Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Icon o czystej gierkowce mozesz pomarzyc ;) Misiaki z piotrkowa mają dwie Oktawie(napewno na CB uslyszysz nie raz jesli masz), a w dodatku pedraki lubia sobie ustawic foto-przyjaciela od kamienska az do tuszyna/rzgowa z wylaczeniem odcinka "autostrady"

 

ja planowalem dojechac tam na 13, ale widze nie ma sie co spieszyc...

Odnośnik do komentarza
Icon o czystej gierkowce mozesz pomarzyc ;) Misiaki z piotrkowa mają dwie Oktawie(napewno na CB uslyszysz nie raz jesli masz), a w dodatku pedraki lubia sobie ustawic foto-przyjaciela od kamienska az do tuszyna/rzgowa z wylaczeniem odcinka "autostrady"

 

ja planowalem dojechac tam na 13, ale widze nie ma sie co spieszyc...

Smetek, ale marudzisz :P Ja ostatnio dwa razy zrobilem Lodz - Ktc w 2h, za kazdym razem w dzien i zadnego mandata nie zaliczylem.

 

Oby tylko Bebok nie przesadzał z zakupami bo ostatnio zmitrężyliśmy w hipermarkecie prawie godzinę :roll: :keke:

 

Skoncz dupic fleki, przynajmniej miales zapas piwa i nie musiales latac po sklepach. Poza tym zeby sie nie okazalo, ze nam sie manele nie zmieszczom i GP zostanie u mnie w garazu a na zlot pojedziemy Transitem :keke:

Odnośnik do komentarza

No a ja nie jadę muszę być w pracy z czwartku na piątek bo szefostwo przewiduje duży ruch... mógłbym przyjechać dopiero w piątek i to wieczorem, ale wiem że sam się nie zbiorę także pozostaje mi tylko życzyć udanego zjazdu :(

 

szkoda bo w tamtym roku mi się podobało.

 

 

ehh w branży kwiatowej w dupę można wsadzić planowanie wolnego.

Odnośnik do komentarza
Problem w tym, że nie ma najmniejszych szans abym wstał o tej porze ;)

Nie ma co się śpieszyc skoro pozostali planują byc na miejscu o 15-16.

 

Bez przesady, ktos na pewno bedzie w okolicach 13-14, po co tracić wykupioną dobę hotelową? :) Pomysl, ze im wczesniej dojedziesz, tym szybciej zaczniesz pić :P

Odnośnik do komentarza
Problem w tym, że nie ma najmniejszych szans abym wstał o tej porze ;)

Nie ma co się śpieszyc skoro pozostali planują byc na miejscu o 15-16.

 

Bez przesady, ktos na pewno bedzie w okolicach 13-14, po co tracić wykupioną dobę hotelową? :) Pomysl, ze im wczesniej dojedziesz, tym szybciej zaczniesz pić :P

 

Hm planowaliśmy postój na obiad w Płocku :)

Odnośnik do komentarza

Glupio mi ze tak ciagle motam, ale w koncu moge oglosic wersje ostateczna: nie jade na zlot, totez udostepniam wczesniej zarezerwowane miejsce paszczaka i prosze kogos z doloslaskiej ekipy o zabranie mojej zjazdowej koszulki; niestety (a moze stety? ) okazalo sie, ze jeczmien bedzie do koszenia znacznie wczesniej niz poczatkowo sadzilismy i najprawdopodobniej jeszcze w ten weekend, a tak jak mowilem - zniwa, jak rodzinny biznes, sa dla mnie wazniejsze niz zjazd

Odnośnik do komentarza

Zaklepane kuzynie :przytul:

 

Więc jedziemy ja, Bebok, Guli i Pucek a w Kutnie dołącza się Paróvka. Co do kosztów to policzymy się na miejscu bo trudno mi przewidzieć ile GP spali i jakie Orlen walnie ceny paliwa ;)

 

Tak jak mówiłem - dogadajcie się z Bebokiem tak żeby odebrał Was z PKP i dowiózł pod GWSH. Spotykamy się na parkingu i jedziemy na zakupy :keke:

Odnośnik do komentarza
Zaklepane kuzynie :przytul:

 

Więc jedziemy ja, Bebok, Guli i Pucek a w Kutnie dołącza się Paróvka. Co do kosztów to policzymy się na miejscu bo trudno mi przewidzieć ile GP spali i jakie Orlen walnie ceny paliwa ;)

 

Tak jak mówiłem - dogadajcie się z Bebokiem tak żeby odebrał Was z PKP i dowiózł pod GWSH. Spotykamy się na parkingu i jedziemy na zakupy :keke:

 

 

Niech mi ino napisza czym i o ktorej przyjada. Guli jak kcesz mozesz fura przyjechac i zostawic u mnie.

Odnośnik do komentarza
Niech mi ino napisza czym i o ktorej przyjada. Guli jak kcesz mozesz fura przyjechac i zostawic u mnie.

 

 

9.02, albo 9.20 w Katowicach, zależy jak zdaze na pociag we Wro (35 minut roznicy). Autem raczej nie jadę, bo musze mieć za co opłacić rejestrację nowego ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pociąg o 06:58 z Oświęcimia do Katowic, ale jedzie okrężną drogą jakąś(pewnie dlatego coś mi się pomyliło z tym przed 9...) i podróż trwa 2h 13 minut, więc byłbym w Katowicach o 9:11, inny zaś mam o 8:21 i byłbym o 9:22 więc wolałbym jechać tym drugim. Z tego co widze to akurat by się z Gulim zgadzało.

Odnośnik do komentarza
Icon o czystej gierkowce mozesz pomarzyc ;) Misiaki z piotrkowa mają dwie Oktawie(napewno na CB uslyszysz nie raz jesli masz), a w dodatku pedraki lubia sobie ustawic foto-przyjaciela od kamienska az do tuszyna/rzgowa z wylaczeniem odcinka "autostrady"

 

ja planowalem dojechac tam na 13, ale widze nie ma sie co spieszyc...

Smetek, ale marudzisz :P Ja ostatnio dwa razy zrobilem Lodz - Ktc w 2h, za kazdym razem w dzien i zadnego mandata nie zaliczylem.

 

Oby tylko Bebok nie przesadzał z zakupami bo ostatnio zmitrężyliśmy w hipermarkecie prawie godzinę :roll: :keke:

 

Skoncz dupic fleki, przynajmniej miales zapas piwa i nie musiales latac po sklepach. Poza tym zeby sie nie okazalo, ze nam sie manele nie zmieszczom i GP zostanie u mnie w garazu a na zlot pojedziemy Transitem :keke:

ja jezdze 3 razy w tygodniu przynajmniej i jednak misiaki nie proznuja ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...