Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% będzie drugim bramkarzem. Ciężko będzie mu wygryźć Howarda, bo to jeden z najlepszych bramkarzy w Premier League. :)

 

Bardzo się cieszę, że Jano będzie nowym piłkarzem EFC. Lubię gościa i oby czas w klubie był dla niego udany. :)

One Jan Mucha! There's only one Jan Mucha! ;)

Odnośnik do komentarza

No to dla mnie decyzja debilna, nie muszę chyba nikomu tutaj udowadniać że bramkarz nie powinien zmieniać klubu w którym gra regularnie, na siedzenie na ławce w silniejszym, tym bardziej w przypadku kiedy Mucha ma już wyrobione nazwisko i spokojnie mógłby się postarać o angaż w klubie równie silnym, tyle że jako podstawowy bramkarz.

Odnośnik do komentarza

Polska Ekstraklasa a Premiership to "lekka" roznica!!! Doskonale rozumiem Muche. Kto by nie skorzystal z takiej szansy? Pociag pod szyldem Premiership moze przyjechac ledwo raz w zyciu. A w zyciu trzeba ryzykowac!

 

Tylko on nie ma 18-23 lat, żeby móc się uczyć na ławce rezerwowych, tylko 28 i powinien grać a próbować wygryźć Howarda, to jak iść z motyką na słońce...

Odnośnik do komentarza

A co, Howard ma dożywocie w Evertonie? Jak jest taki super-hiper, to może zmienić zespół na lepszy (nic nie ujmując Evertonowi) albo więcej płacący.

Wydaje mi się nawet, że nawet jak Mucha nie będzie grał, to łatwiej mu będzie znaleźć inny sensowny klub jako zawodnikowi Evertonu niż Legii. A co sobie zarobi i czego się nauczy o angielskiej piłce w tym czasie to jego.

Odnośnik do komentarza

A co, Howard ma dożywocie w Evertonie? Jak jest taki super-hiper, to może zmienić zespół na lepszy (nic nie ujmując Evertonowi) albo więcej płacący.

Wydaje mi się nawet, że nawet jak Mucha nie będzie grał, to łatwiej mu będzie znaleźć inny sensowny klub jako zawodnikowi Evertonu niż Legii. A co sobie zarobi i czego się nauczy o angielskiej piłce w tym czasie to jego.

 

W wieku 28 lat raczej nie jeździ się po naukę tylko żeby bronić (chyba, że jest się Jurkiem Dudkiem). I naprawdę wydaje mi się, że Mucha mógł bez problemów znaleźć zespół w którym grałby pierwsze skrzypce, szczególnie, że po MŚ miał szansę jeszcze bardziej podbić swoją sportową markę.

Odnośnik do komentarza

A co, Howard ma dożywocie w Evertonie?

Biorąc pod uwagę jego pozycje, chociaż mogę się mylić, ale w razie czego SZU mnie poprawi :P, to jest tego bardzo blisko :P W Premier League jest kilka klubów gdzie obecni GK są pewniakami nie do ruszenia i akurat Everton jest jednym z nich. Swoją drogą aż dziwne, że Spursi się nie zainteresowali Muchą :-k

Odnośnik do komentarza

No to dla mnie decyzja debilna, nie muszę chyba nikomu tutaj udowadniać że bramkarz nie powinien zmieniać klubu w którym gra regularnie, na siedzenie na ławce w silniejszym, tym bardziej w przypadku kiedy Mucha ma już wyrobione nazwisko i spokojnie mógłby się postarać o angaż w klubie równie silnym, tyle że jako podstawowy bramkarz.

Wyrobione nazwisko? Chyba wśród entomologów. Naprawdę, paręnaście spotkań w kadrze Słowacji i dobre występy w polskiej lidze nie czynią z nikogo boga piłkarskiego :roll:

Odnośnik do komentarza
W wieku 28 lat raczej nie jeździ się po naukę tylko żeby bronić (chyba, że jest się Jurkiem Dudkiem)

No tak, bronienie w polskiej lidze, a w Anglii to to samo :roll: Samo "otrzaskanie" się z kosmosami jakie dzieją się w polu karnym przy wrzutkach i bez klosza ochronnego, jakim GK są otaczanie w innych ligach może zając trochę czasu.

 

szczególnie, że po MŚ miał szansę jeszcze bardziej podbić swoją sportową markę.

Mógł tez puścić 10 szmat, złamać nogę, cokolwiek. To poważny człowiek z rodziną na karku i musi myśleć o zapewnieniu jej przyszłości, a nie bawić się w podbijanie swojej wartości. Z resztą to się kupy nie trzyma. Rozumiem, że miałby podbijać swoją wartość sportowa, zeby trafić do lepszego klubu, tak? Tylko po co, jak z góry skazujecie go na pożarcie w starciu z Howardem. To w mocniejszym klubie miałby większą szansę kogoś wygryźć? Czy miał się promować, żeby trafić do Hull? :_eyes:

 

Może gość nie ma ambicji

Dlatego odszedł do ligi 200 razy lepszej zamiast dalej kosić nagrody za GK roku w polskiej lidze ogórkowej :picard:

 

Biorąc pod uwagę jego pozycje, chociaż mogę się mylić, ale w razie czego SZU mnie poprawi

Ok, ale może odejść do innego klubu, może zachorować, mieć kontuzję - wszystko się może zdarzyć. I wtedy Mucha jest na miejscu, a nie w Warszawie :)

 

Nadal uważam, że łatwiej Musze łatwiej będzie zmienić klub jako graczowi Evertonu niż Legii. Do tego, tak naprawde nie wiemy jakie miał oferty, może Everton wszystkich przebił i to sporo.

Odnośnik do komentarza

 

Ok, ale może odejść do innego klubu, może zachorować, mieć kontuzję - wszystko się może zdarzyć. I wtedy Mucha jest na miejscu, a nie w Warszawie :)

 

Nadal uważam, że łatwiej Musze łatwiej będzie zmienić klub jako graczowi Evertonu niż Legii. Do tego, tak naprawde nie wiemy jakie miał oferty, może Everton wszystkich przebił i to sporo.

To jest akurat jasne. Te kilka spotkań w sezonie na pewno dostanie, a jak Everton załapie się jeszcze do pucharów to może nawet trochę więcej. Nie krytykuje transferu samego w sobie, bo to ogromny awans i sportowy i finansowy, tylko szkoda, że akurat trafił do klubu gdzie podstawowy GK ma tak mocną pozycje.

Odnośnik do komentarza

Decyzję podjął Mucha, czy prawidłową dowiemy się pewnie za jakiś czas nie ma co gdybać, no i w ogóle myślę że warto skończyć tą polemikę, bo dla jednego większym osiągnięciem jest grzanie ławy w Evertonie, a dla drugiego regularna gra w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza

Największym problemem Janka może być to, że Moyes do tej pory rzadko zmieniał bramkarzy (Carlo Nash przez 2 sezony zaliczył 1 występ, w Lidze Europejskiej), ale może wynikało to z tego, że na ławce nie było klasowego zmiennika. Howard gra już chyba 3 sezon z rzędu, gdzie nie opuścił ani jednego meczu. Czasem jednak widać, że brakuje mu solidnej konkurencji, bo mimo, że broni dobrze to ciężko jest doliczyć się wielu meczów, które "wygrał" dla EFC. Mucha wcale nie jest na beznadziejnej pozycji, ale musiałby się prezentować mega dobrze już od pierwszego dnia w klubie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...