Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Myszki i Klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie ucznia zegarmistrza - pomagiera rozłożyłem, ale nie umiem złożyć z powrotem :D

Zapakuj w koperte i wyślij do Wawy. Rozłożyłem i złożyłem tfu! tfu! Clio to złożę i pomagiera :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam maly problem z myszka Microsoft Explorer Mini.

Rolka dziala poprawnie w przegladarkach, Windowsie itd...ale w Football Manager aby cos przewinac rolka musze zrobic kilkanascie obrotow, zeby sie ekran przewinal o kilka pozycji(np lista transferowa).

Grzebalem w ustawieniach myszy i gry i nie dalo rady zmienic tego stanu rzeczy. Ma ktos jakis pomysl jak uporac sie z tym problemem i aby rolka dzialala tak samo w FM jak dziala w innych aplikacjach??

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę polecić (choć jest droższa) Logitech UltraX Premium, również z klawiszami o niskim profilu. Jest znakomita, cicha, wygodna, bardzo łatwo się czyści - cud-miód!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie, kupowałem ją ze 2 lata temu i wtedy była parędziesiąt złotych droższa, stąd moje zastrzeżenie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najlepsze klawiatury swiata to Chicony, kupisz klawiature, ktora i tak bedzie Ci sluzyc przez kilka lat, a zostanie ci jeszcze kasa na litra wodki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie (i byc moze Panie :P ),

orientujecie sie moze, czy Logitech wysyla nowe odbiorniki USB Receiver ofermom, ktore je zgubily? Wyczytalem gdzies na necie, ze czasem tak robia, ale nie bylo napisane, jakie warunki trzeba spelnic. Gwarancje na myche jeszcze posiadam (ma 10 miesiecy), a wlasnie ostatnio mnie sie taka nieprzyjemna historia trafila.

Wyslalem juz, co prawda, maila do supportu Logitecha, ale jeszcze chcialem w kilku miejscach popytac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie,

moja mysz gamingowa niestety już dogorywa, zreszta na 24" mysz która ma raptem 800 DPI - logitech mx310 - trochę kulawo działa...

miałem okazję testować przez dwa tygodnie Razer Lachesis, ale niespecjalnie leżała mi w ręce(bardzo płaska),

zastanawiałem się nad Logitech G500(180zł) lub G700(300zł), macie pomysł na jakąś alternatywę ? budżet im mniejszy tym lepszy ;)

http://allegro.pl/bezprzewodowa-mysz-dla-graczy-logitech-g700-sklep-i2332873626.html

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-logitech-g500-laser-sklep-f-vat-i2332873620.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

masz którąś z tych myszek ? w sklepach nie widziałem w ogóle tej firmy, na podstawie obrazka ciężko mi wyobrazić sobie jak to się "trzyma ręki"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Xorneta przez ok. 2 tygodnie - od kumpla. Mam dosc male dlonie, wiec lezala idealnie. Wczesniej mialem Explorer Mini Mouse'a Microsoftu, stad moje przyzwyczajenie do mniejszych myszek. Gdybym mial porownac te dwie - niebo a ziema na korzysc Xorneta. Pozostalych nie mialem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obecnie posiadam taką mysz jak Kensington Ci60. bezprzewodowa, optyczna, profilowana (na prawą rękę) ale ostatnio zepsuł się mi prawy przycisk. muszę kliknąć z 10/15 razy zanim załapie.

poszukuję teraz jakiejś nie mega drogiej podobnej.

polecacie coś?

jeśli nie to poszukam w sklepie kolejnej Ci60 ;)

znalazłem taką np-> Modecom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poleci ktoś klawiaturę ? Przede wszystkim taką by można było cicho na niej pracować + klawisze z funkcją przełączania piosenek itp. Budżet to 50-60 złotych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym na Twoim miejscu podjechał do media czy saturna i przymierzył do ręki, jakościowo myszka jest dobra, nie wiem jak wielka masz dłoń, a to może być kluczowe w komforcie pracy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znacie może panoczki jakąś "cichą" myszkę? w sensie taką co głośno nie klika ;)

mam taką najtańszą i jest strasznie głośna.

oczywiście bezprzewodowa, żeby była.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta