Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

W ośrodku pojawię sie koło 15:30 i jakby ktoś sie pojawił wcześniej to proszę powołać sie na moje nazwisko.

jak ktos bedzie wczesniej to proponuje tak jak w latach poprzednich czekac na organizatora (czyli Lakiego) i on odbierze klucze, zeby nie bylo balaganu pozniej.

 

A maja tam jakis bar z TV? albo swietlice z TV? w czwartek graja nasi (i Wasi) w UEFA :/

Odnośnik do komentarza
@ Qcz, Lech przejdzie, Legia w dupę wezmie. Wyniki są już znane.

 

Wujku Gomel (vel Homel) w ostatniej kolejce dostał na własnym terenie 2:4 więc nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia ;)

 

P.S.

Po raz trzeci, kto bierze piłkę ???

Nie krępuj się. Po prostu się zgłoś na ochotnika :P

Odnośnik do komentarza
(jesli bylo o tym to mozna skasowac)

Laki a sa tam aneksy kuchenne? jakies szklanki (do soczkow czy kawy rano), sztucce, talerze,czajnik bezprzewodowy? czy brac to z domu?

Z tego co wiem w każdym domku jest aneks kuchenny z wyposażeniem.

Czyli powinno to wszystko być... :)

 

 

I dołączam sie do FYMa..kto ma i weźmie piłkę..?

Odnośnik do komentarza
Jak będzie pompka to mogę wziąć piłkę do siatkówki. laki, ale co z tym stołem do pingla? Jest? Powiedz, że jest :P

Zawsze mozesz pograc w to :keke:

 

Toz ja w beer ponga juz kilkakrotnie gralem. Jeden z popularniejszych sportow w angielskich akademikach :D

 

Pilek zadnych nie mam. Biore paletke lub wiecej jak znajde do pingla (nie mam pileczek) i talie znaczonych kart do pokera, ale tych pewnie bedzie sporo :> No i mam cholernie poopcierane nogi po rejsie, wiec nie wiem czy nie przylacze sie do grupy uprawiajacej sporty stacjonarne :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...