Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm..rozegrałem kilka meczów w Premiership na 802 i pierwsze co mi się nasuwa to na razie realistyczny silnik (chociaż bardzo przypomina wersje silnika z bety). Fakt że meczy rozegranych jest trochę mało ale nie mam dużo czasu na testy.

terminarz Everton

terminarz Man. City

termianrz Newcastle

Co do odbioru ostro to jak najbardziej jest skuteczny. Możliwe że potrzebna jest do tego odpowiednia formacja i zawodnicy (może faktycznie u bardzo słabych grajków działa delikatniejszy odbiór). Ja jestem zwolennikiem gry twardej, agresywnej. o każdy metr boiska. W ostatnich meczu dałem odbiór mieszany i od razu Berbatov z Keanem mnie rozklepali (inaczej bym wygrał bo później wróciłem do odbioru ostro i sytuacje z akcji się skończyły).

Bramki które mam stracone to przeważnie ze SFG (rożnych i pośrednich rzutów wolnych). Brakuje mi możliwości indywidualnego ustawienia krycia przy SFG (np. chciałbym by mój najlepszy obrońca ZAWSZE krył np. Berbatova). A tak muszę liczyć że komp wylosuje że Berbatov łapie się do kategorii graczy wysokich (bo takie mam ustawienie na obrońców - by kryli graczy wysokich). A nieraz jest tak że mój środkowy pomocnik kryje tego który najlepiej gra głową. Przeważnie kończy się to golem. Fakt że właśnie to jest wykorzystywane w tych "kiler rogach". Nie ma ich już tak dużo, ale są.

Wszystkie 3 zespoły grały inną taktyką więc co do gry w Premiership mogę stwierdzić że jest realistyczna i bardzo przyjemnie się tam gra. W końcu jest trudno z drużynami z górnej półki jak przycisną (mecz Everton-Liverpool w końcówce był świetny jeśli o to chodzi).

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
No jak napisał Henkel to ostatnia poprawka do 2k8.

 

Źródło tej informacji poproszę...

SI Forum.

 

skoro mieli zrobic re-issue to wlasnie go zrobili w dniu wczoajszym.

 

nic nie zapowiada, ze ma powstac kolejne nowe wydanie. w kazdym razie SI milczy.

 

 

To dziwne bo na forum SI czytałem wypowiedzi użytkowników mówiące całkiem co innego :>

Odnośnik do komentarza
No jak napisał Henkel to ostatnia poprawka do 2k8.

 

Źródło tej informacji poproszę...

SI Forum.

 

skoro mieli zrobic re-issue to wlasnie go zrobili w dniu wczoajszym.

 

nic nie zapowiada, ze ma powstac kolejne nowe wydanie. w kazdym razie SI milczy.

 

"nic nie zapowiada" a "to ostatnia poprawka" to chyba jednak spora różnica, co nie? :>

Odnośnik do komentarza

"man,this is ridiculous...I can't believe that this is the final patch.We'll have to get used to defenders scoring 30 per season until fm2009.

I think SI are ashamed right now to release a fixed patch,because it will ruin completely their reputation,being not the first time this kind of things happen(remember 7.0.2b)"

 

"Is this, 8.0.2 updated 20/2, the final version of this patch or will it be updated again in this week with other fixes?"

 

Nikt z Si nie raczył odpisać , dużo ludzi pyta , prosi , żąda czegoś więcej niż kilku poprawek w edytorze :| Są to jednak domniemania , ale nie można powiedzieć też że to koniec :| Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Mhm..rozegrałem kilka meczów w Premiership na 802 i pierwsze co mi się nasuwa to na razie realistyczny silnik (chociaż bardzo przypomina wersje silnika z bety). Fakt że meczy rozegranych jest trochę mało ale nie mam dużo czasu na testy.

terminarz Everton

terminarz Man. City

termianrz Newcastle

Co do odbioru ostro to jak najbardziej jest skuteczny. Możliwe że potrzebna jest do tego odpowiednia formacja i zawodnicy (może faktycznie u bardzo słabych grajków działa delikatniejszy odbiór). Ja jestem zwolennikiem gry twardej, agresywnej. o każdy metr boiska. W ostatnich meczu dałem odbiór mieszany i od razu Berbatov z Keanem mnie rozklepali (inaczej bym wygrał bo później wróciłem do odbioru ostro i sytuacje z akcji się skończyły).

Bramki które mam stracone to przeważnie ze SFG (rożnych i pośrednich rzutów wolnych). Brakuje mi możliwości indywidualnego ustawienia krycia przy SFG (np. chciałbym by mój najlepszy obrońca ZAWSZE krył np. Berbatova). A tak muszę liczyć że komp wylosuje że Berbatov łapie się do kategorii graczy wysokich (bo takie mam ustawienie na obrońców - by kryli graczy wysokich). A nieraz jest tak że mój środkowy pomocnik kryje tego który najlepiej gra głową. Przeważnie kończy się to golem. Fakt że właśnie to jest wykorzystywane w tych "kiler rogach". Nie ma ich już tak dużo, ale są.

Wszystkie 3 zespoły grały inną taktyką więc co do gry w Premiership mogę stwierdzić że jest realistyczna i bardzo przyjemnie się tam gra. W końcu jest trudno z drużynami z górnej półki jak przycisną (mecz Everton-Liverpool w końcówce był świetny jeśli o to chodzi).

pozdr :)

 

Apropo realizmu: Terminarz part 1. W tym porażku z ManU

Part 2. Wygrana 5-0 z ManU i inne wyniki.

 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Być może tym że moja taktyka opiera się wyłącznie na ataku, do tego dochodzi Aluminia który nie jest klasowym bramkarzem. Naprawde nie mam pojecia ;] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Puściłem na sezon parę razy ligę angielską. Patch 8.0.2

 

Nie zauważyłem hokejowych wyników (5:4, 6:3, 7:1 itp.) . Aczkolwiek wyniki są wyższe od 8.0.1 średnio o co najmniej 1 bramkę. Bardzo dużo było 5:0, 4:0-głównie liderzy z kelnerami, 3:2, 3:1. Remisy 0:0 może raz na kilka kolejek. Co ciekawe najlepsi strzelcy w ligach notują średnio po 1 bramę na mecz i niestety w większości są to obrońcy.

 

W el. do LM i Uefa (ponad 100 spotkań) jedynie 2 mecze zakończyły sie wynikiem 0:0 (tych samych drużyn!). Reszta podobnie jak w angielskiej od 3:1 do 5:0 z przewagą 4:0, 5:0.

Odnośnik do komentarza
"man,this is ridiculous...I can't believe that this is the final patch.We'll have to get used to defenders scoring 30 per season until fm2009.

I think SI are ashamed right now to release a fixed patch,because it will ruin completely their reputation,being not the first time this kind of things happen(remember 7.0.2b)"

 

"Is this, 8.0.2 updated 20/2, the final version of this patch or will it be updated again in this week with other fixes?"

 

Nikt z Si nie raczył odpisać , dużo ludzi pyta , prosi , żąda czegoś więcej niż kilku poprawek w edytorze :| Są to jednak domniemania , ale nie można powiedzieć też że to koniec :| Pozdrawiam.

 

Jedno jest pewne. W temacie "Do you think there will be a 8.0.3?" Paul C. napisał "There are no plans for an 8.0.3."

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko do osób które grały sporo na 8.01 i 8.02. Czy gra na 8.01 jest trudniejsza niż 8.02, mam na myśli AI, dobór odpowiedniej taktyki, transfery?

 

Na 8.0.2 trudniej jest się przedostać pod bramkę przeciwnika (obrona gra lepiej), ale jak już zawodnik odda strzał to jest (dużo) większa szansa na gola. Ważne jest, żeby mieć dobrego bramkarza, w klubie z najwyższej półki średniak już nie wystarczy.

 

Co do transferów to nie wiem, letnie okienko przed mną (kontynuuję sejwa z 8.0.1 - 5 sezon gry), ale w zimowym wciąż nie udało mi się sprzedać Pennant'a, Kirkland'a czy Nemeth'a za 1/4 ich wartości więc wiele chyba się nie zmieniło.

 

Za to zauważyłem dziwną rzecz (bug?). Sunny ma klauzulę odejścia 11mln Ł. Oferuję tyle w gotówce, w styczniu, ale zaznaczam, żeby przyszedł do mnie po zakończeniu sezonu w Hiszpanii. Ku mojemu zdziwieniu oferta nie zostaje automatycznie zaakceptowana i zmuszony jestem zapłacić 12.5 mln (5 w gotówce reszta w ratach). Czy "przyjście po sezonie" ma wpływ na nierespektowanie klauzli?

 

EDIT: Sorki za dwa posty pod sobą, myślałem, że mi połączy w jeden. Ech... lenistwo :P

Odnośnik do komentarza
A propo realizmu: Terminarz part 1. W tym porażki z ManU

Part 2. Wygrana 5-0 z ManU i inne wyniki.

 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Być może tym że moja taktyka opiera się wyłącznie na ataku, do tego dochodzi Aluminia który nie jest klasowym bramkarzem. Naprawdę nie mam pojęcia ;] Pozdrawiam.

Twoje wyniki są jak najbardziej w porządku. Jesteś bardzo mocny u siebie a na wyjeździe już różnie Ci idzie.

 

Asystent grał w lidze włoskiej na bazie z fixa 802. Wyniki dla mnie są do przyjęcia.

terminarz Napoli

tabela ligowa

Faktycznie obrońcy dużo strzelają ze SFG (przeważnie nasi) ale tu błąd raczej wynika z krycia (nieraz mam tak że mojego obrońcę kryje skrzydłowy, a mojego malutkiego napastnika kryje wielki obrońca). Jeśli przy moich środkowych obrońcach są też środkowi obrońcy to już nie ma tylu goli. Więc raczej spokojnie można już grać. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...