Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Icon określił sprawę jako pilną więc przybywam i wyjaśniam.

Oto ostatnia piątka wpłacających i nie ma od tego odwołania. Lista jest w kolejności wpłat i nie ma w niej żadnych nieprawidłowości.

26. Pulek- 72zł

27. Piotr M.- 72zł

28. Jasonx- 72zł

29. Nigel- 72zł

30. Maniak- 72zł

 

Na liście rezerwowej jest 9pucek0 i to on jako pierwszy zajmię zwolnione miejsce.

 

Co do dodatkowego domku spróbuje coś załatwić, ale są na to znikome szanse, o czym juz wcześniej wspominałem.

Liczyła sie kolejność i szybkość wpłat i to było jasne od samego początku.

Odnośnik do komentarza
zapytam z głupia frant: co oznacza ta rzymska piątka w nawiasie obok mojego nick'a w temacie oficjalnym zjazdu? Że niby piąty raz będę?? :hahaha:

Napisałem, bo brakowało mi liczby, mój błąd jeśli byłeś na więcej (a na pewno, sądząc po reakcji), ale pamiętałem Cię tylko z czterech ;) ;)

To będzie 7 czy 6 bo się zgubiłem?

Odnośnik do komentarza
Jako, że Icon określił sprawę jako pilną więc przybywam i wyjaśniam.

Oto ostatnia piątka wpłacających i nie ma od tego odwołania. Lista jest w kolejności wpłat i nie ma w niej żadnych nieprawidłowości.

26. Pulek- 72zł

27. Piotr M.- 72zł

28. Jasonx- 72zł

29. Nigel- 72zł

30. Maniak- 72zł

 

Na liście rezerwowej jest 9pucek0 i to on jako pierwszy zajmię zwolnione miejsce.

 

Co do dodatkowego domku spróbuje coś załatwić, ale są na to znikome szanse, o czym juz wcześniej wspominałem.

Liczyła sie kolejność i szybkość wpłat i to było jasne od samego początku.

Jeżeli to możliwe to jestem chętny za drugą osobę, co by przyjechać nie mogła :-k Jeżeli ktoś się za mną stęsknił ofc? Anyone? :>

Odnośnik do komentarza
zapytam z głupia frant: co oznacza ta rzymska piątka w nawiasie obok mojego nick'a w temacie oficjalnym zjazdu? Że niby piąty raz będę?? :hahaha:

Napisałem, bo brakowało mi liczby, mój błąd jeśli byłeś na więcej (a na pewno, sądząc po reakcji), ale pamiętałem Cię tylko z czterech ;) ;)

To będzie 7 czy 6 bo się zgubiłem?

Poznaliśmy się osobiście w Sielpii, potem był Antonin Zdrój, Sulejów i Kobyla Góra ale przedtem Sieraków i Pieczyska alias "Koronkowo" :)

Domek Beta to będzie kwatera weteranów - czyżby coś w rodzaju domku nr 7 z Pieczysk?? :>

Odnośnik do komentarza
nie znam kolegi Pulka, ale mam nadzieje, ze lubi on wino kobiety i śpiew. a zwłaszcza to ostatnie.

 

PS. Jasonx, reflektujesz powtórkę z zeszłorocznego pieśniowania?

 

Znam kolegę Pulka i gwarantuję, że on lubi wino i kobiety :D .

Zresztą jak ja Wam zaśpiewam to będziecie się modlili o jak najszybszy koniec świata :keke: .

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie pośpiewam po trzecim browarku, ale będziecie tego żałować :kekeke:

 

laki postaraj się jakoś ten jeden domek wyprosić :)

Spróbuje coś wykombinować, ale niczego nie gwarantuje. Po tym weekendzie będzie coś jasne w tej sprawie :) .

Przede wszystkim powiedz babie, że jakby się namyśliła to wciąż jesteśmy chętni. Możliwe, że drugie pół zajmie też jakaś większa grupka, zostaną np. 2 wolne domki i nie będzie miała co z nimi zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...