Skocz do zawartości

Videoclipy o FMie


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podobal mi sie filmik i sam pomysl, wiec mam ochote dac szanse temu tematowi - ale na scisle okreslonych warunkach

Zadnych postow typu super, oby tak dalej, dawaj nastepny filmik. Tylko i wylacznie merytoryka!! Jesli bedzie inaczej, osobiscie ukaram winnych i zamkne temat na 158 spustów.

 

Aczkolwiek uwazam, ze tego typu inicjatywa bardzo pozytywnie moze wplywac na szarosc sceny i licze, ze jesli pojawi sie tu kilka wartosciowych filmikow, mozna bedzie pomyslec o konkursie.

 

Temat na razie zostawie otwarty, ale bedzie na cenzurowanym.. A jesli zrobi sie z niego drugi onet, to i prezenty w postaci +1 dotra do prawowitych wlascicieli..

/OM

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za ponowne otwarcie ponieważ trochę się zawiodłem gdy odrazu zamknięto mi temat. Postaram się o kolejne a gdy powstaną wrzucę link. Ten filmik był robiony na szybko, Windows Movie Makerem czyli na pewno mógłby być lepszy. Ale i tak jestem z niego dumny.

 

Na przyszłość już wyposażyłem się w lepsze oprogramowanie. Jednak dużym problemem jest nagrywanie obrazu z samego FMa. Na 100 % zauważyliście "ścinanie się" - nagrywałem HyperCamem 2. Robiąc kiedyś filmik o PES nagrywałem Frapsem, niestety na FMie nie chce on działać.

 

Jeżeli ktoś wie i mógłby mi pomóc w znalezieniu odpowiedniego/lepszego programu do nagrywania obrazu z FMa byłby bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Sprawdziłem CamStudio i szybkość (ścinanie) nagrywania meczu w FMie w stosunku do jakości (plamy) pozostawia wiele do życzenia. Jestem gotów nawet stwierdzić, że HyperCam2 wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Ale dziękuje za propozycję.

Musisz pokombinować w opcjach kodeka. Nagrywałem pracę w pamięciożernym Photoshopie i nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli już chcesz wrzucić jakiś duży filmik to najwzwyczajniej w świecie potnij go na dwie części w taki sposób aby lekko na siebie nachodziły. To najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

A co do samego filmu to pomysł ok, wykonanie przyzwoite. Postarać się nie montować tego wszystkiego tak twardo, zrób trochę miękkich przejść zwłaszcza że w dużej mierze pracujesz na obrazach statycznych.

Odnośnik do komentarza

Stary już mój filmik z bety Football Manager Live na YouTube: tutaj

 

Wersja, która znajduje się na yuotubie sucks, ale w opisie jest link do lepszej wersji. Pod względem technicznym też nie za dobrze, bo był to pierwszy filmik, który robiłem. Miał on raczej na celu przedstawienie FMlive, aniżeli chwalenie się umiejętnościami w montażu filmików, których zresztą nie posiadam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...