Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zerknac na temat zjazdowy. Wykresleni sa Kamtek i paszczaq, z listy rezerwowej odpadli qvist, Feno i pawoj. Z tego co wiem Reaper zglosil sie juz do Kamtka po jego miejsce, wiec wolne jest miejsce paszczaka. Chetnemu pozostaje wiec dogadac sie z paszczakiem w sprawie kasy i dac znac moderacji, kiedy sprawa bedzie zalatwiona.

 

Organizujcie sie, bo szkoda byloby, zeby zostaly wolne lozka.

Odnośnik do komentarza

mozecie sie ze mnie smiac ale to co napisalem ostatnio to byl stan na srode 23.07 godz. 20.00 :]

od rana u mnie leje wiec zniwa na bank sie przesuna w czasie... :> moze byc zatem tak ze na zjezdzie sie pojawie

ale nie bede robil szopek o miejsce w domku czy cos, jak sie pojawie to po prostu bede i juz :]

Odnośnik do komentarza
mozecie sie ze mnie smiac ale to co napisalem ostatnio to byl stan na srode 23.07 godz. 20.00 :]

od rana u mnie leje wiec zniwa na bank sie przesuna w czasie... :> moze byc zatem tak ze na zjezdzie sie pojawie

ale nie bede robil szopek o miejsce w domku czy cos, jak sie pojawie to po prostu bede i juz :]

Byłeś przede mną, więc jeśli zdecydujesz się na rezerwowanie miejsca w domku, to masz pierwszeństwo. Mnie w sumie obojętne gdzie będę spał :)

Odnośnik do komentarza
mozecie sie ze mnie smiac ale to co napisalem ostatnio to byl stan na srode 23.07 godz. 20.00 :]

od rana u mnie leje wiec zniwa na bank sie przesuna w czasie... :> moze byc zatem tak ze na zjezdzie sie pojawie

ale nie bede robil szopek o miejsce w domku czy cos, jak sie pojawie to po prostu bede i juz :]

 

Feno strasznie kręcisz :] .

Umówmy się, że ciebie nie będzie, a jak się pojawisz to wykombinujemy ci łoże :D .

Odnośnik do komentarza

no dlatego w tym momencie takie jest moje stanowisko

wiem ze krece ale co poradze ze pogoda jest taka a nie inna a to od niej wszystko zalezy

poza tym rozmawialem dzisiaj z Fatem i jego wyjazd stoi pod znakiem zapytania wiec moze sie okazac ze bedzie jeszcze jedno wolne miejsce

Odnośnik do komentarza
Chyba widelcami do krokieta... ;]

Kamtek w formie...;]

 

Wiadomo jaka jest nawierzchnia na tym szkolnym boisku ?

Raczej tak.

 

Ważne też żeby ktoś się zadeklarował z piłką do siatkówki, a nawet koszykówki (jeżeli tam istnieją takie atrakcje).

Nie wiem.

Z tego co mówiła babka to jakiś (jeden)kosz jest..;]

Odnośnik do komentarza
Wiadomo jaka jest nawierzchnia na tym szkolnym boisku ?

Raczej tak.

 

Hyhy, to fajnie, więc jaka ?

 

Bo w sumie nie robi różnicy jaka piłka, gdyż fyming 20 mówi za siebie.

 

Zobaczymy czy na boisku będziesz równie mocny jak w gębie na forum :>

Odnośnik do komentarza
Wiadomo jaka jest nawierzchnia na tym szkolnym boisku ?

Raczej tak.

 

Hyhy, to fajnie, więc jaka ?

Szczerze, to nie mam pojęcia w jakim stanie jest ta trawa..mam tylko nadzieje, że będzie zielona... :P

Ja tam luksusów nie potrzebuje, ważne aby trochę pograć..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...