Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka relacja z mojej sprawy. Próbuję się z nią umówić już dwa tygodnie. Niestety ma sporo zaległości w szkole przez to, że chorowała przez tydzień. Ja to rozumiem i szanuję. Ale dzięki fejsbukowym rozmowom myślę, że sporo u niej zaplusowałem. Chociaż pisała mi, że jest dopiero grudzień i do końca roku powinniśmy się spotkać. Kiedy to zobaczyłem, myślałem że zwariuję. Oczywiście przyjąłem to i zrozumiałem. Ona wciąż uważa, że chcę z nią tylko pogadać i chyba się boi ewentualnego ''związku'' ze mną i plotek w klasie (uczę się z nią w jednej klasie). Już kiedyś to przeżyła. I tak się zastanawiam, czy podczas naszego najbliższego spotkania nie wybadać jakoś czy mam u niej szanse. Bo możliwe, że drugiego spotkania może nie być.

 

Cholera, powoli usycham z tego wszystkiego.......

Odnośnik do komentarza

Krótka relacja z mojej sprawy. Próbuję się z nią umówić już dwa tygodnie. Niestety ma sporo zaległości w szkole przez to, że chorowała przez tydzień. Ja to rozumiem i szanuję. Ale dzięki fejsbukowym rozmowom myślę, że sporo u niej zaplusowałem. Chociaż pisała mi, że jest dopiero grudzień i do końca roku powinniśmy się spotkać. Kiedy to zobaczyłem, myślałem że zwariuję. Oczywiście przyjąłem to i zrozumiałem. Ona wciąż uważa, że chcę z nią tylko pogadać i chyba się boi ewentualnego ''związku'' ze mną i plotek w klasie (uczę się z nią w jednej klasie). Już kiedyś to przeżyła. I tak się zastanawiam, czy podczas naszego najbliższego spotkania nie wybadać jakoś czy mam u niej szanse. Bo możliwe, że drugiego spotkania może nie być.

 

Cholera, powoli usycham z tego wszystkiego.......

 

nie owijaj w bawełne, wal prosto z mostu co masz na wątrobie... eekhm, znaczy na sercu, gra w podchody do niczego nie prowadzi, co najwyzej do bycia Ge-Pe

Odnośnik do komentarza

Tylko, że ona nie jest tego świadoma że coś do niej czuję.

Zdziwilbys sie :keke:

Myślę, że niczego nie wyczuwa. Chociaż mogę się mylić, nigdy nic nie wiadomo.

 

Ja mam 16 lat, a ona 17. Ale różnica w miesiącach jest nieduża, ona urodzona 29 grudnia a ja 14 lutego.

Odnośnik do komentarza

Ogólna zasada jest taka: jeżeli wymówka dziewczyny jest mniej atrakcyjna od randki z Tobą to uznaj że Cię spławia. Jeżeli mówi "nie" bo muszę zrobić pranie, zacerowaj rajstopy, nadrobić zaległości w szkole to raczej szuka wykrętu - jeżeli jeszcze nie spławiła Cię z netu to odebrałbym to jako: "nie mam ochoty na randkę z Tobą ale może uda Ci się mnie przekonać".

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mówi "nie" bo muszę [..]nadrobić zaległości w szkole

Tutaj bym polemizował, szczególnie, jesli ktos jeszcze sie uczy w gimnazjum/liceum i jest jednak uzalezniony od rodziców. Z reszta na studiach w argument "sesja" tez bym uwierzył, choc to raczej potencjalnie mniej atrakcyjne od randki ;)

Odnośnik do komentarza

Jako, że w tym wieku sesji się nie ma, a do matury daleko, to raczej jest to wymówka typu "nie chcę Cię urazić, ale spadaj". No chyba, że ona jest jakaś wyjątkowo pilna(kujon ;) ) to może się czasem zdarzyć, ale to łatwo zauważyć skoro chodzicie razem do klasy.

Odnośnik do komentarza

No dobra, już po kolejnym czacie po którym jestem w lepszym humorze. W nadchodzącym tygodniu znowu ma zapierdol w szkole, w sumie to ja też. Ale dziś jakoś fajniej i luźniej mi się z nią pisało. No i chyba powoli zaczyna uświadamiać sobie o co mi chodzi no i mówi że chętnie by się ze mną spotkała. Ponoć w chuja cięcie też zajęcie, ale oby mi tego nie robiła :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...