Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaglądam tu zbyt często i do zjazdu zaglądać nie będę więc powiem tylko raz: jest mi wszystko jedno w jakim domku będę, z kim będę.. ważne żeby było łóżko i lodówka mieszcząca moje napoje wyskokowe. Mam małe wymagania.

Na koszulkę się piszę ale jeśli coś ustalicie i będzie trzeba płacić to mam prośbę, wyślijcie mi PW aka PM

 

Vami, cieszę się że jedziesz :* to co, w tym roku Ty robisz za kierowcę ? ;)

Odnośnik do komentarza
Jak De Raph zobaczy, że Bebok spierdolił do innego domku i go zostawił samego to będzie zadyma :>

 

De Raph zobaczył, wzruszył ramionami, i sobie zorganizował całkiem spokojny domek. skoro Bebok, ktory potrafił rok temu kłasc sie spac o 23, i jęczec ze ma za głosno w domku, chce w tym roku mieszkac w hausie gdzie decybele nie zejdą poniżej 120, to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza

Fatboy został wyeksmitowany do innego domku :>

 

Ja jadę samochodem. Ale maniaka nie biorę ;P

 

Poza tym u mnie będzie prosta piłka - chcesz jechać to zero dymów, postój na siku tylko wtedy kiedy mnie się zachce :P zakaz jedzenia w aucie i zakaz picia ;] zjeść i wypić można na postoju.

Odnośnik do komentarza
Fatboy został wyeksmitowany do innego domku :>

 

Ja jadę samochodem. Ale maniaka nie biorę ;P

 

Poza tym u mnie będzie prosta piłka - chcesz jechać to zero dymów, postój na siku tylko wtedy kiedy mnie się zachce :P zakaz jedzenia w aucie i zakaz picia ;] zjeść i wypić można na postoju.

Ja jade w bagazniku z browarami i w pampersie :lol:
Odnośnik do komentarza
To ja to jeszcze przemyśle :keke:

Bebok a we 2 wsie nie zmieścimy w bagażniku ? :keke:

Chyba na "69" :kekeke:

 

Nawet jesli sie zmiescimy to browary pojada w srodku wiec i tak chujnia :-k

 

W zeszlym roku jak jechalismy w 3 chudzielcow i Jaracz plus jakies 5 zgrzewek piwa i manele to fura byla tak zglebiona ze nie moglem jechac w koleinach bo szuralem rurom

Odnośnik do komentarza
To ja to jeszcze przemyśle :keke:

Bebok a we 2 wsie nie zmieścimy w bagażniku ? :keke:

Chyba na "69" :kekeke:

 

Nawet jesli sie zmiescimy to browary pojada w srodku wiec i tak chujnia :-k

 

W zeszlym roku jak jechalismy w 3 chudzielcow i Jaracz plus jakies 5 zgrzewek piwa i manele to fura byla tak zglebiona ze nie moglem jechac w koleinach bo szuralem rurom

Ale weź poprawkę na to, że wtedy jechaliśmy rozgraconym VW Polo a teraz pojedziemy Maserati :keke: pojemność bagażnika 470l, więc spokojnie się idzie nawet w 5 zapakować ;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...