Skocz do zawartości

TP. S.A. zwana Tepsą


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie możesz korzystać, ale oczekuj telefonu od telemarketera, który będzie chciał ci wcisnąć nowy, korzystniejszy plan, z wliczonymi darmowymi minutami i niższymi stawkami za połączenia :keke: Oczywiście nie musisz niczego zmieniać, dopóki masz taki plan i z niego sam nie zrezygnujesz, to nic ci nie zrobią ;)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie możesz korzystać, ale oczekuj telefonu od telemarketera, który będzie chciał ci wcisnąć nowy, korzystniejszy plan, z wliczonymi darmowymi minutami i niższymi stawkami za połączenia :keke:

Niech dzwoni. Zaskoczę go tym, że mam 20 godzin miesięcznie w zamian za 10 zł. Ciekawe czy zaoferuje mi coś korzystniejszego :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Niech dzwoni. Zaskoczę go tym, że mam 20 godzin miesięcznie w zamian za 10 zł. Ciekawe czy zaoferuje mi coś korzystniejszego :kekeke:

 

To trochę się zdziwi jak zobaczy że masz socjalny :P

Czemu? Telefon idzie poprzez VoIP, poprzez serwery Betamax, poprzez net dostarczany mi przez Multimo. Tepsie nic do tego. Dostaje swoje 28,06 i na tym ich dochód, płatny bezpośrednio z mej kieszeni, się zamyka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Mam mały kłeszczyn skierowany do kumatych. Obecnie siedzę z netem Multimo 6 Mb na kablu tepsianym, za który opłacam abonament socjalny. Z rozmów za pomocą Tepsy nie korzystam. 100% gadek idzie przez VoIP. "Socjalka" jest jednak tańsza niż opłata za tzw. utrzymanie linii (swoją drogą to jest to chyba coś w sam raz dla UOKiK). Wszystko było cacy aż do ostatnich dni, gdy to rozdzwonił się telefon a moi rozmówcy - Tepsiarze - mniej lub bardziej chamsko staraja się mnie nakłonić do zmiany "socjalki" na - cytuję - "zdecydowanie bardziej dla pana opłacalny pakiet jakiś tam". Na razie spławiam ich suchym stwierdzeniem, że korzystam z VoIP i oferta Tepsy całkowicie mnie nie interesi, ale ludziska są strasznie namolne i w zasadzie codziennie, raz, a nawet dwa razy, ktoś monituje o zmianę abonamentu, gdyż rzekomo "socjalka" znikła już z oferty i niejako "muszę" zmienić pakiet na inny.

 

Dużo pisania a pytanie jest proste. Czy Tepsiane miśki mogą mnie zmusić do zmiany "scojalki" na inny, wyżej płatny pakiet, z którego i tak korzystać nie będę (obecnie nie wydzwaniam nawet bezpłatnych 15 jednostek taryfikacyjnych), czy nie? Jeśli nie to kolejnemu gadającemu miśkowi zagrożę skierowaniem sprawy do UOKiK, o "molestowanie" ze strony Tepsy. Jeśli tak, to prawdowpodobnie taniej wyjdzie mi utrzymanie linii, niż "bardziej opłacalny pakiet".

 

Help! :blaga:

Odnośnik do komentarza

Hmm, moj kolega ma telefon komorkowy jeszcze z pierwszym abonamentem IDEI (tak sprzed 10 lat :D ). Tez mu wydzwaniali co chwile, wiec poprosil o jakas super-oferte dla stalego klienta ;) A jak teraz nic nie maja, to niech zadzwonia jak beda mieli :D Rzecz jasna do dzis głucho ;)

A Tobie co zrobia? Telefon odlacza? Rachunki placisz w termine? Jesli tak to ba drzewo i postrasz ich Rrzecznikem PK ;) Albo niech Ci na pismie przedstawia, co Ci grozi za niezmienienie abonamentu - zebys mial z czym do tego RPK isc ;)

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy byłego tepsianego miśka :keke: mogę ci napisać, że dopóki ci nie przyślą czegoś na piśmie, to nie masz się czym przejmować. Tak samo nie ma znaczenia kim ich postraszysz, bo w call center TP pracują prawie sami studenci, którzy tak naprawdę za nic nie odpowiadają i zbyt wiele nie mogą zrobić. Co najwyżej możesz spróbować się dogadać z telemarketerem, żeby cię wyrzucił z pandory (programu na którym pracują), to wtedy przez jakiś miesiąc powinieneś mieć spokój;)

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy nadal będącego tepsianego miśka masz socjalny trzymaj póki możesz -> aż śmierć was nie rozłączy. Niestety dzwonić będą abyś skorzystał z lepszej oferty - cytuje: "Jako, że jest Pan wieloletnim klientem TP mamy dla Pana propozycję nie do odrzucenia ..." Jest to normalne w każdej firmie. Za utrzymanie łącza to UOKiK nic nie zrobi :)) wyjaśniane z UKE było. Fakt faktem cena spadła z 36,60 zł z VAT. na 29 zł z VAT ale dalej jest to drogo :) A poza tym UKE nie chcę się zgodzić na tańszy plan :)))

Aha jest jeszcze jedna rzecz jaką możesz zrobić :)oświadczenie woli.wtedy może odpuszczą :))

Odnośnik do komentarza

Aha jest jeszcze jedna rzecz jaką możesz zrobić :)oświadczenie woli.wtedy może odpuszczą :))

Tzn. chodzi o testament? :D

 

"Niniejszym oświadczam, iż w razie tragicznego zgonu mego, wolą moją jest pozostawienie na wieczność w domostwie mym planu socjalnego jedynej, słusznej telekomunikacyjnej firmy z polskim rodowodem, a będącej obecnie pod wrogim władaniem, TP S.A."

 

:>

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Orientuje sie ktos ile sie czeka teraz gdzies na przejscie na wyzsza predkosc u TPSY? :> Podpisalem dzis aneks do umowy ktora mi sie konczy za miesiac. Z 2 lata temu czekalem dzien-dwa, a dzis facet w Salonie powiedzial, ze nie wie :-k

 

:rotfl: Zmienili mi tryb nadawanie z powrotem z FAST na INTERLEAVED a predkosc dalej jest 1 MB zamiast 2MB :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

1. "Wyłączasz DHCP" - co to znaczy i jak to zrobić?

2. "Do ściany" podpinam Livebox, czy router? Tzn. co jako pierwsze podpiąć? Obecnie mam podpięte dwa routery, bo nie potrafiłem tego nowego skonfigurować tak, żeby działał samoistnie, ale to nie powinno niczemu przeszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...