Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

My to już dawno sie powinniśmy zameldować, ale wiecie, że ja na forum to raczej nie pisze :)

 

ogólnie uznaje zlot za udany, mój kumpel Sieka co ze mna przyjechał zobaczył jakie chlory istnieją na świecie. Już zabukował bilety na następny zlot nawet gdyby miał się rozstać z żoną której jeszcze nie ma :)

 

Było kilka niezapomnianych chwil. Nie będę tu wymieniać wszystkich z starą ekipą się znałem dobrze i jak zwykle się rozumieliśmy. Z nowych mile wspominam spiewanie z Szk. Mile wspominam kopułe miłości i poranne chlanie z Fatboyem przed wyjazdem. Swoją drogą słyszałem ze od Fata to się nie wychodziło, a jak się wychodziło to raczej niezadobrze.

 

ogólnie piszę się na kolejny zlot. Barola i Fubert już mi potwierdzili. Stara eka z poznania pojedzie. Robimy w sierakowie i nasze kochane qczysko organizuje. Tak wam powiem panowie, że na zlocie polubiłem tych co nie lubiłem :)

 

Jednak to kupa czasu i steskniłem się za wszystkimi pyskami, aż fajnie sie obserwuje jak nasze młokosy rosną przy nas jak na drożdzach :) (paróva, marcos no a wcześniej speed :)

 

jak jestem na jakiś zdjęciach to napiszcie bo nie chce mi sie ssac 1000mb

 

swoją drogą to kumpla siora chciala zobaczyc zdjęcia :)

 

Pierwsze to żubr lubi chłód - czyli lodówka zapierdzielona zubrami po sufit

Drugie to to samo z innegko konta - żubr lubi w grupie

 

na tym się zdjęcia skończyły

 

pozdro dla wszystkich - szkoda ze niektre domki byly dalej - do fata daleko i do icona tez

Odnośnik do komentarza

jestem dumny z siebie

pierwszy raz nie byłem wymieniny w zadnym poscie

generlnie, dziękuję za przywitnie, za gościnę itp

Fat próbował mnie upić ale mu się nie udało, nawet kazał mi odpalać jego auto na pych i później parkować między dzewami

 

ogólnie, dziękuję

Odnośnik do komentarza
jestem dumny z siebie

pierwszy raz nie byłem wymieniny w zadnym poscie

generlnie, dziękuję za przywitnie, za gościnę itp

Fat próbował mnie upić ale mu się nie udało, nawet kazał mi odpalać jego auto na pych i później parkować między dzewami

 

ogólnie, dziękuję

 

Barmanku słonkoi ja też nie byłem i tez się z tego ciesze :) Pokolenie się zmieniło co o nas dobrze świadczy. Ja i tak do Ciebie pełen szacunek za przyjechanie z marszu bo zadzwoniłem po roku. To pokazuje klase :) Za rok się widzimy znów więc się organizuj. Współny domek małe fiku miku w kopule miłości i będzie git :>

Odnośnik do komentarza
jestem dumny z siebie

pierwszy raz nie byłem wymieniny w zadnym poscie

generlnie, dziękuję za przywitnie, za gościnę itp

Fat próbował mnie upić ale mu się nie udało, nawet kazał mi odpalać jego auto na pych i później parkować między dzewami

 

ogólnie, dziękuję

 

Barmanku słonkoi ja też nie byłem i tez się z tego ciesze :) Pokolenie się zmieniło co o nas dobrze świadczy. Ja i tak do Ciebie pełen szacunek za przyjechanie z marszu bo zadzwoniłem po roku. To pokazuje klase :) Za rok się widzimy znów więc się organizuj. Współny domek małe fiku miku w kopule miłości i będzie git :>

bujaj się!!

nie znam Cię, nie mam do Ciebie telefonu, nie widziałem Cię nigdy "lajf"

nie chcę Cię znać

 

BTW, plan na następny rok zrealizujemy

Odnośnik do komentarza
Antymiszcz, primo podales w publice, secundo link nie dziala :rotfl: :picard: :misiek:.

Działa. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie.

 

A co do zdjęć, to 90% to tenis stołowy :D

Dla mnie myslenie chwilowo to zbyt trudne zadanie, cos jak pierwastek z 4 dla Ciebie :]:).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...