Skocz do zawartości

Juventus Turyn


Rekomendowane odpowiedzi

Paolo Montero by? wzorem dla m?odych defensorów. ?wiat futbolu ?egna kolejnego pi?karza, który zdecydowa? si? odej?? na pi?karsk? emerytur?. Mowa o Paolo Montero, którego wszyscy kibice Juventusu pami?taj? jako twardego obro?c?.

 

By?y obro?ca Juventusu, obecnie pi?karz Peñarolu, potwierdzi?, ?e ko?czy karier? pi?karsk?. We wrze?niu Ronald Paolo Montero Iglesias, bo tak brzmi pe?ne nazwisko Urugwajczyka, sko?czy 36 lat. To w?a?nie w Peñarolu rozpoczyna? pi?karsk? karier?. W Juventusie gra? w latach 1996 do 2005. W ci?gu tych lat czterokrotnie zdobywa? Scudetto w koszulce Bianconerich, dwukrotnie Puchar W?och i raz Puchar Interkontynentalny oraz Superpuchar Europy.

www.sportal.it

 

Ko?czy kariere mój ulubiony obro?ca Juve. Zawsze b?d? go kojarzy? z najwi?kszymi sukcesami Juventusu.

Odnośnik do komentarza
Jak twierdzi Sky TG24 trener Juventusu Deschamps (na zdj?ciu) poda? si? do dymisji, mimo tego poprowadzi zespó? w mecz z Mantova. Deschamps doprowadzi? klub do awansu do Serie A mimo 9 punktowej kary, ale podobno nie zgadza? si? z polityk? transferow? Alessio Secco.

Wed?ug Sky dyrektor generalny Jean Claude Blanc, zaakceptowa? na spotkaniu z trenerem, jego ustn? rezygnacj?. Dotychczas nie ma ?adnego oficjalnego potwierdzenia, ale doniesienia sugeruj?, ?e trener nie potrafi? porozumie? si? w sprawie przed?u?enia kontraktu, który wa?ny jest do czerwca 2008 roku, i nie zgodzi? si? do prowadzenia klubu nie b?d?c pewnym swojej przysz?o?ci.

 

Hiszpa?skie media sugeruj?, ?e Fabio Capello mo?e wróci? do Juve, cho? wydaje si? to ma?o prawdopodobne po jego odej?ciu w wyniku Calciopoli, oraz niezbyt dobrych stosunkach z Alessandro Del Piero oraz fanami.

Kolejnym kandydatem jest zwyci?zca Mistrzostw ?wiata z reprezentacj? W?och, Marcello Lippi.

 

:o Jesli to prawda, to nie dobrze :/ Ciekaw jestem jak gralby Juve w Serie A pod wodza Dideira. A jesli ma go ktos zastapic, to tylko jedna osoba - Marcelo Lippi

Odnośnik do komentarza

Zatrudnienie ponownie Capello by?oby chyba najgorszym pomys?em jak mo?e by?. Pi?karze, którzy zostali w 2 lidze maj? mu za z?e, ?e uciek? jako pierwszy z ton?cego okr?tu i to na pewno nie wp?ywa?oby na najlepsze relacje na linii trener-pi?karze. Po za tym ma wa?ny kontrakt z Realem i w?tpi? by go zwolniono nawet jak przegra mistrzostwo na finiszu bo z chaosu wy?oni?a si? dru?yna i teraz Calderon nie b?dzie chcia? tego niszczy?.

Odnośnik do komentarza

?le si? dziej?. Tarcia na linii Secco - Deschamps s? widocznie na tyle powa?ne, ze Didier powiedzia? do??. Je?li dymisja jest prawd? i zostanie przyj?ta, to wielka, wielka szkoda i wielki minus dla zarz?du.

 

Kto w jego miejsce? Prandelli, Spalletti byliby ?wietni. Ale s? raczej nie do wyj?cia ze swych obecnych klubów. Licz? bardzo na Lippiego. Podobno dwa razy nie wchodzi si? do tej samej rzeki, ale on tej maksymie ju? w przesz?o?ci zada? k?am :)

 

Edyta. Krytykowa?em Deschampsa i by?em raczej sceptyczny co do jego przysz?o?ci. Ale "dawa?em" mu ten jeszcze jeden sezon aby tak naprawd? przekona? si? co jest w stanie zrobi? z Juve. Zawód, zawód i jeszcze raz zawód.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, to odej?cie Didiera nie jest przecie? pewne. Wiadomo, ?e gazety szukaj? sensacji. Ale mimo wszystko chyba co? jednak jest na rzeczy. Chocia? nigdy nic nie wiadomo. Gazeta mog?a sobie sama dorobi? teori? w zwi?zku z niepodpisaniem jeszcze kontraktu przez Francuza. A mo?e si? Didier odmy?li? bo czeka na niego praca w OL? Za du?o tych spekulacji. Jak Didier odejdzie to licze, ?e wróci Lippi.

Odnośnik do komentarza

Pewne moze nie jest, ale wszystkie serwisy o tym informuja, jesli potwierdzienia nie b?dzie dzis, to zapewne doczekamy sie go w najbli?sym czasie. Wielka szkoda liczy?em ze ten wielki zawodnik Juve b?dzie kontynuowa? swoje sukcesy tak?e jako trener Strarej Damy. Jesli nie przyjdzie Lippi ten ruch zarzadu do?c mocno skrytykuje

Odnośnik do komentarza
Wszystkie w?oskie gazety o tym pisz?, ja wci?? nie moge uwierzy? jesli to prawda to zarz?d ma u mnie minusa jak z t?d do Turynu :angry:

 

Spójrz na to z drugiej strony - Didier z?o?y? dymisj? (je?li jest prawd? to co donosz? gazety) wczoraj - czyli jako? si? to zbieg?o ze z wczorajsz? informacj? o odej?ciu Houliera z OL. Wg mnie to spowodowa?o dymisj?. My?lisz, ?e to tylko przez zarz?d. Je?li wkrótce si? oka?e, ?e Didier zostanie trenerem OL to dla mnie on jest tchórzem - uciek? z Turynu bo wystraszy? si? wyzwania jakim jeswt odbudowa pot?gi Juve. Lyonem w lidze to on si? nie b?dzie musia? wysila?.

Odnośnik do komentarza
Na stronie Juve jest info na ten temat ale po w?osku. Na moje to jest to dementi w tej sprawie ale kto ich tam wie z tym ich w?oskim.

Na to wygl?da. Ale nie zmienia to faktu, ?e sytuacja na linni zarz?d - Deschamps jest zawi?a i jeszcze do ko?ca sezonu mo?e by? ró?nie.

Odnośnik do komentarza
Juventus Turyn rozwa?a zatrudnienie obecnego trenera Parmy - Claudio Ranieriego.

 

Przedstawiciele Ranieriego s? w kontakcie z w?adzami Juve od miesi?ca. Zatrudnienie przez "Star? Dam?" by?ego szkoleniowca Chelsea i Valencii jest bardzo prawdopodobne, cho? mówi si? te? o jego rozmowach z przedstawicielami Manchester City.

 

pilkanozna.pl

 

Osobi?cie mam z?e zdanie o tym trenerze, w Chelsea nic nie osi?gn?? (nawet doj?cie do pó?fina?u Champions League nie zmieni mojej opinii), a w Valencii jego wyniki by?y naprawd? ?a?osne, ?yczy?bym sobie, ?eby Juve gra?o szybk?, ofensywn? pi?k?, a przyj?cie Ranieriego na pewno tego nie da.

Odnośnik do komentarza

Yyyy chyba ?arty Parma gra?a w tym sezonie w mojej opini bardzo s?abo ko?cówka tylko dobra, epizod w Valencji to nie porozumienie, w Chealse te? przeci?tnie jak na mo?liwo?ci. Jakim cudem ten go?? ma tak bardzo wyrobione nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Yyyy chyba ?arty Parma gra?a w tym sezonie w mojej opini bardzo s?abo ko?cówka tylko dobra, epizod w Valencji to nie porozumienie, w Chealse te? przeci?tnie jak na mo?liwo?ci. Jakim cudem ten go?? ma tak bardzo wyrobione nazwisko.

Do Parmy to on do??czy? dopiero na t? ?wietn? ko?cówk? i dzi?ki niemu si? utrzymali.

A w Chelsea nie osi?gn?? mniej w Europie, ni? Mourinho, maj?c w sk?adzie gorszych grajków i prezesa przeciwko sobie. IMHO by? ?wietnym trenerem w The Blues. Dobry trener, który mo?e doprowadzi? Juventus do sukcesów. :]

Odnośnik do komentarza

Lippi odmówi?, teraz to ju? ?aden trener mnie nie zadowoli. Szkoda, ?e Deschamo uciek?, czuje, ?e to nie wyjdzie na dobre Juventusowi. Ale có? takie ?ycie. Teraz trzeba czeka? na jakie? konkretne transfery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...