkania na2:0. Po rundzie jesiennej mamy sześć punktów przewagi nad ,,Wojskowymi" i także najmniej straconych bramek (11) co daje nam świetną średnią 0,64 straconego gola na mecz!

 

7 stycznia 2008, Łódź, widzów - 3192

Orange Ekstraklasa (17/30)
(10) ŁKS Łódź - (1) Korona Kielce 0:2 (0:0)

76' Grosicki 0:1
83' Grosicki 0:2

Korona Kielce: Majewski - Celeban, Jędrzejczyk, Sabić, Kursa - Danch - Afanasiev, Chaurant - Bosnjak (71' Radulj) - Jelić, Grosicki

MoM: Kamil Grosicki [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 99

 

Mimo że, okienko transferowe otwarte jest w lutym już w styczniu postanowiłem zaklepać kilka transferów. Niestety nie tylko się wzmacniamy, ale i osłabiamy. Nie jestem w stanie zatrzymać takich zawodników jak Oswaldo Chaurant i Mikhaił Afanasiev. Wenezuelczyk odszedł do meksykańskiego Atlasu za 2.500.000 (50%), a Białorusin zasilił Austrię Wiedeń 3.000.000 (40%). W zespole niesprawdził się także Darko Isidorović i on także musiał opuścić nasz zespół. Trafił do rosyjskiego Amkaru Perm za 1.000.000 (30%). W tym sezonie wyjątkowo zarabiamy na zawodnikach, a warto dodać, że Chaurant wzmocnił nasz zespół za ledwo 75.000. Nie zamierzałem czekać i zakontraktowałem Kaspera Jensena, który ma być alternatywą dla Macieja Majewskiego. Duńczyk przeszedł do nas z niemickiej Jeny i kosztował 55.000 euro. Miejsce Oswaldo zajmie jego rodak Luis Manuel Seijas, którego wyłowiłem z Deportivo Tachira za symboliczny 1.000, a konkurencję dla Błażeja Telichowskiego ma stanowić Juan Carlos Delgado. Pierwsza linia wyglądała bardzo uboga więc postanowiłem zakupić Karola Gregorka za 160.000 z poznańskiego Lecha. Ostatnim transferem przed meczami z Bayernem Monachium jest Grzegorz Krychowiak, który ma wzmocnić rywalizację na lewej flance.

 

14 stycznia 2008r, Sewlijewo, widzów - 1085

(BUL) Widima-Rakowski - Korona Kielce 1:2 (1:2) 

8' Hristov 1:0
13' Grosicki 1:1
32' Borges 1:2

 

***

 

16 stycznia 2008r, Dupnica, widzów - 996

(BUL) Marek Dupnica - Korona Kielce 1:1 (1:1)

13' Borges 0:1
26' Boychev 1:1

 

***

 

21 stycznia 2008r, Warna, widzów - 1010

(BUL) Spartak Warna - Korona Kielce 2:3 (1:3)

4' Kovachev 1:0
12' Telichowski 1:1
33' Borges 1:2
37' Grosicki 1:3
81' Penchev 2:3

Odnośnik do komentarza

Odcinek 100

 

Wróciliśmy do kraju i od razu musimy mierzyć się z takim zespołem jak Bayern Monachium. Trenerem monachijskiego zespołu jest znany Arsene Wenger, który potrafi dobrze ustawić zespół. Gwiazdą Bayernu jest Franck Ribery, który potrafi swoim niekonwencjonalnym dryblingiem ,,przejść" pół boiska. Już na początku świetną okazje miał Miroslav Klose, ale jego strzał pewnie wyłapał Maciej Majewski. Kilka minut później z dystansu uderzył Bastian Schweinsteiger, a piłka uderzyła w słupek! Po kwadransie gry mogliśmy objąć prowadzenie, ale Marcin Robak w sytuacji sam na sam przestrzelił. Bayern zadziwiał ofensywnymi akcjami środkowych obrońców: Lucio i Daniela Van Buytena, ale świetny mecz rozgrywał i Majewski, i Esmir Sabić. Pierwsza połowa była bardzo dobra, kibice nie mieli prawa się nudzić, a oglądanie takich gwiazd jak Klose, Podolski czy Lahm jest nie lda przeżyciem. W drugiej połowie nasze skrzydła rozwijały się pomalutku, ale ani Adam Danch, ani Robak nie mogli wykorzystać sytuacji. Ale to Bayern był drużyną przeważającą. W 76 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Kamil Grosicki i wyleciał z boiska. Zatem ostatni kwadrans musieliśmy radzić sobie w dziesiątkę. Jednak widać było, że mamy sposób na mistrza Niemiec i w rewanżu możemy sporo namieszać. Za tydzień zagramy na Allianz-Arena i nie będziemy się bronić.

 

12 lutego 2008r, Kielce, widzów - 15499

(POL) Korona Kielce - (GER) Bayern Monachium 0:0 

76' Grosicki (cz.k)

Korona Kielce: Majewski - Jędrzejczyk - Celeban, Sabić, Kokoszka, Telichowski - Danch - Grosicki, Radulj (76' Delgado) - Gregorek (45' Czarnecki) - Robak (66' Jelić)

MoM: Maciej Majewski [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 101

 

Czyżbyśmy mieli skończyć naszą przygodę z Pucharem UEFA na pierwszej rundzie? Możliwe. Dlaczego? Zagramy bez Adama Dancha, Kamila Grosickiego i Celso Borgesa. Nasza siła ofensywna spada, a dodatkowo za kartki ma pauzować Piotr Celeban. W Monachium pojawił się Ottmar Hitzfeld, który prowadzi kadrę Niemiec. Początek meczu niebył zbyt udany. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu Francka Ribery'ego bramkę zdobył naturalizowany niemiec Lukas Podolski. Przed gwiazdkiem kończącym pierwszą połowę zdążył wyrównać Marcin Robak i sensacyjnie byliśmy w kolejnej rundzie europejskich pucharów. W drugiej połowie Arsene Wenger bardzo zmotywował swój zespół i w 56 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Lenny'ego strzałem głową Majewskiego pokonał Valerian Ismael. W ostatnich fragmentach meczu było widać podłamanie moich zawodników, którzy otworzyli się, a pod koniec wykorzystał to Morais, który strzałem z dystansu zapewnił Bayernowi awans do kolejnej rundy, gdzie zagrają z AS Romą. My mamy jeszcze czas na grę w Europie, ale już w następnym sezonie wojujemy o Ligę Mistrzów.

 

19 lutego 2008r, Monachium, widzów - 64662

Puchar UEFA 1 rnd. - rewanż
(GER) Bayern Monachium - Korona Kielce 3:1 (1:1) | w dwumeczu: 3-1

2' Podolski 1:0
40' Robak 1:1
56' Ismael 2:1
81' Morais 3:1

Korona Kielce: Majewski - Jędrzejczyk - Czarnecki, Sabić, Kokoszka, Telichowski - Kursa - Jelić (3' Chrzanowski), Radulj (79' Krychowiak) - Bosnjak - Robak

MoM: Maciej Majewski [9, Korona] - świetny bramkarz!

Odnośnik do komentarza

Odcinek 102

 

Po przegranym boju z Bayernem Monachium wraca szara rzeczywistość. Początek Orange Ekstraklasy zagości w Bytomiu, gdzie zagramy z tamtejszą Polonią. Początek meczu był bardzo udany! Marcin Robak minął dwóch obrońców i obok Rafała Magmaczewskiego strzelił gola! ale... sędzia nie uznał tej bramki. Ale jakim cudem? Boczny zasygnalizował mu spalonego. A już w 2 minuty później poszła kontra w wykonaniu Bytomian i Marek Kowal pokonał Maćka Majewskiego. W Bytomiu była nielada niespodzianka, ale mimo wielu prób i ataków do przerwy utrzymał się właśnie taki wynik. Druga połowa także nie zaczęła się zbyt dobrze. W 58 minucie błąd popełnił Esmir Sabić i Kowal ponownie wpisał się na listę strzelców. Bośniak słabo gra w tej rundzie wiosennej i coraz prawdopodobne jest, że odejdzie już latem młody stoper. W 79 minucie straciliśmy Miliejnko Bosnjaka, który doznał urazu więzadeł i nie zobaczymy go do końca sezonu. Dziesięć minut później Petar Jelić pewnie wykorzystał rzut karny i strzelił bramkę kontaktową. Ale moich podopiecznych było stać tylko na jednego gola. W kolejnym meczu trzeba popróbować innych zawodników, ponieważ nie którzy mają nie małe problemy z koncentracją.

 

22 lutego 2008, Bytom, widzów - 7737

Orange Ekstraklasa (18/30)
(8) Polonia Bytom - (1) Korona Kielce 2:1 (1:0)

17' Kowal 1:0
58' Kowal 2:0
79' Bosnjak (knt.)
88' Jelić (kar.) 2:1

Korona Kielce: Majewski - Celeban, Sabić, Kokoszka, Kursa - Danch - Grosicki, Radulj (73' Seijas) - Bosnjak (79' Krychowiak) - Robak, Gregorek (45' Jelić)

MoM: Marek Kowal [8, Polonia B.]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 103

 

Przed spotkaniem z Widzewem Łódź doznaliśmy dużego wzmocnienia. Nasze szeregi obronne wzmocnił Mateusz Rajfur, ktory dołączył do naszego klubu z Grondins Bordeaux za 50.000 euro. Warto dodać, że po raz kolejny będzie w jednym zespole w Grzegorzem Krychowiakiem. Nastąpiło w skladzie kilka ważnych roszad. W bramce stanął Kasper Jensen, a obrona była cała ,,nowa". Początek meczu był bardzo żwawy, ale nie bramki nie padły. Najbliżej był Radosław Kursa, ale jego strzał z rzutu wolnego otarł się o słupek i wyleciał za boisko. Kilka minut później Przemysław Sobolewski popędził prawą stroną, ale został wywrócony przez Djordje Mrdjanina, ale sędzia nakazał grać dalej! Dopiero w drugiej połowie zaczęło się coś dziać. Duet napastników Dawid Jarka i Grzegorz Piechna wyprowadzili atak i ten drugi był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale Jensen spisał się doskonale. Jednak w 65 minucie Duńczyk był bez szans, przy strzale Piechny i było 1:0. Para zeszłorocznych finalistów Pucharu Ligi miała grać już w ćwierćfinale i pokazała, że łatwo nie będzie. Zatem w Kielcach walczymy o awans.

 

25 lutego 2008, Łódź, widzów - 7991

Puchar Ligi ćwf. 
Widzew Łódź - Korona Kielce 1:0 (0:0)

65' Piechna 1:0

Korona Kielce: Jensen - Czarnecki, Perić, Rajfur, Delgado (73' Telichowski) - Kursa - Sobolewski (45' Grosicki), Krychowiak (45' Radulj) - Seijas - Jelić, Gregorek (73' Robak)

MoM: Grzegorz Piechna [7, Widzew]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 104

 

Podsumowanie (luty):

  • Stan konta: 11.710.000 euro (+5.580.000)
  • Budżet transferowy: 6.669.000
  • Ekstraklasa: 1. [+3] Korona Kielce
  • Liga Mistrzów: 3 runda kwalifikacji
  • Puchar UEFA: 1 rnd.
  • Puchar Polski: ćwf z Zagłębie Lubin
  • Puchar Ligi: ćwf z Widzew Łódź (0:1) i (?:?)

Transfery (świat):

1. Gustavo Oberman z Argentinos do San Lorenzo za 3.200.000

2. Leobardo Lopez z San Luis do Internacional za 2.100.000

3. Mariano Izco z Catania do FC Basel za 725.000

 

Transfery (Polska):

1. Marek Wasiluk z Lech Poznań do GKS Bełchatów za 625.000

2. Kamil Witkowski z Cracovia do Lech Poznań za 550.000

3. Dawid Pliżga z Zagłębie Lubin do Górnik Zabrze za 525.000

 

Ligi zagraniczne:

 

Anglia: Liverpool (+2)

Austria: Salzburg (+14)

Francja: Lille (+4)

Grecja: PAOK (0)

Hiszpania: Real Madryt (+4)

Holandia: Alkmaar (+1)

Polska: Korona Kielce (+3)

Portugalia: Sporting Lizbona (+6)

Rosja: ----

Serbia: Czukariczki (+4)

Szkocja: Glasgow Rangers (+15)

Włochy: Juventus Turyn (+1)

Niemcy: Bortmund (+3)

 

 

 

Bardzo słabe mecze są już za nami. Teraz musi być tylko lepiej - takim hasłem powitałem moich zawodników w szatni, przed meczem z Jagielonią Białystok. Dziś zadebiutuje Mariusz Sacha, który przeszedł do nas za 180.000 z Podbeskidzia Bielsko-Biała. 21-latek ma wzmocnić konkurencję na bokach pomocy. W bramce ,,Jagi" stanął Piotr Czapliński, który mógł grać przecież dla Korony, ale wybrał seniorską ekipę swojego klubu. Początek meczu był bardzo słaby, ze względu na pracę arbitra, Marka Grzelaka. W 8 minucie świetnym podaniem popisał się Celso Borges, a Petar Jelić z najbliższej odległości pokonuje ,,Czaplę". I mogłem powiedzieć: "A nie mówiłem?" - kryzys minął. Nie cały kwadrans później Marcin Robak podwyższył na 2:0, a podawał mu... Jelić. Reszta pierwszej połowy, była bardzo spokojna. Koncetracja była i wszystko było jak należy. W drugiej połowie także broniliśmy wyniku, ale Jagielonia strzeliła bramkę kontaktową/honorową. W 64 minucie Mariusz Marczak rozgrywał rzut wolny i zupełnie przypadkowo pokonał Maćka Majewskiego. Powoli wracamy na właściwe tory i oby tak dalej.

 

3 marca 2008r, Kielce, widzów - 10613

Orange Ekstraklasy (19/30)
(1) Korona Kielce - (6) Jagielonia Białystok 2:1 (2:0)

8' Jelić 1:0
21' Robak 2:0 
64' Marczak 2:1

Korona Kielce: Majewski - Celeban, Rajfur, Kokoszka, Telichowski (45' Delgado)  - Danch - Grosicki, Sacha (45' Seijas) - Borges - Jelić (79' Kursa), Robak 

MoM: Petar Jelić [8, Korona]

Odnośnik do komentarza

Odcinek 106

 

Pomalutku wychodziliśmy z dołka, po słabym lutym. Tym razem zawitała do nas Polonia Warszawa. Już wg mojej opinii Mateusz Rajfur ,,wygryzł" ze składu Esmira Sabićia, który znalazł się na liście transferowej. Zainteresowanie Bośniakiem jest spore więc liczę na conajmniej 3.000.000 euro. Wyszliśmy na murawę i gra się rozpoczęła. Nie zdązyłem usiąść, a już było 1:0. Marcin Robak wysunął piłkę do nadbiegającego Adama Dancha, a ten huknął jak z armaty i pokonał Dawida Pietrzykiewicza. Sześć minut później asystował już Danch, ale przy golu Celso Borgesa, który jak czołg wpadł w pole karne i pomiędzy nogami młodego bramkarza skierował piłkę so siatki. Później zaczęła się passa ,,trzech minut". W 10 min. ponownie zagranie Dancha dotarło tym razem do Robaka, a ten bez problemów przelobował debiutującego dziś goalkeppera gości. Widać, że debiut nie będzie zbyt dobry, ponieważ w 10 minut padły, aż trzy bramki! Robak jednak strzelił drugą bramkę i jak się okazało ostatnią w tym meczu. Niestety pod koniec pierwszej połowy straciliśmy Borgesa, który będzie wykluczony z gry na około tydzień.

 

8 marca 2008, Kielce, widzów - 10541

Orange Ekstraklasa (19/30)
(1) Korona Kielce - (13) Polonia Warszawa 4:0 (4:0)

1' Danch 1:0
7' Borges 2:0
10' Robak 3:0 
13' Robak 4:0 
45' Borges (knt.)

Korona Kielce: Majewski - Celeban, Rajfur, Kokoszka, Telichowski (69' Delgado) - Danch (45' Kursa) - Grosicki, Sacha - Borges (35' Krychowiak) - Jelić, Robak

MoM: Adam Danch [9, Korona]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...