Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

PS. Co Paróva robi na południu????

 

Pociągiem jadę do Kutna, a stamtąd odbiera mnie Iki.

 

a nie prościej autobusem do Płocka? Ile ty masz tych przesiadek zanim w tym Kutnie sie znajdziesz??

 

Nie chce mi się kisić ponad siedem godzin w autobusie. Zresztą, w Płocku byłbym po 17. A przesiadkę mam jedną, w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza

De Raph, mógłbyś z łaski swojej się nie wtrącać? Temat był już omawiany w Maryni i nie musisz do tego dorzucać swoich 5 groszy. Z góry dziękuję.

 

Poza tym ja nie jadę na Płock a na Włocławek więc jak bym miał Paróvę z Płocka odebrać?

 

Pawoj - ja będę w Katowicach o 9:00. Musicie się tak zorganizować by Bebok Was mógł zgarnąć pod GWSH bo stamtąd najwygodniej jest ruszać w trasę.

Beboka bym najchętniej wywalił do bagażnika za to, że przed rokiem kazał mi jechać z tyłu :>

Odnośnik do komentarza

Tak z tydzień przed przypomnijcie mi o zjeździe, bo mogę zapomnieć. Już planowałem wypad do Chorwacji w tym terminie, a tu buba.

Plany zjazdowe z mojej strony nie ulegają zmianie, jadę autem, a kto ze mną to już nie moja działka, sami się organizujcie, 4 miejsca wolne.

Odnośnik do komentarza

Ktoś jedzie z północy, albo w ogóle z północnej części Polski (od Warszawy w górę) i ma jakieś wolne miejsce? :-k Chętnie bym się zabrał z kimś, z Warszawy, Poznania, Whitestoke (ale Wy macie już chyba komplet?).

 

Edyta mówi, że Vlad ma nowe info, a jaką trasą jedziecie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...