Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj schodząc ze Śnieżki wpadliśmy do Strzechy Akademickiej. Zamawiałem piwo i zagadała mnie barmanka. Od razu poznałem że jest w takim klimacie który lubię (coś jakby między gothic a depeche :P ). Zaczęliśmy rozmawiać i znienacka kolega zrobił nam zdjęcie. Zaczerwieniła się i... podała mi paragon a na jego odwrocie był adres mailowy :D Dużo nie gadaliśmy, bo miała kupę roboty. Dzisiaj wróciłem i napisałem jej maila. Pozostaje mi czekać. Chłopaki ryli ze mnie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), a ja chodzę podjarany :P W dodatku to kolejna Małgośka. To imię mnie prześladuje :D

Odnośnik do komentarza

Moja najlepsza przyjaciółka parę dni temu zerwała z chłopakiem. A ja od paru tygodni czuję coś takiego, że chyba chciałbym z nią być, no i teraz nagle stało się coś takiego. Z drugiej strony boję się, że jeżeli by to nie wypaliło to mogę stracić najlepszą przyjaciółkę, a tego bym baaaaaardzo ale to bardzo nie chciał. No i cóż... jest dylemat, nie wiem za bardzo co robić :) Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza

Jak masz się z nią "przyjaźnić" i za każdym razem, gdy ją spotykasz myśleć sobie, że fajnie byłoby z nią być, to zastanów się, jaki jest w tym sens :) Spróbuj, to najrozsądnejsze wyjście. A jak nie wyjdzie, to i tak możecie byc przyjaciółmi - dlaczego miałbyś ją stracić, jeśli jest prawdziwą przyjaciółką? :)

Odnośnik do komentarza

Witam panowie, niedługo(no w zasadzie jeszcze sporo czasu, ale powoli zbieram pomysły) zbliża się pierwsza rocznica mojego związku. Chciałbym, aby ten dzień był niepowtarzalny i został długo w pamięci zarówno mojej lubej, jak i mojej. Macie jakieś pomysły na spędzenie tego wyjątkowego dnia ? Ja osobiście mam milion pomysłów, ale zapewne i tak nie uda mi się ich w większości zrealizować, czekam na jakieś sugestie ;)

Odnośnik do komentarza

Ciężko doradzać jest, gdy nie wiemy co ona może lubić. A tu już rozpiętość jest duża. Myślę, że na pewno nie obrazi się za jakiś wspólny posiłek, który samodzielnie ugotujesz (oczywiście jeśli gotować umiesz). Mógłbyś też napisać jej list, w którym wyraziłbyś swoje uczucia. Nie musisz wysyłać, wręcz jej go podczas spotkania. Długi spacer, rozmowa o mijającym roku to też pomysł dobry i uniwersalny :).

Odnośnik do komentarza

Zaproś do łóżka drugą kobietę. Tego Twoja dziewczyna też nigdy nie zapomni. Co się będziesz męczył nad spaghetti ;).

 

Nie wiem czy się przyda, ale ja jakieś sto lat temu podarowałem swojej byłej dziewczynie małą książkę, z wierszami, które mi się z nią kojarzyły (SZk rispekta do końca życia masz u mnie :* ), a następnie odwiedziłem introligatora, który to bardzo ładnie oprawił :). Coś takiego można zrobić ze zdjęciami - z opisem każdego miesiąca z Waszego "bycia" razem :). Pomysłów na coś takiego może być dużo :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...