Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Vlad, twoja skleroza nie zna granic. O tym, ze robimy powtórke trasy z zeszłego roku rozmawialismy juz w maju...

 

Icon - nie rozmawiam z Tobą, tylko z Paróvą. I nie interesuje mnie, czy jedziesz przez Płock czy nie, bo gdyby Paróva wybrał autobus z Płocka mógłby go odebrać ktoś inny. Dostałem od niego odpowiedź i jest OK.

Odnośnik do komentarza

Od maja mogło się coś zmienić. Mi to tam rybka, ja mogę jechać i przez Szczecin ;)

 

Trasa wygląda zatem tak: Łomża, Ostrołęka, Ciechanów i jesteśmy na miejscu. Ominiemy w ten sposób duże zakorkowane miasta. Przejedziemy przez trzy większe wioski i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Tak przejrzałem pociągi i mam takie opcje póki co:

 

1) jestem we Włocławku o 13:05 lub 17:07

2) jestem w Ciechanowie o o 17:12 (szkoda tylko, że jest tam expres :/) lub o 19:40 (trochę póżno), ewentualnie o 7:17 (tak wcześnie chyba nie będziecie :roll:)

 

10minut później,

w sumie tak patrzę, że PKS z Włocławka o 14:25 jest i jedzie godzinkę :-k Ktoś wie jak daleko z od przystanku jest do ośrodka?

Odnośnik do komentarza
Tak przejrzałem pociągi i mam takie opcje póki co:

 

1) jestem we Włocławku o 13:05 lub 17:07

2) jestem w Ciechanowie o o 17:12 (szkoda tylko, że jest tam expres :/) lub o 19:40 (trochę póżno), ewentualnie o 7:17 (tak wcześnie chyba nie będziecie :roll:)

 

10minut później,

w sumie tak patrzę, że PKS z Włocławka o 14:25 jest i jedzie godzinkę :-k Ktoś wie jak daleko z od przystanku jest do ośrodka?

 

Ogór ja planuje tym autobusem jechać.

A do samego ośrodka z Soczewki jest 15, 20 minut drogi.

Odnośnik do komentarza

Choć może błahostka, ale jednak sprawa wymaga powiedzenia.

 

Z tego co wiem, właścicielka ośrodka na każdy wynajęty domek rekwiruje jeden dowód osobisty. Jakby rzeczywiście tak było, niech przedstawiciele każdego domku przygotują sie na taką małą ewentualność.

Odnośnik do komentarza
a, ze tak jeszcze zweyrifikuje, bo na zeszlym zjezdzie sie nie wtajemniczylem - gramy w texas holdem, si? a zetony brac-zawsze sie przydadza. :D

 

na ten zjazd także zabiorę żetony ;) może zrobimy dwa stoły - dla początkujących i dla zaawansowanych. stawki będą bardzo wygórowane - jakieś 4-5zł ;D:D:D

możnaby też jakiś turniej zrobić z głowną wygraną - jakąś flaszką czy cuś. w sumie to wygra Vami albo Qcz ale milo jest pomarzyc o wygranej ;)

Odnośnik do komentarza
No ostatnio u Qcza jak Cie nie bylo wygral Speed ;)

 

umowili sie pewnie z Qcz-em i podzielili wygraną ;)

 

Tez tak mysle ;) A co do zetonow to imho 2 komplety beda pewnie niezbedne, bo 2 stoliki powinny zebrac sie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...