Skocz do zawartości

Myszki i Klawiatury


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

znacie może panoczki jakąś "cichą" myszkę? w sensie taką co głośno nie klika ;)

mam taką najtańszą i jest strasznie głośna.

oczywiście bezprzewodowa, żeby była.

podjedź sobie do Saturna w Arkadii albo Media przy Górczewskiej, powiem szczerze głośność jest bardzo subiektywna... najlepiej samemu sobie przeklikać modele a w tych dwóch sklepach jest ładna ekspozycja, przez net zazwyczaj taniej jak upatrzysz jakiś "droższy" model

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Panowie, polećcie jakąś mysz. Budżet 150zł, przede wszystkim musi być bardzo wytrzymała. Mam łapę jak niedźwiedź i rozwalam myszki :| Lewy przycisko po jakimś czasie się zacina. Dobrze, żeby była bezprzewodowa, ale dam radę z kablową. Nie musi mieć bajerów, byle rolka przewijała a guziki klikały dzielnie po wielu miesiącach użytkowania. Budżet mogę zwiększyć, chociaż nie w najbliższym czasie, więc jeśli jest mysz droższa a godna uwagi, proszę się nie krępować i polecać.

 

Myślałem, że może dam radę kupować najtańsze myszki i co pół roku wywalać do kosza a ze sklepu brać następną... Niestety pierwsza padła po 4 tygodniach :| To dobrze nie wróży, chyba że znajdę myszki po 5zł, żeby jedna miesiąc wytrzymywała.

Odnośnik do komentarza

Ja posiadam Kensington Ci60. W zasadzie to już druga taka sama. Nie wiem ile już mam lat ją. Jedna się popsuła chyba po 3 latach (prawy przycisk nie stykał), a druga coś innego. Z tych dwóch skręciłem jedną działającą :p

Zdaje się, że teraz są jakieś nowsze modele dostępne.

 

Jest spora- też dużą rękę i bardzo mi wygodnie z nią. Wyprofilowana na prawą grabę. Z akumulatorami/ bateriami w środku nie tak lekka. (ja wolę takie). Bajerów brak.

Przyciski z prawej strony (cofanie, do przodu) mi bardzo dobrze pod kciukiem leżą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie,

potrzebuję dobrą twardą podkładkę do myszki laserowej, co możecie polecić ?

 

obecnie korzystam z razer sphex i nie jestem zadolowany(konieczność przyklejenie do blatu), często zmieniam ustawienie monitora i jest to dla mnie problem czyścić biurko za każdym razem z kleju ... mam tego dość, same właściwości jezdne podkładek są ok

 

nie chcę szmacianek

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Po 8 latach niezawodnej służby i 1 konserwacji wymagającej umiejętności obsługi taśmy izolacyjnej posłuszeństwa odmówił a4tech X-750F, więc czas na zmiany w moim życiu. Poleca ktoś jakąś myszkę do około 100zł? Jeżeli kształtem byłaby podobna do tego a4techa

to byłoby spoko http://cdn.dealsdirect.net/m/products/583/3583/1/product1_3583.jpg?file=A4+TECH+X750F+Laser+Application+and+Gaming+Mouse

 

 

e: takie coś w recenzjach dobre opinie zbiera, używał/używa ktoś? http://allegro.pl/mysz-ozone-xenon-czarna-i4418187362.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mam myszkę bezprzewodową Tracer, kosztowała jakieś grosze, ale sprawdzała się. Jednak od kilku dni nie mogę się nią poruszać na podkładce w poziomie...jeździ tylko góra, dół. Jedyne miejsce, gdzie działa okej to przestrzeń laptopa obok touchpada...ale i tu zaczyna się "ciąć". Baterie wymieniłem, co może być przyczyną? Da się naprawić w domu?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dostanę w spadku od kolegi myszkę zowie ec2-a, świeczką mu się kabel nadpalił. Jest możliwe to naprawić? Jak poskręcam odpowiednie przewody z odpowiednimi przewodami w kablu to jest możliwe, że będzie git czy raczej cały kabel do wymiany?

foto? poskręcanie nie wchodzi w grę(aż się uśmiałem do łez), raczej lutownica, zależy od stopnia uszkodzenia, moim zdaniem lepiej wymienić cały kabel

Odnośnik do komentarza

http://imgur.com/a/qTKZNtutaj foteczki, drugie zdjęcie od góry to spalony fragment który wyciąłem, na pierwszym fragment przewodu wychodzącego od myszki (jakoś 15cm od niej)

 

to rozumiem, że biere lutownicę i lutuję po kolei każdy kolorek z jego odpowiednikiem w uciętym końcu kabla? mam łącznie 4 przewody w kablu (chyba nie mylę pojęć ; p), każdy muszę odwinąć z jego kolorku delikatnie nożykiem, czy mogę lutować tak jak jest? W razie gdybym coś spierdolił, dowolny kabel od myszki będzie pasował, czy jedne myszki mają taki a inne siaki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...