Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm...nie mam niestety screenów ale jak testowałem taksę w Polsce to co kolejkę były hokejowe wyniki: 8:1, 5:4 i takie tam; o jakimś 0:0 można było pomarzyć. Jak ściągnąłem update'a to testując w Wiśle już były spoko wyniki: 0:0, 0:1. Może to przypadek, ale na pewno nie będę grał na podstawowej bazie 802.

Odnośnik do komentarza

mógłby ktoś napisać jak wygląda gra w lidze włoskiej? (patch 8.0.2 wraz ze swoją bazą danych)

 

chodzi przede wszystkim o liczbę strzelanych bramek i np ile trafień ma król strzelców.

jeszcze mam takie pytanie, czy ustawienie domyślnie rzutów rożnych na nowym patchu, zmniejsza skuteczność obrońców i jak to się przedstawia...?

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o bazę danych. Jak próbowałem na podstawowej 802 to była masakra. A jak gram na tej co napisałem wyżej to jest w porządku, przynajmniej na razie.

 

Napisz w jaki sposób zmiana bazy danych z 8.0.2 na FMPoland na patchu 8.0.2 wpłynęła na poprawę fizyki rozgrywki.

Rozegram parę sezonów i sprawdzę. Jeśli Twój przypadek nie jest wyjątkiem to będzie problem z aktualną bazą danych. O ile zaktualizowanie polskiej bazy to pikuś o tyle innych lig to mission impossible. W samej angielskiej Blue Square P/S/N od grudnia 2007 do dzisiaj było kilkaset zmian.

Odnośnik do komentarza
Mhm...nie mam niestety screenów ale jak testowałem taksę w Polsce to co kolejkę były hokejowe wyniki: 8:1, 5:4 i takie tam; o jakimś 0:0 można było pomarzyć. Jak ściągnąłem update'a to testując w Wiśle już były spoko wyniki: 0:0, 0:1. Może to przypadek, ale na pewno nie będę grał na podstawowej bazie 802.

 

 

Mógłbyś podać linka do tej bazy danych ? Czy to jest tylko baza danych do ligi polskiej ? Bo zbieram okrutne cęgi w lidze hiszpańskiej i mnie to już denerwuje. Czy aby wgrać bazę danych muszę zacząć grę od nowa ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hmm dziwne specjalnie zagrałem jeszcze na starym sejwie (którego mam bo grałem z 10 meczy z tą samą drużyną aby porównać). Wszystkie na patchu 8.0.2. Wszystkie przegrałem 3-1 najbidniej. Po wgraniu fixa bramkarz zaczął lepiej bronić, nie wpadła żadna bramka z rogu. Nie każdy strzał kończy się golem. Wiem, że to tylko jeden mecz, ale bardzo mnie to cieszy. Prawdę mówiąc nie wiem czy to sprawka fixa ale po wgraniu gra wygląda jak powinna wyglądać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Bo to jest fix czyli podmienione niektóre rzeczy w tym patchu i puszczone do obiegu.

Ta gra już mnie mocno denerwuje. Jak to możliwe że Ci zasrani pomocnicy i obrońcy w ogóle nie odbierają piłki, drużyna przeciwna cały czas to robi !! I gdzie tu realizm !!

Uff ale się zgrzałem. Pozdrawiam

 

 

Jeszcze 5 minut temu wszystko chwaliłeś :P

 

Doinstaluje tego fixa ... co mi zalezy :) ale nie zaczynam gry od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Ale przecież to jest ten fix. Autorom nie chciało się już grzebać w enginie i ograniczyli się do niewielkich zmian w bazie danych.

 

Chodziło mi o jego finalne wydanie ;)

 

btw

 

Śmiech na sali. 1 mecz z ManU przegrałem 0-4 grałem 2 godziny temu z nimi tym razem na Emirates i sprobujcie zgadnąć jaki wynik? 5-0 dla mnie! Powiedzcie czy wy tez macie takie "chore sytuacje w Premier League" Aha i baze troche zmodyfikowlem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
no to fix wyszedl:

 

8.0.2 Football Manager patch released and updated 20/2/08

 

20/2/08

We've updated the patches below with the Defoe fix plus a change to the Turkish finances. The Worldwide Soccer Manager and Futbol Manager digital download patches are still undergoing testing and will be available soon

 

All mirrors will be updated from tomorrow

 

link: torrent

mirror: http://www.ut3.yourfirstcreditcard.com/fm2...02_boxed_pc.rar

zrodlo: SI Games forum

 

wyglada na to, ze that's all folks... czyli teraz mozemy jedynie czekac na FM 2009 :] tyle co oni dodali w fixie to ja sobie moge poprawic sam w edytorze :>

 

 

A o ten Piciu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...