Skocz do zawartości

Juventus Turyn


Rekomendowane odpowiedzi

Ten Brazylijczyk rozegrał w barwach Romy mecze tylko pucharowe, nie będąc za nie specjalnie chwalony. Tymczasem Skorupski w Empoli wyrósł na ścisły top ligowych bramkarzy, obok Szczęsnego i Buffona. O ile nowy trener nie będzie miał dziwnych preferencji taktycznych typu Guardioli, to faworytem do bronienia jest Skorupski (o ile ktoś go nie wykupi), który jest po jednym bardzo solidnym i jednym świetnym sezonie w Empoli, podczas gdy Alisson jest rezerwowym po jednym sezonie w Romie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Bo to tylko Roma, a wiadomo jaka jest dysproporcja między Juventusem, a resztą ligi. No i Juve nie celuje w kolejne mistrzostwo Włoch, bo nawet z ręcznikiem na bramce je zdobędą, tylko raczej LM, a na to IMO Szczęsny jest po prostu niewystarczająco klasowym (i przede wszystkim za mało stabilnym) bramkarzem.

Odnośnik do komentarza
To chyba oczywiste, że Szczęsny na dłuższą metę nie jest materiałem na pierwszego bramkarza w Juve i został sprowadzony jako rezerwowy?

 

No właśnie nie bardzo. Nie wiem czy w Juventusie Szczęsny zarabia więcej niż w Arsenalu, ale myślę, że nie przechodziłby do Turynu gdyby nie miał sygnałów, że jest postrzegany jako następca Buffona.

Odnośnik do komentarza

Bo to tylko Roma, a wiadomo jaka jest dysproporcja między Juventusem, a resztą ligi. No i Juve nie celuje w kolejne mistrzostwo Włoch, bo nawet z ręcznikiem na bramce je zdobędą, tylko raczej LM, a na to IMO Szczęsny jest po prostu niewystarczająco klasowym (i przede wszystkim za mało stabilnym) bramkarzem.

 

No, ale sam sobie zaprzeczasz ;) Tylko Roma czyli miejsce gdzie się wykazał, ba nawet w meczach z Juventusem robił to bardzo dobrze czyli jednak umiejętności posiada. Juventus ma bardzo dobry skauting jeżeli chodzi o Serie A i wzorem Bayernu wykupują najlepszych piłkarzy, więc Szczęsny przypadkiem nie jest.

Odnośnik do komentarza

To chyba oczywiste, że Szczęsny na dłuższą metę nie jest materiałem na pierwszego bramkarza w Juve i został sprowadzony jako rezerwowy?

Co najwyżej dla tych, którzy nie widzieli go w grze od jakichś trzech-czterech sezonów. Grając w Romie w zeszłym roku był od Buffona IMO lepszy (choć głównie przez starzenie się tego drugiego).

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
2 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie wiem kim jest ten Pulkowski ale chyba to jakiś straszny malolat...ja w ciągu 2 sekund wymienię dwa większe. Zidane do Realu i Krystyna do Realu. 

ale Ty uważasz, że Ante Rebic i Fellaini zasługują na miejsce w najlepszej jedenastce mistrzostw, więc może musisz więcej czasu spędzać nad myśleniem o osądach dotyczących piłki nożnej 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

Nie wiem kim jest ten Pulkowski ale chyba to jakiś straszny malolat...ja w ciągu 2 sekund wymienię dwa większe. Zidane do Realu i Krystyna do Realu. 

To ja :) no i nie wiem co Ci powiedzieć. Spróbuję na argumenty.

 

CR7 w tej chwili to 4 krotny zdobywca Złotej Piłki na przestrzeni ostatnich 5 lat, poprowadził Real Madryt do 4 tryumfów w Lidze Mistrzów na przestrzeni ostatnich 5 lat. Ja mam 30 lat, i nie przypominam sobie, aby jakikolwiek piłkarz tego kalibru zmieniał TAKI klub jak Real Madryt na inny równie wielki i utytułowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...