Skocz do zawartości

Juventus Turyn


Rekomendowane odpowiedzi

Evra to raczej jest bliżej odcinania kuponów niż życiowej formy, zgadzam się z przedmówcą.

a ja się nie zgadzam, Evra przeżywa właśnie drugą młodość i praktycznie od półtora roku jest pewniakiem na lewej stronie. nie wiem ile to jeszcze potrwa, bo już swoje lata ma, ale na chwilę obecną nie ma się o co do niego doczepić i między innymi dlatego Juve nie poszukuje póki co lewego obrońcy.

 

co do Alvesa to o ile jego forma w ostatnich dwóch sezonach była bardzo wysoka to rzeczywiście trochę dziwi ten ruch ze strony Juve, bo jest Lichy i Cuadrado. pojawiały się pogłoski, żeby dać Szwajcarowi kogoś do rotacji, ale mówiło się o jakimś młodszym zawodniku, który po jakimś czasie zająłby jego miejsce. Brazylijczyk w ogóle do tego nie pasuje.

 

Dybala też nie odejdzie do Barcy, bo:

 

- w Juve jak sam mówi mu dobrze i nie chce zmieniać klubu co roku

- chce grać w pierwszym składzie, a tego w Barcelonie nie będzie miał zagwarantowane

- Barcelona nie wyda na jednego zawodnika 90 milionow (tyle chce Juve), a juz na pewno nie na pozycje, ktora jest u nich najsilniej obsadzona

Odnośnik do komentarza

Feno, podtrzymując jeszcze chwilę EOT to pisałem o Barcelonie oczywiście. Po prostu przy potencjalnym odejściu Masche i Alvesa śmieszy mnie, że więcej plotek pojawia się w kontekście ofensywnych wzmocnień. Barcelona zostanie na prawej obronie z Vidalem, który się raczej średnio zaaklimatyzował, a w hierarchii wyżej od niego zdaje się być Sergi, który obrońcą nawet nie jest. XD

W środku zostają Pique, Mathieu i Bartra. Chociaż nie wiem czy Marcowi chce się jeszcze siedzieć w Barcelonie, bo ile można być tym trzecim. A na lewej Alba ew. Mathieu też. Uważam, że Barcelona przy odejściu ww. potrzebuje wzmocnień na każdej pozycji w obronie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, to juz naprawde ostatni wpis o Barcelonie w tym temacie :D

 

Rzecz w tym, ze plotki o zainteresowaniu stoperami sa zwykle duzo mniej medialne, bo i stoperzy sa po prostu mniej medialni. Wole, zeby Barca w ciszy dograla transfery i kupila dwoch solidnych stoperow (Umiti plus Mustafi!), a zeby w prasie pojawialy sie bardzo medialne plotki dotyczace graczy, ktorzy i tak do Barcy nie trafia bo sa niepotrzebni / za drodzy (Dybala, Pogba, Marquinhos, Laporte).

 

Poza tym watpie, zeby Alves czy Mascherano odeszli. To najwieksi cule z najemnikow w zespole.

Odnośnik do komentarza

taka rozmowa o moim ulubionym klubie sie wytowrzyla a ja nic, wedlug mnie jakby nawet odeszli dybala i morata (bo jest opcja ze real skorzysta z klauzuli, a o dybale sami mowiliscie) to w obwodzie są nadal Mandzu i Zaza, który jest naprawde dobry, mascherano chetnie widzialbym w juve, bo khedira to nie vidal, a mascherano juz blizej do vidala ;) i argentynczyk nadal podnosi swoja wartosc, mam nadzieje ze jeszcze nie zapomnial jak sie gra def. pomocnika (w sumie nadal tam gra jak barca wygrywa) i proba sprowadzenia go do juve to przyklad na to jak wzrosla renoma juve od afery calciopoli i że w turynie mają na prawde dobrą polityke transferową i trenera do ktorego lgną piłkarze, a serie a mnóstwo by zyskala na marsche

Odnośnik do komentarza

przeciez Juve teraz musialoby wydac na Mascherano niebagatelną kwotę

 

Zapłacenie za Mascherano w chwili obecnej kwoty powyżej 10 mln euro byłoby kompletnym szaleństwem. Nie lubię Juventusu, ale idiotami nie są.

 

Dybala w Barcelonie? Kariera stoi przed nim otworem i miałby iść na ławkę do Hiszpanii? Bez jaj.

Odnośnik do komentarza

nie, moim zdaniem ciężko o droższego piłkarza na rynku który chce zmienić otoczenie i jest w optymalnej formie, nie patrze na wiek

A jakies zrodlo takiej tezy? Nie wiem, dlaczego Masche mialby chciec zmienic otoczenie. Zwlaszcza po minionym sezonie, w ktorym awansowal na czwartego kapitana, bedac pierwszym niewychowankiem, ktory zostal wlaczony do grupy kapitanow od czasu chyba Cocu (?).

Odnośnik do komentarza

Feno, no offense, ale przypuszczam, że awans na czwartą (!!!) w kolejności osobę do opaski kapitańskiej, to jest co najwyżej powód do jebnięcia browara, a nie trzymania się kurczowo obecnego klubu.

 

Co wcale nie oznacza, że przychylam się do pomysł, że Argentyńczyk chce opuścić Barcelonę.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnosnie mozliwych transferow z Barcelony:

1. El Periodico informowalo wczoraj wieczorem o odrzuceniu oferty Juventusu za Mascherano.

2. Agentka Alvesa poinformowala na ramach TV3, ze w istocie byly jakies kontakty Barcelony z Juventusem i Galasaray, ale sam zawodnik nie jest zainteresowany odejsciem. Podobno mial nawet byc zaskoczonym tymi plotkami.

 

edit: Dzisiejsze MD pisze, ze jesli sam Mascherano nie wyrazi checi odejscia, klub bedzie oczekiwal za Argentynczyka kwoty 60 mln euro (czyli de facto odrzuca w ogole mozliwosc transferu).

Odnośnik do komentarza

nie, moim zdaniem ciężko o droższego piłkarza na rynku który chce zmienić otoczenie i jest w optymalnej formie, nie patrze na wiek

Jak to nie patrzę na wiek? :D Przecież wiek piłkarza ma ogromne znaczenie przy kwocie transferu i jego wartości na rynku. Dlatego te największe sumy płaci się za stosunkowo młodych graczy. Przy transferze Martiala United inwestowali głównie w jego potencjał, a nie wcześniejsze osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...