Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Icon, dlatego ja, po jednej wizycie (pierwszej i ostatniej) w Krakowiaku, nakręciłem Speeda na wyprawe do Płocka i żesmy w Auchanie zrobili sobie zakupy na cały weekend :D A jak chciałem cos ciepłego to miałem zapiekankę w ośrodku :)

Ja odwiedziłem ten lokal jeden raz i to mi starczyło żeby mieć uraz psychiczny do końca życia ;)

Nawet nie wspominam, że na ten obiad namówił mnie SZk :keke:

Odnośnik do komentarza
Icon, dlatego ja, po jednej wizycie (pierwszej i ostatniej) w Krakowiaku, nakręciłem Speeda na wyprawe do Płocka i żesmy w Auchanie zrobili sobie zakupy na cały weekend :D A jak chciałem cos ciepłego to miałem zapiekankę w ośrodku :)

podobna strategie obralismy wspolnie z Fatem i FYMem

zakupy zrobione w piatek rano starczyly na caly zlot :)

Odnośnik do komentarza
Ok nie chciałem być niemiły ale mnie do tego zmusiliście :P "Co wy k***a wiecie o dobrym żarciu?", przecież pizza "Krakowiak" była świetna :| Znakomita, fantastyczna :P Jedna z lepszych pizz które jadłem :P Ale się wam w dupach poprzewracało :D

A to ze sie malo maka nie udusiles, to inna sprawa, nie? ;P Przeciez ta pizza miala wiecej maki w sobie niz wszystkie pozostale rzeczy, ktore zjadlem podczas zjazdu.

Odnośnik do komentarza
Ok nie chciałem być niemiły ale mnie do tego zmusiliście :P "Co wy k***a wiecie o dobrym żarciu?", przecież pizza "Krakowiak" była świetna :| Znakomita, fantastyczna :P Jedna z lepszych pizz które jadłem :P Ale się wam w dupach poprzewracało :D

 

A zerknij na fotki od Fata i bodajże pierwszą z tych fotek. Tak to była właśnie ta Twoja świetna, znakomita, fantastyczna pizza ;)

Odnośnik do komentarza

A ja tam bylem codziennie, poza pizza byly tam swietne obiady (zjesc smaczny posilek z dwoch ogromnych dan za 12 zlotych rzadko mi sie zdarza) i sympatyczne kelnerki.

 

...i dlatego ja go nigdy nie słucham razz.gif

Nie, Ty po prostu nie umiesz sluchac.

Odnośnik do komentarza
A ja tam bylem codziennie, poza pizza byly tam swietne obiady (zjesc smaczny posilek z dwoch ogromnych dan za 12 zlotych rzadko mi sie zdarza) i sympatyczne kelnerki.

 

...i dlatego ja go nigdy nie słucham razz.gif

Nie, Ty po prostu nie umiesz sluchac.

 

Powiedziałbym, że umiem wyłączyć się na głosy z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...