Skocz do zawartości

VIII zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

hej.

 

Tak się zastanawiałem, czy już 8 zjazd będzie miał miejsce, czy w ogóle są na niego chętni. Prawdę mówiąc sam chętnie bym się tym zajął, ale raczej za bardzo gówniaż ze mnie na tak dużą 'akcję'. Są w ogóle chętni na kolejny już zjazd? Jest ktoś kto jest w stanie poświadczyć nazwiskiem przy zamawianiu ośrodka? Czy stara/nowa ekipa znowu się zbierze? Sądzę, że końcówka lutego to czas najwyższy do dyskusji o planach na wakacje.

 

PS Vadox pakowałem!!! Icon stęskniłem się xD

 

 

Pozdrawiam og02r

forumowicz roku a.d. 2007 full lans! y0!! :)

Odnośnik do komentarza

a jak nie wpadnie? :P Moze czas oddac paleczke mlodszym? Po VI zlotach...moze ktos inny zajmie sie organizacja?

Nie pisze tego abyscie pisali: prosimy, prosimy... nie o to chodzi. Jesli ktos zna jakis fajny osrodek, chce podzwonic, dogadac sie z wlasciecielami, pozniej zrobic zbiorke kasy i poswiadczyc wlasnym nazwiskiem ze bedzie spokoj - wolna reka :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny na 100%, zależy tylko jak z terminem wyrobie, ale też nie powinno być problemu.

Co do ośrodka, to może czas na Polske północną tym razem?

 

FYM: kolega Anglik mi ostatnio powiedział, że kupił bardzo dobrego i młodego polskiego bramkarza i że na pewno go nie znam. Czapliński czy jakoś tak :keke:

Odnośnik do komentarza
FYM: kolega Anglik mi ostatnio powiedział, że kupił bardzo dobrego i młodego polskiego bramkarza i że na pewno go nie znam. Czapliński czy jakoś tak :keke:

 

Mój atrybut - wpływowość (20) :D

 

Ja sam patrząc na mapkę poprzednich zlotów uczciwie poszukam czegoś z trójkąta Warszawa/Łódź/Włocławek ;P

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to ten znak zapytania z tematu powinien kategorycznie zniknąć, gdyż nie widzę możliwości by zjazd miałby się nie odbyć :)

Po drugie bardzo prawdopodobne jest to, że mnie w tym roku po 3 pięknych zjazdach zabraknie :( Ale zapewne dużo mądrzejszy w tym temacie będę pod koniec czerwca. A jak by mi się jednak udało przybyć to dojadę wszędzie :P

Odnośnik do komentarza

ten osrodek odpada z tego samego powodu co rok temu

 

Ja (23:35)

dobrywieczor

OW Marysienka (23:35)

witam

Ja (23:35)

moge zaczerpnac informacji na temat terminow noclegow w OW marysienka

Ja (23:35)

dobrze trafilem ?

OW Marysienka (23:35)

tak

Ja (23:36)

interesuje mnie zarezerwowanie 30-40 miejsc noclegowych

Ja (23:36)

na 4 dni, w ostatni weekend lipca

Ja (23:36)

czwartek piatek sob niedziela

Ja (23:36)

czy istnieje taka mozliwosc ?

OW Marysienka (23:36)

raczej nie

OW Marysienka (23:37)

nie przyjmujemy z gory takich krotkich rezerwacji,

OW Marysienka (23:37)

w wakacje sa turnusy 7-14 dni, a poza tym mamy grupy

Odnośnik do komentarza

Północ, wschód? Północny-wschód :D . Dodając do tego racjonalnie rozumiane centrum otrzymujemy...

Powiedzmy, że może być to ten rejon :D -> http://img61.imageshack.us/img61/1180/polskamaparp7.gif

 

Szczerze mówiąć to wątpię, żeby Zlot doszedł w tym roku do skutku. Jeśli nie zajmie sie tym Qcz to dupa z tego wyjdzie.

Druga sprawa wygląda tak, że po ostatnim Zlocie kilka osób był lekko mówiąc "zdegustowanych".

Wiele osób nie wyraża specjalnej chęci do uczestnictwa w tej imprezie. Szczerze mówiac ja też nie wszystkich chciałbym spotkać.

Oczywiście piszę się na Zlot, bo to moja jedyna wakacyjno-urlopowa rozrywka. W końcu można spędzić miło czas omijając niektóre osoby. Nie musimy się wszyscy miziać :) . Wystarczy nie wchodzić sobie w paradę.

Odnośnik do komentarza
Wuju Twoja mapka pokrywa się z zaproponowanym przeze mnie rejonem (wielkie umysły myślą tak samo jak mówi stare indiańskie przysłowie). Teraz wystarczy tylko znaleźć miejscówkę :)

 

To może do Żyłka na metraż się wbijemy? :keke:

 

 

No, jeśli zlot byłby w tym rejonie to nie wiem, czy bym się pojawił - jakieś szansę są.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli Wasza aktywność w poszukiwaniu ośrodków będzie tak marna to nic nie zorganizujemy. Ja mogę się podjąć organizacji jeżeli ktoś mi pomoże.

Optuję za rejonem łódzkim bo jest najlepszy dla wszystkich - centrum kraju. Znalazłem 3 lokalizacje:

 

Kalina

 

Wodnik

 

Stawy Jana

 

I ostatnia propozycja wydaje się najlepsza. Czy ktoś z łodzi mógłby się zorientować jak z miejscami wolnymi?

 

Rezerwujemy 3 noclegi. Preferowany termin to ostatni weekend lipca (24-27 lipiec) lub pierwszy weekend sierpnia (31 lipiec - 3 sierpnia).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...