Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby były kitsy realizowane to piszę się (przynajmniej na nie).

Edyta mówi, że doszły mnie słuchy, że kitsy są dla wybrańców, którzy załapią się na zjazd. Czy to prawda?

Jeśli tak to dlaczego tylko dla nich?

Odnośnik do komentarza
Jakby były kitsy realizowane to piszę się (przynajmniej na nie).

Edyta mówi, że doszły mnie słuchy, że kitsy są dla wybrańców, którzy załapią się na zjazd. Czy to prawda?

Jeśli tak to dlaczego tylko dla nich?

 

Ponieważ są to koszulki zjazdowe, wiec z jakiej paki ktos kto nie jest na zjezdzie mialby je miec?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie każdy kto chciałby być na zjeździe może być. Poza tym widzę jakie tu jest nastawienie do NOBÓW. A czy nie można by było przy okazji zrobić kilku "nie zjazdowych" z logo CMF czy coś? Przedsięwzięcie chyba niezbyt skomplikowane. Forum miałoby darmową reklamę.

Jestem pewien, że kilkanaście osób chciałoby taką koszulkę.

Odnośnik do komentarza
Chwila, chwila. Co to za problem zrobić kilka koszulek z logo CMF? Jeżeli jest takie zapotrzebowanie i znajdą się chętni to co szkodzi? Zawsze można jakiś grosz na serwer uszczypnąć...

Dokładnie :D Jeżeli jest coś takiego możliwe, to ja się pisze.

Odnośnik do komentarza

Można by zrobić z tego mini akcję. Zrobić osobny temat gdzieś, rozgłosić żeby więcej userów o tym wiedziało. I z każdej koszulki parę zeta na serwer zbierać. Co jakiś czas wypuszczać nowy model kitsa. Myślę, że taka akcja miałaby szansę.

Odnośnik do komentarza
PS. Jasonx, reflektujesz powtórkę z zeszłorocznego pieśniowania?

Masz na mysli picie wódy z gwinta? :D

 

też :P

 

Co do koszulek, to ja jak co roku się piszę. SZk, fajne te zeszłoroczne, moja ciągle w użyciu, trzyma sie ładnie wszystko.

 

A koszulki forumowe, to inna kwestia, i niech będzie omawiana w innym temacie. Koszulki zjazdowe są tylko dla tych, którzy na nim są i basta.

Odnośnik do komentarza
I w tym roku musimy wytypować kogoś uczciwego do sędziowania spotkań. Bo to co wyprawiał w zeszłym roku Mateusz G. z Poznania wołało o pomstę do nieba :keke:

Chodza sluchy, ze w tym roku Mateusz G. przyjezdza z Poznaniem ale wraca z Wroclawiem :keke:

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ustalilem w koncu plan wyjazdu na zagle w wakacje, wracam pod koniec lipc i nie koliduje to ze zlotem, wiec juz chyba nic nie stanie nie przeszkodzie przyjazdu :D mam nadzieje, ze nie bede mial 2 tyg zwracania (w dziecinstwie mialem chorobe morska, a na zaglowce pierwszy raz w zyciu bede dluzej niz godzinke ;) ), bo wtedy bardzo zmarnowany przyjade :P

Odnośnik do komentarza
I w tym roku musimy wytypować kogoś uczciwego do sędziowania spotkań. Bo to co wyprawiał w zeszłym roku Mateusz G. z Poznania wołało o pomstę do nieba :keke:

Siux do dzis nie moze zapomniec faulu na Facie :P

innych kontrowersji nie bylo...zadnych kopert nikt nie widzial ;)

 

Ciezko bedzie chyba dodatkowe wynajac jesli babka mowila Lakiemu ze ma 6 domkow wolnych to skad wezmie wiecej? wybuduje? Szkoda jakby kilka osob przez to nie jechalo i w sumie pomysl z jakims namiotem nie bylby zly.Zaplaciliby jakies grosze na miejscu i byloby ok :)

ps. a wlasnie co jest ze Siuxem? PJM :/

Odnośnik do komentarza

Z tego co laki wspominal wczesniej to domkow tam jest wiecej ale kobieta chce je wynajac osoba, ktre przyjada na dluzej, bo z naszej grupy tak dobrego interesu mniec nie bedzie. Wiec teoretycznie istnieje opcja, ze na jakis domek sie chetni nie znajda i bedzie mozna domowic. No i jeszcze jest ten budynek z pokojami, ale taki pokoj to pewnie drozej wyjdzie. Opcja namiotu brzmi dobrze :) Wieksza ekipta to i ciekawiej bedzie :D

 

No i w koncu nauczylem sie grac w pokera :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...