Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tej wersji fix.Po przeczytaniu postów na forum SI http://community.sigames.com/eve/forums/a/...3342088083/p/15

zastosowałem się krok po kroku do instrukcji tu zawartych, włacznie ze ściągnięciem pliku z linku tam podanego i moim oczom w statusie gry ukazał się nr wersji 8.02 118048 (m.e v665) a więc fix jednak ma inny nr.Poprzednie moje póby aktualizacj 8.0.2 fixem nie skutkowały ,bo ciągle w statusie gry był nr wersji 117931 .Tak więc myślę sobie ,że albo ściągałem ciągle tą pierwszą wersję pliku 8.02 (w wyniku nieaktualnych linków na przykład)albo to instaluje się w sposób podany na stronie forum SI.

Teraz mam już ten nowy nr i zobaczę czy coś to u mnie zmieniło.Sprawdzajcie w statusie gry ten nr u siebie bo mam wrażenie ,ze zdrowo tu było namieszane z tymi linkami wersjami plików itp

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie hokejowych wyników to może nie jest tak, źle spójrzcie na dzisiejsze wyniki w realu: http://www.pilkanozna.pl/nazywo.php?plsw=b...41e0809e3dd51aa

Wybrane wyniki z różnych lig:

Newcastle 1 : 5 Manchester Utd

Blackpool 5 : 3 Charlton Athletic

Woking 2 : 3 Northwich

Torino 4 : 4 Parma

Frosinone 4 : 2 Spezia

Treviso 6 : 2 Messina

Erfurt 5 : 0 Wolfsburg Am

Estrela Amadora 4 : 2 Leiria

Stirling Albion 1 : 6 Dundee

Genclerbirligi 6 : 1 Konyaspor

Widzew 4 : 3 Odra

Aberystwyth 6 : 1 Connah's QN

TNS 7 : 1 Llangefni

Może szukamy dziury w całym. Porostu grając w fma, wcześniej przeczytawszy forum z uwagami na temat nierealnych wyników, zwracamy na nie szczególną uwagę, stajemy się bardzo wyczuleni na ten aspekt i np wynik 3:2 uznajemy już za bąłd w engine gry. Przyznam się jednak bez bicia, że jeszcze nie grałem na łatce 8.0.2. więc nie mam swojego zdania. Opieram się tylko na wypowiedziach z forum. To tylko takie moje skromne przypuszczenie. Pozadrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kurczę tez tak macie że wasi zawodnicy lekceważą rywali...

Gram Wisłą K. miałem 27 meczów bez porażki, pokonuje wszystkich Legie, Lech, Zagłębie L. u siebie i na wyjeździe aż tu nagle 3 porażki z rzedu z Jagiellonia, Widzewem (1:7) i Arką :/ w lidze i porażka z Lechią w PP. Tez tak mieliście...

Odnośnik do komentarza
Wróciłem do FM 2007. Po raz pierwszy od czasu kiedy gram w CM/FM-a wróciłem do starszej wersji gry.

Ten bug czy sam nie wiem jak to nazwać z dwoma różnymi meczami stał się dla mnie zbyt irytujący.

Dziękuję, do widzenia.

Zawiodłem się na FM-ie 2008.

na czym polega problem z dwoma różnymi meczami ?

Odnośnik do komentarza
Ja tylko dodam, ze w fmie 2007 tez on sie zdarzal :)

 

Potwierdzam, zdarzył mi się bodajże w 07. Wynik poszedł kilka oczek w górę, więc jakoś nie narzekałem :). Z tego, co pamiętam to mogłem spokojnie kontynuować grę... chyba, że mnie pamięć myli, a to możliwe. Jeśli to się teraz zdarza tak często, to dobrze zrobiłem nie instalując patcha 8.02.

Odnośnik do komentarza

O jakim bugu mowa bo nie zaczailem bazy ? U mnie nic strasznego sie nie dzialo, raz nie wiem czemu przy stanie 1:1 od 65 min mecz poszedl do konca na speedzie bez zadnej okazji ( mam ustawione sytulacje kluczowe ) po meczu wlaczylem raport po meczowy i wlasnie od 65 min do 90 nic nie bylo, tak jak by wycielo fragmet meczu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...