Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, właścicielka ośrodka na każdy wynajęty domek rekwiruje jeden dowód osobisty.

Nie ma prawa. Może sobie spisać dane, ale nie może Ci zabrać dowodu na czas pobytu. To niezgodne z prawem.

 

 

Zgadza się, wiem o tym z autopsji. Prawdę powiedziawszy, to technicznie nie ma ona prawa wziąć dowodu osobistego do ręki, ale to już przesada.

Zdaję sobie także sprawę z pobudek nią kierujących, bo egzekwowanie zapłaty za ewentualne szkody jest baaardzo trudne nawet posiadając adres delikwenta, co jednak nie zmienia faktu, że jest to niezgodne z prawem.

Odnośnik do komentarza

Tak jak przewidywałem od niemal samego początku - nie pojawię się na zlocie. Zawiódł czynnik czasowo-rodzinny (tak, Bebok - do rodziny z Gołdapi i kuzynostwa z Ustrzyk Górnych doszedł ostatnio szwagrowego brata syn, który wydaje córkę za mąż) i finansowy. Miłej zabawy życzę - miejsce do odkupienia od zaraz ;]

Odnośnik do komentarza
Tak jak przewidywałem od niemal samego początku - nie pojawię się na zlocie. Zawiódł czynnik czasowo-rodzinny (tak, Bebok - do rodziny z Gołdapi i kuzynostwa z Ustrzyk Górnych doszedł ostatnio szwagrowego brata syn, który wydaje córkę za mąż) i finansowy. Miłej zabawy życzę - miejsce do odkupienia od zaraz ;]
Buahaha nie bedzie bo mnie to wcale nie bawi. W zeszlym roku wlasnie Ciebie brakowalo najbardziejej wiec smutniony jestem...
Odnośnik do komentarza

Jak sie okazuje, jestem kolejnym kibicem jedynej slusznej druzyny, ktory jednak na zjezdzie sie nie pojawi. Tak jak spodziewalem sie juz na poczatku maja - nie mam niestety szans na urlop na przelomie lipca i sierpnia. Moze uda mi sie cos zalatwic na polowe sierpnia, ale jakby nie bylo, to i tak duuuzo za pozno. Zaluje bardzo, no ale coz moge zrobic.

 

Jezeli jest ktos chetny na moje miejsce to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Niedługo okaże się, że zostaną wolne łóżka. A taka bitwa o miejsca była.

Taaa...dosłownie walka o ogień...

 

Po dezercji Kamtka i paszczaqa zostały dwa wolne miejsca. Szkoda tylko, że chętnych na nie nie widać.

Jakby co to Feno, qvist i pawoj mają pierwszeństwo.

 

Coś Reap wspominał o chęci pojawienia sie na zlocie więc ma teraz szanse.

Odnośnik do komentarza
Coś Reap wspominał o chęci pojawienia sie na zlocie więc ma teraz szanse.

Potwierdzam, Reap wysłał do mnie oficjalne zapytanie w sprawie nabycia miejsc na Zlocie :) Skoro są wolne miejsca a chętnych brak (?) to myslę, że już pora dopinać pewne sprawy :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...