Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

maly problem widze, wczoraj pisalem eske do Nigela czy jedzie i dzis o godzinie 16:00 odpisal mi, ze tak i wyslal dzis kase. Widze ze po 18:00 w Marynii Pulek sie wachal czy wplacic czy nie wplacic....

Nie wiem kto rozstrzygnie czyje bedzie te 29 i 30 miejsce, ale Nigel wplacil szybciej od 29-30 :P Jesli bierzemy szybkosc ksiegowania na koncie Lakiego to skany Parowy sie nie licza i odpadna ci co z poczty wplacali bo pojdzie pewnie tydzien :D

Nie mi rozstrzynac o tych 2 ostatnich miejscach....

Odnośnik do komentarza
ciekawe, ze z FYMem i Fatem nikt nie chce mieszkac - chyba nikt poza mna :D

 

Po prostu FYM i Fat jako elita zjazdowa byle kogo do swojej rezydencji nie wpuszczają :keke:

Fajny domek wam sie szykuje - Fat i paszczaq mogą stworzyć fajną meline :keke:.

 

Jedzie ktoś z Wrocławia samochodem? Bo chetnie bym sie zabrał :P.

pogadaj z Vetrem, bo na razie ma tylko mnie w aucie :)

Odnośnik do komentarza

Hyhy, tak jak pisałem w Maryni - pieniądze przelewem poszły, jak się nie załapie, to trudno, tak widocznie miało być. Co do domku, to też pewnie mogą być problemy - jakby nie patrzyć, jam debiutant na tak wielkiej imprezie... (nie licząc kilku spotkań warszawskich :-)).

Odnośnik do komentarza

omg -.- nie miało się neta chwilę i już all places zaklepane... Nosz masakra :/ W sumie i tak nie miałem do końca kwietnia kasy.

Rok temu udało mi się wykupić ostatnie miejsce, rozpaczliwym telefonem do Qcza ^^ No nic, czekam na jakieś info nowe, tudzież informacje o namiocie ;P

Odnośnik do komentarza

Skontaktowałem się z lakim i sytuacja wygląda tak, że ostatnią osobą, która wpłaciła jest pucek. Więc na razie wypada on na listę rezerwową. W przypadku kiedy któraś z osób nie będzie w stanie jechać na zlot to jemu jako pierwszemu przysługuje prawo "wskoczenia" na to miejsce.

 

Co do dodatkowego domku - na razie nie ma możliwości zamówienia takowego...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...