Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. Nie czekałem i sam zadzwoniłem do właścicielki. Sprawa trochę sie skomplikowała, właścicielka marudzi, że osiem, dziewięć domków na tak krótki czas i w sezonie to dla niej mało opłacalny interes. Wstępnie zaproponowała pięć domków, spróbowałem ją przekonać by zarezerwowała dwa dodatkowe, czyli byłoby siedem. Ma sie zastanowić i jeszcze dzisiaj oddzwonić.

Sprawa wygląda tak, w każdym domku są cztery miejsca, czyli licząc siedem domków mamy 28 miejsc plus w każdym domku jest tapczan(podejrzewam, że w tym aneksie kuchennym) gdzie jest jedno miejsce dodatkowe w domku. Licząc to dodatkowe miejsce byłoby 35 miejsc. Tylko teraz pytanie czy taka opcja wchodzi w grę...?

Odnośnik do komentarza

Jest decyzja właścicielki. Zaoferowała 6 domków, tak jak mówiłem, w każdym domku są cztery łóżka plus jeden duży tapczan, co daje nam(licząc ten tapczan) 30 miejsc. Poza tym w samym ośrodku są pokoje do wynajęcia(2i3 osobowe), ale co za tym idzie cena jest wyższa i trochę mija sie to z specyfiką zlotu, ale podejrzewam, że dla niektórych byłoby to jakieś wyjście.

Koniec podchodów, musi być do dziś wieczór ostateczna decyzja. Albo rezerwujemy albo rezygnujemy i szukamy czegoś innego z większą liczbą miejsc. Choć po kilku telefonach wiem, że bardzo trudno znaleźć taki ośrodek w sezonie.

Jutro muszę sie określić więc warto podjąć już dziś decyzję. Jak nie będzie decyzji odwołuje wstępną rezerwacje.

Odnośnik do komentarza

Jako, że niedługo znikam na fajrant, a na forum będę dopiero jutro proszę o przemyślenie i decyzje co do zlotu.

Myślę, że każdy wie jak wygląda sytuacja co do ośrodka i możliwości jakie zaoferowała nam właścicielka. Jak nie, to warto poczytać poprzednie posty, gdzie wszystko w miarę jasno jest wyjaśnione.

Jak na razie, poza małymi wyjątkami, zainteresowanie zlotem jest znikome, jak do jutra, sytuacja sie nie zmieni lub sam ośrodek nie spełni niektórych oczekiwań odwołuje wstępną rezerwacje.

Jak ktoś szczególnie chce sie określić, że będzie, a z wiadomych względów nie chce zaśmiecać tematu, proszę o taką informacje na PW. Co byłoby wygodne dla mnie, jak i zadowoliło MT.

Odnośnik do komentarza

Zarezerwowałem sześć domków 5 osobowych (wliczam to dodatkowe łóżko). Cena za domek to 120zł, co daje nam 24zł na osobę za dobę.

Liczba miejsc, jak na razie, jest ostateczna. Jakby coś by sie zmieniło będę informował na bieżąco.

Więcej szczegółów podam jutro. Od jutra także będzie można rezerwować miejsca.

Odnośnik do komentarza
Zarezerwowałem sześć domków 5 osobowych (wliczam to dodatkowe łóżko). Cena za domek to 120zł, co daje nam 72zł na osobę za dobę.

Liczba miejsc, jak na razie, jest ostateczna. Jakby coś by sie zmieniło będę informował na bieżąco.

Więcej szczegółów podam jutro. Od jutra także będzie można rezerwować miejsca.

 

Hmm cały domek 120 zł/doba, a jedno miejsce 72zł/doba? Coś się chyba nie zgadza :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...