Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

no rok temu troche popadało i nam boisko do biczwoleja zmoczyło troche :) miec nadzieje, tym razem sie uda :)

to padało w tamtym roku :o:keke:

 

 

 

Ja tez prosze o wpis na liste rezerwowych... czy sie załapie czy nie i tak przyjade :P

 

 

Icon teraz pytam całkiem poważnie :> weźmiesz mnie do autka i czy jedziecie przez Katowice bo tam najłatwiej dojechać :keke:

Odnośnik do komentarza
no rok temu troche popadało i nam boisko do biczwoleja zmoczyło troche :) miec nadzieje, tym razem sie uda :)

to padało w tamtym roku :o:keke:

Pokerzyści zaobserwowali to nagłym zwiększeniem się publiki, Qcz z Vamim przypływem gotówki ;)
Odnośnik do komentarza
Icon teraz pytam całkiem poważnie :> weźmiesz mnie do autka i czy jedziecie przez Katowice bo tam najłatwiej dojechać :keke:

Sorry pawoj ale napisałem Ci raz. Ile razy będziesz się jeszcze pytał?

Możesz pod warunkiem, że nie zasyficie mi auta.

Odnośnik do komentarza
Icon teraz pytam całkiem poważnie :> weźmiesz mnie do autka i czy jedziecie przez Katowice bo tam najłatwiej dojechać :keke:

Sorry pawoj ale napisałem Ci raz. Ile razy będziesz się jeszcze pytał?

Możesz pod warunkiem, że nie zasyficie mi auta.

 

Pawoj ma negocjacje 20, porpostu myśli że zmiękniesz :P

Odnośnik do komentarza
I w tym roku musimy wytypować kogoś uczciwego do sędziowania spotkań. Bo to co wyprawiał w zeszłym roku Mateusz G. z Poznania wołało o pomstę do nieba :keke:

Siux do dzis nie moze zapomniec faulu na Facie :P

innych kontrowersji nie bylo...zadnych kopert nikt nie widzial ;)

 

Ciezko bedzie chyba dodatkowe wynajac jesli babka mowila Lakiemu ze ma 6 domkow wolnych to skad wezmie wiecej? wybuduje? Szkoda jakby kilka osob przez to nie jechalo i w sumie pomysl z jakims namiotem nie bylby zly.Zaplaciliby jakies grosze na miejscu i byloby ok :)

ps. a wlasnie co jest ze Siuxem? PJM :/

 

Skoro mowa o mnie to po pierwsze Sioux

 

Po drugie - u mnie ze zjazdem ciężko w tym roku. Urlop mam w drugiej połowie sierpnia. Jak się pojawię to na podobnej zasadzie jak rok temu, czyli będę spał w samochodzie. :) Może wyszarpię jakieś dwa wolne dni pod koniec lipca. Wszystko będzie zależało jak się rozłożą urlopy u mnie w pracy.

Jeśli dam radę to piszę się na pokerka - mam 5 zeta w plecy z zeszłego roku. :)

Żetony do pokera to dobry pomysł - nie będzie problemu z drobnymi.

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest jasna. Niestety dodatkowego domku nie będzie i to jest ostateczna wiadomość. Babka stwierdziła, że już wcześniej, z bólem serca, oddała nam sześć domków na tak krótki czas, w samym sezonie, co dla niej wcale nie jest korzystne finansowo. Takie są realia handlowe i tego nie ominiemy, pozostaje sie cieszyć, że znacznie wcześniej sie zorganizowaliśmy i wyprzedziliśmy cały ten bum sezonowy. W późniejszym terminie byłoby niezwykle trudno znaleźć taki ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...