Skocz do zawartości

Call of Duty (seria)


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Panowie, tą grę kupuje się tylko i wyłącznie dla multi.

A mi się multi nie podoba z całą tą masą 12-latków siedzących 24/7 i tylko czekających by pokazać jakim jesteś lamerem, bo chcesz sobie zagrać raz w tygodniu. Doszedłem do, nie wiem, 30 levelu i po prostu miałem dość. Może gdybym grał w grupie znajomych, ale z obcymi, gdzie 90% traktuje rozgrywki w sieci jak walkę na śmierć i życie, to ja podziękuje.

Z kolei SP w Modern Warfare jest super-miodne, a opowieść z jedynki była genialna. Mimo, że gra jest skryptowana, to ukończyłem ją z z 5 razy, ponieważ niektóre misje (desant z helikopter zakończony Wielkim Bum czy Czarnobyl) są po prostu genialne

SP musi być krótki, żeby go szybko zaliczyć.

To już wiem dlaczego powstaje coraz więcej gier na jeden wieczór, skoro dla multiplejerowców przejście gry trwającej około 20h to byłoby pewnie ponad siły ;) Nie chcesz to nie graj, tak jak ja nie gram w multi :]

Nazwa bez CoD ponieważ jest to bezpośrednia kontynuacja jedynki

Ale jedynka była CoD4:MW. Wiec jakby chcieli zachować MW w marce CoD to pewnie i teraz wpletli by to w nazwę gry.

Nie wiem, czym się tak jaracie, przecież po tym filmie widać, że to tylko odrobinę ulepszona jedynka. Dla mnie to wystarczy - ale po takim okresie czasu można by było oczekiwać większego postępu

po co zbędne wodotryski? Co takiego nie podoba Ci się w demie, że jesteś poniekąd rozczarowany?

Odnośnik do komentarza
po co zbędne wodotryski? Co takiego nie podoba Ci się w demie, że jesteś poniekąd rozczarowany?

 

To, że nie widzę różnicy między jedynką a dwójką. Minął już z rok chyba, to można oczekiwać jakiegoś postępu. A na razie widzę, że postęp oganiczy się do nowej kampanii.

 

Zresztą, poczekamy, aż wyjdzie i zobaczymy.

 

Tak BTW - filmik ostatecznie rozwiał wątpliwości niektórych - "Soap" MacTavish jednak przeżył :)

Odnośnik do komentarza

Przecież skrypty i zmiany tylko wizualne to dwa największe znaki serii Call of Duty. To jest niestety prawda, ale mechanizm gry wiele się w jedynce nie różnił.

 

A mi się multi nie podoba z całą tą masą 12-latków siedzących 24/7 i tylko czekających by pokazać jakim jesteś lamerem, bo chcesz sobie zagrać raz w tygodniu. Doszedłem do, nie wiem, 30 levelu i po prostu miałem dość. Może gdybym grał w grupie znajomych, ale z obcymi, gdzie 90% traktuje rozgrywki w sieci jak walkę na śmierć i życie, to ja podziękuje.

 

CoD nie jest tutaj wyjątkiem, tak jest wszędzie, ale faktycznie grając ze swoimi przyjemność płynąca z rozrywki znacząco wzrasta.

 

Z kolei SP w Modern Warfare jest super-miodne, a opowieść z jedynki była genialna. Mimo, że gra jest skryptowana, to ukończyłem ją z z 5 razy, ponieważ niektóre misje (desant z helikopter zakończony Wielkim Bum czy Czarnobyl) są po prostu genialne

 

Nigdy nie twierdziłem inaczej. Jednak umówmy się ta gra sprzedaje się jak ciepłe bułeczki ze względu właśnie na multi.

 

To już wiem dlaczego powstaje coraz więcej gier na jeden wieczór, skoro dla multiplejerowców przejście gry trwającej około 20h to byłoby pewnie ponad siły wink.gif Nie chcesz to nie graj, tak jak ja nie gram w multi krzywy.gif

 

Tutaj się nie zgodzę. Nie powiem, przy CoDzie zarwałem wiele nocy po multi, ale właściwie tylko przy nim. Całą resztę gier kupuję dla SP. Bo jeśli już w coś grać po multi to w jedną grę, a dobrze, przynajmniej ja stosuję taką zasadę. Najlepszym przykładem jest chyba tutaj FM przy którym 20h to jest mało.

 

Ale jedynka była CoD4:MW. Wiec jakby chcieli zachować MW w marce CoD to pewnie i teraz wpletli by to w nazwę gry.

 

Tak to tłumaczą twórcy. Seria Call of Duty ma pójść swoim torami (vide WaW i nowe części), a MW2 jako, że ma być kontynuacją ma nie zawierać w nazwie CoD.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Graficznie jest bardzo dobrze, ale są ładniejsze gry. Demo raczej na pewno się nie pokaże, bo chyba żadna część od IW go nie miała. Nie wiem jak z Treyarch.

 

Dla samego SP nie widzę sensu kupować w dniu premiery. Mimo, że będzie bardzo intensywny to jednak ciągle jest to ten sam silnik. Znając też IW nie będzie on długi.

 

Ja grę na pewno kupię, ale głównie dla multi. Nie czuję jednak potrzeby tak jak przy pierwszej części by zrobić to zaraz po premierze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...