Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Ostatnimi czasy targaja mna pewne watpliwosci tzn czy dane zachowanie jest wlasciwe. Jestem z dziewczyna juz ponad rok, obecne wakacje beda naszymi "drugimi". Na poczatku bylo kolorowo tzn same ahhh...ohhh...pozniej mielismy dosyc burzliwy okres klotni i nieporozumien, jednak za kazdym razem dochodzilismy do wniosku, ze spieramy sie o glupoty (zwiazek na odleglosc). Z kolei ostatnio pojawilo sie jeszcze jedno uczucie...taka jakby obojetnosc. Wytlumacze na przykladzie: kiedys pisalismy po XX esow na dzien a teraz 1-2 (kiedy juz jestesmy blisko). Za to spotkania w 4 oczy nabraly nowego wymiaru i znaczenia, przedstawila mnie swoim kolezankom, zaciagnela mnie do sklepu jako pomoc przy wyborze butow itd. Obiegowa opinia mowi, ze pierwszy rok to wlasnie dosyc szczeniackie uczucie oparte glownie na chwilowych emocjach, ktore po ~12 miesiacach wygasaja i...trzeba sie przestawic. W sumie na poczatku niepokoilem sie ze cos jest nie tak, doszukiwalem sie spisku ale teraz kiedy przyjechala juz na stale...taki uklad zaczal mi odpowiadac.

Odnośnik do komentarza
Ostatnimi czasy targaja mna pewne watpliwosci tzn czy dane zachowanie jest wlasciwe. Jestem z dziewczyna juz ponad rok, obecne wakacje beda naszymi "drugimi". Na poczatku bylo kolorowo tzn same ahhh...ohhh...pozniej mielismy dosyc burzliwy okres klotni i nieporozumien, jednak za kazdym razem dochodzilismy do wniosku, ze spieramy sie o glupoty (zwiazek na odleglosc). Z kolei ostatnio pojawilo sie jeszcze jedno uczucie...taka jakby obojetnosc. Wytlumacze na przykladzie: kiedys pisalismy po XX esow na dzien a teraz 1-2 (kiedy juz jestesmy blisko). Za to spotkania w 4 oczy nabraly nowego wymiaru i znaczenia, przedstawila mnie swoim kolezankom, zaciagnela mnie do sklepu jako pomoc przy wyborze butow itd. Obiegowa opinia mowi, ze pierwszy rok to wlasnie dosyc szczeniackie uczucie oparte glownie na chwilowych emocjach, ktore po ~12 miesiacach wygasaja i...trzeba sie przestawic. W sumie na poczatku niepokoilem sie ze cos jest nie tak, doszukiwalem sie spisku ale teraz kiedy przyjechala juz na stale...taki uklad zaczal mi odpowiadac.

Chopie statkujesz si? po prostu :D

gratki, to kolejny etap Twojego zwi?zku :)

nie jest jednak powiedziane ?e w tym etapie ma by? nudno i ?e ma sie pojawi? co? co nazywa si? rutyn?. Teraz trzeba bardziej si? stara? by by?o oki i wci?? "?wie?o". a to ju? trudnawe jest czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Teraz trzeba bardziej si? stara? by by?o oki i wci?? "?wie?o". a to ju? trudnawe jest czasem wink.gif

 

O to to to. Ostatnio np uslyszalem, ze moglibysmy gdzies w wakacje pojechac bo ona idzie do pracy w wakacje, ja prawdopodobnie bede odrabial staz...

 

Ale teraz to znowu ja sie zaczalem sie troche cykac bo to wszystko nabralo dosyc powaznych ksztaltow. Jej rodzice mnie lubia, z jej starszym mialem okazje sie napic ale oczywiscie Ona musiala sie wtracic i przegonila starszego :doh!: :keke: Kiedy postanowilem ja ostatnio przedstawic rodzicom...takze zareagowali pozytywnie. Dziewcze jest nieglupie. To jej trzeba przyznac. Tylko czego do cholery ja sie boje ? :|

Odnośnik do komentarza
eee, znam to znam to :D Tylko ?e moja mi?o?? w pewnej chwili si? pu?ci?a w akademiku AGH i to by by?o na tyle z mojej romantycznej mi?o?ci :D Ale nie martw sie :) Twoja na pewno jest m?drzejsza :D

te? mia?em taka co sie pu?ci?a i to pono? nie raz :D ale nie ma tego z?ego... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
eee, znam to znam to :D Tylko ?e moja mi?o?? w pewnej chwili si? pu?ci?a w akademiku AGH i to by by?o na tyle z mojej romantycznej mi?o?ci :D Ale nie martw sie :) Twoja na pewno jest m?drzejsza :D

te? mia?em taka co sie pu?ci?a i to pono? nie raz :D ale nie ma tego z?ego... ;)

 

Kryzys "kolejnej fazy" czy jak ? :> Rozumiem, ze caly czas rozmawiamy o zwiazkach trwajacych ciut dluzej niz miesiac :>

Odnośnik do komentarza

a ja wlasnie sobie pewna akcje wymyslilem....

mam przez caly weekend wolna chate....

w sumie pare kumpli moze jutro mnie odwiedzi...

ale tak sobie pomyslalem zeby zadzwonic do mojej dawnej.... miloscie...;) (nie wiem czy to dobra okreslenie)

z laska juz mnie nic nie laczy!! to ja zerwalem znajomosc!!

ale jak sie widujemy to zawsze ona pierwsza zagaduje...

ciekawy jestem czy sie jutro jak cos to zjawi...

ja chamski nie jestem i nie mam jakiegos planu zeby jej cos nagadac...

ale ... ciekawy jestem czy przyjedzie...

moze bedzie okazje zeby pogadac!;)

PS. jakies pytania i watpliwoscie to odpowiem.... ;)

Odnośnik do komentarza

bebok, jesli to bylo do mnie, to przeciez pisze ze mnie w sumie nic z nia nie laczylo i chyba napisale ze bedie pewno paru kumpli wiec niz tego nie bedzie. Uno, dobrze bedie jesli w ogole przyjedzie, bo znajac zycie u swojego obecnego bedzi esiedziala:P no ale ona miala juz takich ze niby z nimi ten gego ale ja sie chcialem z nia spotkac to jakos czas znajdowala:P ale teraz to inna juz jazda:P

Odnośnik do komentarza
bebok, jesli to bylo do mnie, to przeciez pisze ze mnie w sumie nic z nia nie laczylo i chyba napisale ze bedie pewno paru kumpli wiec niz tego nie bedzie. Uno, dobrze bedie jesli w ogole przyjedzie, bo znajac zycie u swojego obecnego bedzi esiedziala:P no ale ona miala juz takich ze niby z nimi ten gego ale ja sie chcialem z nia spotkac to jakos czas znajdowala:P ale teraz to inna juz jazda:P

 

 

Kogo chcesz oszukiwa? - zapraszasz 4 kumpli i swoj? eks :-) Tylko baterie dobre w kamerze zamontuj :keke:

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko: mi?o?? na odleg?o??, mo?liwa czy nie? Co jest w takim zwi?zku tak naprawd? najwa?niejsze? Pytam jako nie w pe?ni jeszcze doros?y. W moim wypadku tyczy si? to na linii: S?upsk - Ostrowiec ?wi?tokrzyski. Mam niejakie do?wiadczenie z poprzedniego zwi?zku na linii z Poznaniem. Czy taki zwi?zek ma sens i przysz?o???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...