Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

A w jakim terminie, że tak się zapytam, to może bym się postarał dostosować? :>

24-27 lipiec, od czwartku do niedzieli (termin może do jutra ulec zmianie)

 

Numer konta poproszę smile.gif .

Reszta szczegółów jutro.

 

Wiem, po prostu niekierowywałem lakiego na to, że walnął babola

Sam jesteś babol... :P Jesteś na końcu listy rezerwowej :D

Odnośnik do komentarza

VIII zlot odbędzie sie na przełomie lipca i sierpnia w dniach 31-03 w Soczewce.

Ośrodek nasz położony jest w lesie nad sztucznym jeziorem powstałym ze spiętrzenia wód rzeki Skrwy w pobliżu ujścia do Wisły. Obramowane lasem jezioro o powierzchni ok. 50 ha (długość 2,2 km, szerokość 310 m) o stromych piaszczystych brzegach przyciąga wczasowiczów i wędkarzy. Soczewka zaliczana jest do jednej z najpiękniej położonych miejscowości w tym regionie. W sąsiedztwie ośrodka rozciąga sie Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy.

Link: Soczewka

 

Zarezerwowałem sześć domków 5 osobowych (wliczam to dodatkowe łóżko). Cena za domek to 120zł, co daje nam 24zł na osobę za dobę. Każdy domek posiada pełen węzeł sanitarny, aneks kuchenny oraz lodówkę. W pobliżu ośrodka jezioro, w samej Soczewce boisko do piłki. Bary i sklepy w samym ośrodku, w pobliżu jak i w Soczewce.

Od dziś można sobie rezerwować miejsca, aby to zrobić proszę przelać 72zł na konto:

Krystian Urbański

- WBK 33109015190000000108997775

W tytule przelewu proszę podać: Zlot Soczewka 2008 plus nick z CMF.

 

Jeśli ktoś chciałby wysłać pieniądze za pośrednictwem poczty i będzie potrzebny mu mój adres proszę pisać na PW.

Miejsc jest 30. Liczy sie sie kolejność wpłat. Jako, że wykładam zaliczkę ze swoich pieniędzy(600zł) proszę o szybkie wpłaty.

Odnośnik do komentarza

GO Górny Śląsk w składzie ja oraz GO Sosnowiec w składzie Bebok melduje się w Soczewce w czwartek 31 lipca około godziny 15:00 :keke:

 

30 domków to za mało... Obawiam się, że z domkami może być nieciekawie i znów będzie to co przed rokiem ;] Do swojego domku zapraszam osoby, które nie mają zamiaru schlewać się do nieprzytomności, szumieć do rana, ryczeć i zakłócać ciszę nocną :> Na pewno nie powtórzę składu sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
...Do swojego domku zapraszam osoby, które nie mają zamiaru schlewać się do nieprzytomności, szumieć do rana, ryczeć i zakłócać ciszę nocną...

Sam będziesz spał :keke:

To samo sobie pomyślałem pisząc tamtego posta ;) ale mimo wszystko pawojku, nie wszyscy są tacy jak Ty :>

Jeżeli pojedzie Vami, Guli, Misiek czy Dawiz to spokojnie zbierze się taki spokojny domek :]

Odnośnik do komentarza
To samo sobie pomyślałem pisząc tamtego posta ;) ale mimo wszystko pawojku, nie wszyscy są tacy jak Ty :>

Jeżeli pojedzie Vami, Guli, Misiek czy Dawiz to spokojnie zbierze się taki spokojny domek :]

 

No żartowałem tylko, na pewno się nazbiera ekipa spokojniejsza :P a ja no cóż 'Jestem jaki jestem' :keke:

Odnośnik do komentarza
To samo sobie pomyślałem pisząc tamtego posta ;) ale mimo wszystko pawojku, nie wszyscy są tacy jak Ty :>

Jeżeli pojedzie Vami, Guli, Misiek czy Dawiz to spokojnie zbierze się taki spokojny domek :]

 

Dziękuję za pamięć, ale całe wakację spędzę na Krecie;)

Odnośnik do komentarza

A ja kurde jestem teraz w kropce, bo nic nie wiem. Pewne jest, ze kolo 10-15 lipca bede musial podpisac nowa umowe z moim zakladem pracy (bede po szkoleniu na TeamLeadera i bede musial podpisac nowy kontrakt). Tak wiec po rozwiazaniu obecnego kotraktu, zostanie mi wyplacony niewykorzystany holiday, ktory bedzie mi sie nalezal... i teraz pytanie, czy praktycznie w tydzien po podpisaniu nowej umowy, bede mogl sobie zaklepac holidaya - dajmy na to dwutygodniowego? Musze sie o to dyskretnie dopytac.

 

Edit: a byc musze, prawda Smetek? :P

 

<jogurt>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...