Skocz do zawartości

TP. S.A. zwana Tepsą


Rekomendowane odpowiedzi

... pora na pytanie do ekspertów.

Czy do samej usługi Videostrada (Sport w C+ kusi :-k) muszę mieć jakiś konkretny abonament telefoniczny w Tepsie czy wystarczy mój ulubieniec - "socjal"?

Z przykrością ale niestety na socjalu nie ma możliwości abyś miał videostrade. Pierwszy plan na jakim jest świadczona usługa to plan tp 60

Odnośnik do komentarza
... pora na pytanie do ekspertów.

Czy do samej usługi Videostrada (Sport w C+ kusi :-k) muszę mieć jakiś konkretny abonament telefoniczny w Tepsie czy wystarczy mój ulubieniec - "socjal"?

Z przykrością ale niestety na socjalu nie ma możliwości abyś miał videostrade. Pierwszy plan na jakim jest świadczona usługa to plan tp 60

Hmm... W takim razie pytanie jest proste - czy Tepsą rządzi banda debili? Sami piłują gałąż na której siedzą.

Po cholerę mi plan 60 skoro chce tylko Videostradę? :-k

Odnośnik do komentarza
Hmm... W takim razie pytanie jest proste - czy Tepsą rządzi banda debili? Sami piłują gałąż na której siedzą.

Po cholerę mi plan 60 skoro chce tylko Videostradę? :-k

 

Aby mieć videostrade musisz posiadać łącze w tepsie, co sprowadza sie do abonamentu i najtańszy plan pod jakim może być videostrada to tp 60. Jeszcze muszę się dowiedzieć czy można mieć video pod Naked Neo

Odnośnik do komentarza
Hmm... W takim razie pytanie jest proste - czy Tepsą rządzi banda debili? Sami piłują gałąż na której siedzą.

Po cholerę mi plan 60 skoro chce tylko Videostradę? :-k

 

Aby mieć videostrade musisz posiadać łącze w tepsie, co sprowadza sie do abonamentu i najtańszy plan pod jakim może być videostrada to tp 60. Jeszcze muszę się dowiedzieć czy można mieć video pod Naked Neo

A co jeżeli mam kabel Tepsy, internet z innej firmy po ich drucie a abonament za telefon (dowolna wersja) opłacam jeszcze innemu providerowi, co obecnie jest możliwe? Czy wtedy Tepsa obrażona, że nie korzystam z JEJ dobrodziejstw nie sprzeda mi videostrady a tym samym nie zarobi? Jeżeli mam brać Videostradę wraz z abonamentem 60 to taniej wyjdzie mi normalna Cyfra + w wersji najwyższej.

Odnośnik do komentarza
A co jeżeli mam kabel Tepsy, internet z innej firmy po ich drucie a abonament za telefon (dowolna wersja) opłacam jeszcze innemu providerowi, co obecnie jest możliwe? Czy wtedy Tepsa obrażona, że nie korzystam z JEJ dobrodziejstw nie sprzeda mi videostrady a tym samym nie zarobi? Jeżeli mam brać Videostradę wraz z abonamentem 60 to taniej wyjdzie mi normalna Cyfra + w wersji najwyższej.

 

Masz racje, tepsa Tobie nie sprzeda video, gdyż według regulaminu video, multipakiet musisz być klientem tp.

Odnośnik do komentarza
A co jeżeli mam kabel Tepsy, internet z innej firmy po ich drucie a abonament za telefon (dowolna wersja) opłacam jeszcze innemu providerowi, co obecnie jest możliwe? Czy wtedy Tepsa obrażona, że nie korzystam z JEJ dobrodziejstw nie sprzeda mi videostrady a tym samym nie zarobi? Jeżeli mam brać Videostradę wraz z abonamentem 60 to taniej wyjdzie mi normalna Cyfra + w wersji najwyższej.

 

Masz racje, tepsa Tobie nie sprzeda video, gdyż według regulaminu video, multipakiet musisz być klientem tp.

No to bardzo się cieszę, że z Tepsą łaczy mnie jeszcze wyłącznie comiesięczna jałmużna w wysokości 28,06 złocisza. Choć i tę kasę być może przekażę Multimo lub Dialogowi (opłata za abonament "socjal") po to jedynie, aby kasy tej nie szarpała Tepsa. :>

Odnośnik do komentarza
No to bardzo się cieszę, że z Tepsą łaczy mnie jeszcze wyłącznie comiesięczna jałmużna w wysokości 28,06 złocisza. Choć i tę kasę być może przekażę Multimo lub Dialogowi (opłata za abonament "socjal") po to jedynie, aby kasy tej nie szarpała Tepsa. :>

 

Jak zrezygnujesz to tak będzie :) tylko że Twój operator będzie płacić tepsie za to że ma Ciebie :P

Chyba że przeniesiesz numer do sieci komórkowych wtedy tp może Tobie naskoczyć ( automatycznie przestajesz być związany z tp )

Odnośnik do komentarza
Jak zrezygnujesz to tak będzie :) tylko że Twój operator będzie płacić tepsie za to że ma Ciebie :P

Owszem, ale będzie to poza moją wiedzą i na pewno mniej niż ja sam im wpłacam. Obecnie Tepsa jest dla mnie symbolem złego zarządzania. Zamiast naprawdę powalczyć o klienta, bo wciąż mają największe możliwości i budżet, wolą "popierdółki" i w efekcie nieustannie tracą ludzi. Przecież to, że płacę co miesiąc 58 zł za 1 MB w Multimo oznacza, że jakaś część tej kwoty trafia do Tepsy. Na pewno nie 58 zł ale może połowa kwoty a może trochę więcej. Innymi słowy Tepsa woli te, powiedzmy, 30 zł za moje łącze niż 55 zł, które bym zapłacił, gdyby mieli taką ofertę. Szczyt debilizmu.

 

Ciekawy jestem kiedy postawią kogoś z zarządu przed sądem za niegospodarność :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jesli ktos uzywa pakietu TV od TePsy, niech mnie oswieci. Oni nie maja Polsatu w ofercie???

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telewizja/usluga_tv/pakiety?_s=669971

czy ja slepy jestem :-k

Tepsa oferuje pakiety C+ więc automatycznie nie ma Polsatu. Enka też nie ma praw do posiadania wśród swych programów zwykłego Polsatu (parodia, swoją drogą)

 

I jeszcze jedno pytanko - majac tylko gniazdko TPSY, moge przejsc do Dialogu?

możesz

wystarczy wysłac do Tepsy rysunek ze środkowym palecem dowolnej ręki, a nastepnie telefon do Dialogu, że chcesz ich zaprosić na orgietkę zakończoną podpisaniem umowy na świadczenie usług po tepsianym kablu :D

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno pytanko - majac tylko gniazdko TPSY, moge przejsc do Dialogu?

możesz

wystarczy wysłac do Tepsy rysunek ze środkowym palecem dowolnej ręki, a nastepnie telefon do Dialogu, że chcesz ich zaprosić na orgietkę zakończoną podpisaniem umowy na świadczenie usług po tepsianym kablu :D

 

Oczywiście ponosząc wszelkie konsekwencje zerwania umowy :D

 

Swoją drogą, jeśli masz telefon w TPSA to chyba coś w najbliższej okolicy następuje zmiana w umowie (coś z prefiksami znów?) co możesz wykorzystać jako transfer do Dialogu bez konsekwencji.

 

Co do pakietu TV - zważ na to, że pakiety są dostępne jedynie w TV przez linię telefoniczną, jeśli wybierzesz TV przez antenę sat, to (o ile się nic nie zmieniło) pakiety są dla ciebie nieosiągalne, i masz jedynie podstawę + FTA.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ponosząc wszelkie konsekwencje zerwania umowy :D

Tu jest mowa o telefonie a ta z reguły jest na czas nieokreślony. Innymi słowy - żadnych kar za to nie ma. Gorzej sytuacja przedstawia się, gdy na kablu Tepsy ma się ADSL na czas określony. Wtedy owszem - kara ustawowa bądź tez oczekiwanie do końca umowy na czas określony.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie do konca sie dogadalismy - nie mam zadnego telefonu z TEPSy, tylko w mieszkaniu, ktore kupuje, jest gniazdko TP (bez zadnej oplacanej uslugi w danym momencie).

 

Reasumujac - przebieglem sie po 3 potencjalnych oferentach.

1. Dialog - stwierdzili, ze nie maja mozliwosci technicznych na tym adresie, zeby zaproponowac mi jakiekolwiek uslugi

2. TP S.A. - 2Mb Neo + pamiet 30 kanałów TV (bez Polsatu :doh!: ) - 89,90. Niestet do tego opłata "za utrzymanie linii" - 36 zł. Reasumujac - prawie 125,90 zł

3. UPC - telewizja kablowa (80 kanałów) + Internet 8 Mb (!!!) za 126 zł.

 

Wybór chyba jest dosc oczywisty..

Odnośnik do komentarza

Niestety do tego opłata "za utrzymanie linii" - 36 zł.

Opłatę tę można zredukować, decydując się na abomnament socjalny (28 zł). Nie wiem tylko czy na socjalnym założą ci Multipakiet. :-k

Ja u siebie mam "socjalkę", by płacić mniej ze owe fikcyjne "utrzymanie linii", a ponieważ Tepsa na tym abonamencie nie godzi się na zakładanie Neostrady, korzystam z ADSL Multimo (to śmieszne, że im się opłaca a tepsie nie). Abonament socjalny jest róznowznaczny z przyznaniem ci numeru PSTN, który możesz wykrzystać do odbierania rozmów (ja tak czynię). Wszystkie wychodzące rozmowy idą przez VoIP, prawie za darmo (rozmowy wychodzące na abo socjalnym tepsy są koszmarnie drogie).

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie można też zawiesić linię (czyli nadal jest możliwe odbieranie połączeń, ale nie ma możliwości wykonywania połączeń wychodzących), kosztuje to 21,35 za miesiąc, ale można zawiesić linię na maksymalnie 12 miesięcy i trzeba zapłacić z góry (pff). Multipakiet tepsy jest korzystny wyłącznie dla osób, które nie mają możliwości skorzystać z ofert konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Napiszę tak. Socjalnego już nie da się zamówić bo jest wycofany ze sprzedaży. Multipakietu już nie ma :) teraz jest neostrada z telewizją :P . Ale ja bym jeszcze poczekał. Jak ptaszki ćwierkają Oranżada ma wejść z platformą cyfrową (październik,listopad bodajże). W TP albo utrzymanie łącza - 36.60 zł miesięcznie, albo jak Oogway napisał zawieszenie telefonu 21.35 zł miesięcznie z góry (możliwość rozłożenia na 12 opłat), tylko ani w jedną ani w drugą stronę,żadnych rozmów.Zawieszenie nie mylić z blokadą połączeń całkowitą W11. W chwili obecnej postawił bym na UPC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...