Skocz do zawartości

Myszki i Klawiatury


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Witam

Mam maly problem z myszka Microsoft Explorer Mini.

Rolka dziala poprawnie w przegladarkach, Windowsie itd...ale w Football Manager aby cos przewinac rolka musze zrobic kilkanascie obrotow, zeby sie ekran przewinal o kilka pozycji(np lista transferowa).

Grzebalem w ustawieniach myszy i gry i nie dalo rady zmienic tego stanu rzeczy. Ma ktos jakis pomysl jak uporac sie z tym problemem i aby rolka dzialala tak samo w FM jak dziala w innych aplikacjach??

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy później...

Panowie (i byc moze Panie :P ),

orientujecie sie moze, czy Logitech wysyla nowe odbiorniki USB Receiver ofermom, ktore je zgubily? Wyczytalem gdzies na necie, ze czasem tak robia, ale nie bylo napisane, jakie warunki trzeba spelnic. Gwarancje na myche jeszcze posiadam (ma 10 miesiecy), a wlasnie ostatnio mnie sie taka nieprzyjemna historia trafila.

Wyslalem juz, co prawda, maila do supportu Logitecha, ale jeszcze chcialem w kilku miejscach popytac.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Panowie,

moja mysz gamingowa niestety już dogorywa, zreszta na 24" mysz która ma raptem 800 DPI - logitech mx310 - trochę kulawo działa...

 

miałem okazję testować przez dwa tygodnie Razer Lachesis, ale niespecjalnie leżała mi w ręce(bardzo płaska),

 

zastanawiałem się nad Logitech G500(180zł) lub G700(300zł), macie pomysł na jakąś alternatywę ? budżet im mniejszy tym lepszy ;)

 

http://allegro.pl/bezprzewodowa-mysz-dla-graczy-logitech-g700-sklep-i2332873626.html

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-logitech-g500-laser-sklep-f-vat-i2332873620.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

obecnie posiadam taką mysz jak Kensington Ci60. bezprzewodowa, optyczna, profilowana (na prawą rękę) ale ostatnio zepsuł się mi prawy przycisk. muszę kliknąć z 10/15 razy zanim załapie.

poszukuję teraz jakiejś nie mega drogiej podobnej.

polecacie coś?

jeśli nie to poszukam w sklepie kolejnej Ci60 ;)

 

znalazłem taką np-> Modecom.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...