Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do GO Białystok, żeby tym razem nie było narzekania. Gdzie sobie szanowni Panowie życzą ? :P

 

Ty się dobrze czujesz czy na prochach jestes ? Kto jak kto ale GO Białystok jeździła wszędzie bez narzekania więc takie teksty to zachowaj dla siebie.

 

To moke przecież, czego się po nim spodziewasz? :P

A wlasnie, wrzucil w koncu te fotki z poprzedniego zjazdu? :>

Odnośnik do komentarza
Dla mnie sprawa staje się jasna. Jeżeli do połowy kwietnia nic nie zostanie ustalone to VIII zjazd się nie odbędzie. Wystarczy, że zabrakło Qcza i wszystko poszło się za przeproszeniem jebać...

 

Owszem.

 

Phi, ja od dawna mówię, że Zlotu w tym roku nie będzie.

Wystarczą lokalne spotkania.

Odnośnik do komentarza

Cóż, towarzystwo się rozleniwiło, od lat sie wszyscy przyzwyczaili, ze Qcz załatwi wszystko. A tu - żopa. Stara gwardia jest mocno zagoniona innymi sprawami, niz stricte forumowe, a młodzież jest miałka i nic im sie nie chce. Trudno, zakończy sie na siedmiu, i bedziemy musieli z tym żyć, o ile ktos nagle po prostu nie zmobilizuje się i nie powie "jedziemy, panowie!". Ciągle licze na to przebudzenie...

Odnośnik do komentarza

zabawne jest, ze wszyscy patrzy na innych: "ze ktos zrobi"...a moze tak samemu cos poszukac i podzwonic? Jakby tak z 20 osob przeszukalo osrodki i wykonalo po 2-3 telefony to za 2 dni bysmy wiedzieli gdzie zlot :P

Ja mam jeden na oku, ale czekam na innych :P

Odnośnik do komentarza

Soczewka 1

Soczewka 2

 

Nie wiem czy lokalizacja jest dobra, ale starałem sie szukać czegoś w pobliżu Łodzi, Płocka, tak by wszystkim było w miarę wygodnie(choć znając niektóre osoby to jest sprawa umowna). Przed chwilą dzwoniłem do babki, która jest właścicielką tego ośrodka spytać sie czy w ogóle jest możliwość przygarnięcia takiej niezorganizowanej grupy osób w terminie lipcowym(24-27 lub 31-03) i nie ma z tym problemu. Do wynajęcia jest 11 domków 4 osobowych( choć babka powiedziała, że w każdym domku jest jakieś dodatkowe łóżko), w których skład wchodzą dwa pokoje( z dwoma łóżkami), aneks kuchenny i łazienka. Koszt wynajmu na dobę wynosi 120 zł.

Co do reszty to ośrodek jest położony 10 km od Płocka, w pobliżu jeziora(w jeziorze niestety nie ma czerwonki). Boiska do grania w ośrodku nie ma, ale babka powiedziała, że jest możliwość korzystania z boiska szkoły podstawowej(podobno ogrodzenia są do sforsowania) więc nie jest źle.

Jak na razie to tyle. W razie czego mam namiary do babki coby sie określić co do decyzji.

Odnośnik do komentarza
Wstepnie za, tylko wypadaloby dopytac o obecnosc malej gastronomii w poblizu i ew. mlodziezowe imprezownie nadjeziorne. Aha, i nie mow, ze grupa niezorganizowana, tylko oboz sportowo-rekreacyjny!

Przede wszystkim nie mówiłem o grupie niezorganizowanej, tylko tak napisałem w swoim poście. Poza tym pytałem sie właśnie o taki obóz jak sam wspomniałeś.

Co do małej gastronomii to kwestia dopytania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...