Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

A nie mozesz zamowic z innym numerem, albo w stylu Zamorano?

 

A zreszta, niech bedzie moja strata. Zamawiaj 7, ja wezme 10. Na razie szczegolnie niezjazdowicze daja dupy (a bylo duzo zgloszen), wiec nie wiem, czy to w ogole dojdzie do skutku.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj a nie można się odlać sikiem prostym na tych co tak piali na temat koszulek niezjazdowych i zamówić tylko zjazdowe, w liczbie większej, bo rozumiem, że 10 koszulek też nie przejdzie? Bo skoro tylu chętnych już mamy, to może więcej osób się skusi?

Odnośnik do komentarza

Dobra koledzy Brudi, MR_David i czornuch.

Przeliczyłem wszystko i wygląda to tak, że zapewnię Wam transport na trasie Kalisz - Soczewka moim pięknym Fiacikiem Bravo :)

Koszt wycieczki szacuję (przy zakładanej cenie paliwa 4,70 - tak więc może ulec zmianie) w okolicach 135 zeta w dwie strony. Tak więc od łebka to będzie ~35 albo 45 złotych (jesli Czornuch w końcu się wybierze).

Czornuch wolałbym, żebyś się określił wcześniej niż do przyszłej środy (:roll:) żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.

Odnośnik do komentarza

My jedziemy na 3 pit stopy ;) Pierwszy w Katowicach, drugi koło Częstochowy i trzeci w Kutnie. No i chyba, że pawoj wypije za dużo piwa to będzie jakiś nieplanowany postój ;P planuję ruszać z SWD około 8:00, więc w Kato będę o 9:00. I teraz zależy jak Beboki pozbierają dupy... Bo pewnie będą jakieś zakupy itp. Tak czy siak czeka nas z Katowic przynajmniej 5 godzinna podróż. Nie wiem jak z Paróvą ale bodaj na 14:30 musimy go odebrać z Kutna i dalej jeszcze 50km do Soczewki. 16:00 to pora w miarę realna. Prędzej wątpię, że uda nam się dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak z Paróvą

 

Ja do Kutna przyjeżdżam o 12:41. No chyba, że mam jechać pociągiem, który jedzie 8 godzin i wtedy jestem w Kutnie planowo o 14:22. Chyba będzie Wam lepiej jak tym drugim przyjadę, co?

 

Edyta mówi, że drugie połączenie jest droższe, a jeszcze będę musiał 1,5 h czekać w Stargardzie na pociąg bezpośredni do Kutna. To teraz się zastanawiam, którym jechać. ; ]

Odnośnik do komentarza

Paróv, mi to obojętne którym pojedziesz ;) jeżeli pierwszym to na bank będziesz musiał na nas "trochę" poczekać. A jak drugim to może my będziemy czekać na Ciebie ;) nie wiem jak sie trasa ułoży. Do Piotrkowa mamy ekspresówkę czyli przy czystej drodze trasę Kato - Ptrk pokonamy w 2h. Dramat to może być przejazd przez Łódź i droga z Kutna do Soczewki. Optymistycznie pokonamy trasę w 3h :> a pesymistycznie w 5h ;] sam nie wiem :-k gdyby wszystko szło jak po maśle to w Kutnie musimy się zameldować koło 13:20-13:40. Oby tylko Bebok nie przesadzał z zakupami bo ostatnio zmitrężyliśmy w hipermarkecie prawie godzinę :roll: :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...