Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Should a could to niestety dwie zupełnie różne rzeczy :(

Nie chce mi się wierzyć, że ten zarząd będzie potrafił przekonać Tuchela. Ten chvjec Steve Walsh najchętniej widziałby na ławce Allardyce'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tuchel to ta sama półka dla Evertonu co Ancelotti dla WHU - półka marzeń xd

Tuchel dawał do zrozumienia, że Arsenal go nie interesuje a co dopiero Everton ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tuchel jest przereklamowany IMO, roztwonił trochę dorobek Kloppa i nie bez powodu go zwolnili.

• Haha 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ModTeam, dajcie Keithowi bana na dzial Pilka nozna bo jego pierdolenia juz nie da sie skwitowac nawet usmiechem.

• Lubię! 2
  • Nie lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, Hawkeye napisał:

Tuchel to ta sama półka dla Evertonu co Ancelotti dla WHU - półka marzeń xd

Tuchel dawał do zrozumienia, że Arsenal go nie interesuje a co dopiero Everton ;) 

Ale kiedy? Nie jak jeszcze kierował BVB? Swoją drogą...myślę że przekonali by go hajsem i ligą, a przecież na zwolnienie Wengera nie ma co czekać ;)

27 minut temu, Keith Flint napisał:

Tuchel jest przereklamowany IMO, roztwonił trochę dorobek Kloppa i nie bez powodu go zwolnili.

To może Twój faworyt Favre, który tak rewelacyjnie radzi sobie w Nicei teraz ;) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zeszłym roku, jak największe zjeby leciały na Wengera. W jakimś wywiadzie czy coś mówił czy dawał do zrozumienia, że sory winetu ale szukajcie dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zresztą, tak jak piszę lad - nie wierzę w to, ale świetnie byłoby zobaczyć Tuchela w Prem, a Everton faktycznie wydaje się mieć już teraz kadrę pod niego :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, Keith Flint napisał:

No dobra, ale pod jakim względem jest przereklamowany? Bo to często używany zwrot, ale nigdy nie popierany żadnymi dowodami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Ale kiedy? Nie jak jeszcze kierował BVB? Swoją drogą...myślę że przekonali by go hajsem i ligą, a przecież na zwolnienie Wengera nie ma co czekać ;)

To może Twój faworyt Favre, który tak rewelacyjnie radzi sobie w Nicei teraz ;) ?

Też byś tak radził sobie z prawie całym blokiem obronnym rozsprzedanym, i miernymi transferami zarządu (no moze poza Saint-Maximinem). Dwa, myślę, że do Evertonu najlepszą opcją byłby trener, który by poukładał na szybko ich grę w obronie, np. Anthony Richard Pulis :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Everton to trzeba ogólnie poukładać, bo 10 bramek zdobytych też chwały nie przynosi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Jagielki, Williamsa, Kenny'ego i Bainesa to nawet Helenio Herrera by nic nie wyrzeźbił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale wróci szejmus, to on i Keane jakiś tam trzon mogą stanowić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile z Simeone w Evertonie się śmiałem, tak zatrudnienie bezrobotnego obecnie Tuchela nie brzmi dla mnie jakoś nierealistycznie. 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponoć Watford odmówił rozmów w sprawie zatrudnienia Marcosa Silvy, więc Everton przynajmniej się stara :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobno to tylko kwestia czasu. Silva ma dostać taką samą kasę jak Koeman, czyli 6 milionów funtów rocznie. Podejrzewam, że przykuje się do grzejnika jeżeli będzie taka potrzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Allardyce także miał odpaść, nadzieja się tli ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kibice Watford spiewali "Marco Silva we want you to stay". Zapytany o to Marek po meczu powiedzial, ze ich nie slyszal xd

No i generalnie uniknal odpowiedzi na pytanie czy zostanie w Watford. Imo sprawa jest przesadzona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta