Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

To ja to jeszcze przemyśle :keke:

Bebok a we 2 wsie nie zmieścimy w bagażniku ? :keke:

Chyba na "69" :kekeke:

 

Nawet jesli sie zmiescimy to browary pojada w srodku wiec i tak chujnia :-k

 

W zeszlym roku jak jechalismy w 3 chudzielcow i Jaracz plus jakies 5 zgrzewek piwa i manele to fura byla tak zglebiona ze nie moglem jechac w koleinach bo szuralem rurom

Ale weź poprawkę na to, że wtedy jechaliśmy rozgraconym VW Polo a teraz pojedziemy Maserati :keke: pojemność bagażnika 470l, więc spokojnie się idzie nawet w 5 zapakować ;]

Ssij pałe, i tak jest szybciejsze niz twoje Active.

 

 

Brudasa nie bieremy bo on bedzie chcial stawac na kazdym mcdrive...

Odnośnik do komentarza
Brudasa nie bieremy bo on bedzie chcial stawac na kazdym mcdrive...

A co by Brudas miał robić na Ślasku? :P Chyba, że masz na myśli kogoś innego :-k

 

Ja jestem wszedzie gdzie jest cos do jedzenia :> Dluzsza droga wiecej postojow. Wiecej postojow wiecej posilkow. Wiecej posilkow wiecej sily. Chyba sie biore z paszczakiem :D

Odnośnik do komentarza
ciekawe, ze z FYMem i Fatem nikt nie chce mieszkac - chyba nikt poza mna :D

 

Po prostu FYM i Fat jako elita zjazdowa byle kogo do swojej rezydencji nie wpuszczają :keke:

Fajny domek wam sie szykuje - Fat i paszczaq mogą stworzyć fajną meline :keke:.

 

Jedzie ktoś z Wrocławia samochodem? Bo chetnie bym sie zabrał :P.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że się załapałem na ostatek bo właśnie przelałem szmal. Czy ktoś jedzie czymkolwiek: rowerem :D, autem, pociągiem z Katowic albo z Krakowa? Bo nie wiem czy tam sam trafie...

Ja jadę pociągiem z Krakowa prawdopodobnie. No chyba, że jakiś PKS będzie jechał taniej i szybciej.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli faktycznie wpłaciłeś to mamy komplet bo Pulek też przed chwilą zrobił przelew. Teraz by się przydał laki bo nie wiem czy blokować listę :-k

 

autem, pociągiem z Katowic albo z Krakowa? Bo nie wiem czy tam sam trafie...

ja jadę samochodem z Wodzisławia. W Katowicach biorę Beboka, więc możesz się z nami zabrać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...