Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
lad

Everton FC

Rekomendowane odpowiedzi

PODOBNO Paulo Fonseca ma być człowiekiem, który zastąpi Grubego Sama. A do tego nowym dyrektorem sportowym ma zostać Marcel Brands z PSV.

14381813058987.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z deszczu pod rynne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś to byłaby przynajmniej gwarancja 4 miejsca, teraz już nawet nie to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, ja sobie zaśmieszkowałem, ale jeśli jest to realna opcja to jestem oczywiście bardzo na tak. Everton nie może odwrócić się od menedżera, który odmienił angielski futbol, zbudował dynastię w Arsenalu i nadal potrafi zdobywać trofea (3 w ostatnich 4 latach). Jeśli piłka nożna nadal jest jego pasją i ma w sobie energię, żeby popracować jeszcze 3-4 lata to byłoby to IMO "outstanding appointment". Poza Fonsecą nie widzę lepszego kandydata.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lad jak się zapatrujesz na plotki, że Everton miałby zaoferować za Ziyecha... 57 mln €?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, FYM napisał:

@lad jak się zapatrujesz na plotki, że Everton miałby zaoferować za Ziyecha... 57 mln €?

Patrząc na to, jacy idioci zarządzają tym klubem w ogóle by mnie to nie zdziwiło. Ja bym dał 15 + Klaassen na wymianę maksymalnie.

Ale to pewnie jakieś klasyczne niedzielne wyspiarskie dziennikarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lad napisał:

Ja bym dał 15 + Klaassen na wymianę maksymalnie.

Na taką ofertę, to by z kolei Ajax nawet nie spojrzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.05.2018 o 12:34, FYM napisał:

Na razie Everton z Eredivisie bierze Marcela Brandsa z PSV na posadę dyrektora sportowego. Ciekawe czy będzie się to wiązało z zaciągiem z Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to, że nowym menedżerem Evertonu będzie:

879020702.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to Silva? W teorii niezły wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo wszystko wolałbym Fonsecę, ale ujmę to tak - nawet te 8 miejsce z Silvą zamiast Allardyce'a byłoby na pewno lepiej przyswajalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo świetna decyzja, w Watford się spierdoliło głównie przez Everton i smrut, jaki się przez to zrobił. A do tego czasu Silva był wychwalany pod niebiosa. Teraz minęło parę miesięcy, zapachy się wywietrzyły i jest potencjał, że będzie fajnie. Ofc dalej nie ma szans na LM przy takiej konkurencji, ale raczej na pewno będzie lepsza gra, to chyba maksimum na jakie mogą liczyć Evertończycy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulubiona formacja Silvy to 4-2-3-1, więc podejrzewam że Everton 18/19 może wyglądać tak:

n2FL2iK.png

Jeśli uda się przeprowadzić te 3 wzmocnienia i będą to jakościowi piłkarze, patrzymy tutaj na bardzo solidną drużynę, która na pewno powinna walczyć o Europę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już otwieram szampana.

9 baniek za utrzymanie Evertonu w lidze - najprostsza robota na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z drugiej strony jak przyszedl Everton byl w strefie spadkowej, skonczyli na 8 miejscu, chyba nie tak zle cnie? Szczegolnie ze sklad byl fatalnie zbalansowany. A i tak go wyjebali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kuab napisał:

Z drugiej strony jak przyszedl Everton byl w strefie spadkowej, skonczyli na 8 miejscu, chyba nie tak zle cnie? Szczegolnie ze sklad byl fatalnie zbalansowany. A i tak go wyjebali.

Everton był 13 jak Allardyce przyszedł do klubu, to raz. A dwa:

14 games before Allardyce 4 wins 3 draws 7 defeats 15pts. Against the SAME 14 teams under Allardyce 4 wins 2 draws 8 defeats 14pts.

A poza tym NAJNUDNIEJSZY futbol w lidze. Pod względem statystyk oddanych strzałów, tworzonych sytuacji i strzałów celnych Everton był na 19 miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steve Walsh wyjebion, Marcel Brands nowym dyrektorem sportowym 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi