Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepny w kolejce podobno Sigurdsson. Nie mam pojecia jak Koeman zamierza to wszystko poustawiac. Gdybysmy mieli zdrowego Colemana i nowego lewego obronce, powiedzialbym ze najbardziej odpowiednia bylaby formacja a'la Milan_2007, czyli cos takiego:

 

Sandro

Sigurdsson Rooney

Gueye Klaassen

Schneiderlin

???? Keane Williams Coleman

 

Baines juz sie nie nadaje do takiej gry i watpie zeby byl w stanie latac wzdluz boiska niczym Jankulowski i Cafu, a Coleman wroci pewnie dopiero w 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wyglada na to, ze rywalem do gry Sandro na szpicy przez najblizsze pol roku bedzie Diego Costa :D Brazylijczyk podpisal kontrakt z Atletico, ale ze wzgledu na bana transferowego Materacy bedzie wypozyczony na pol roku na Goodison i dopiero od 1 stycznia ma wrocic na stare smieci.Transfer ma wynisc 45 mln euro.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem się Ciebie SZU zapytać czy to prawda. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Rooney byłby aż tak głupi. Chociaż on wpadki zaliczał właśnie podczas przerw na mecze reprezentacji.

Z drugiej strony on może mieć już wywalone. W reprezie nie gra, Everton to jego drugi dom, a jak nawet wyleci z klubu to znajdzie sobie miejsce w MLS lub Chinach.

Odnośnik do komentarza

No w to, że się najebau to akurat wierzę, ale te 2 promile to trochę za grubo.

 

Nikt go z Evertonu nie pogoni za to. Gibson i Pienaar też jeździli na bombach.

 

Też nie chce mi się w to wierzyć. Mała bańka to standard. Boję się tylko, żeby Rooney nie skończył jak Gascoigne :/

Odnośnik do komentarza

Wlasciciel EFC powiedzial, ze wszystko bylo klepniete i medicale zrobione, ale Barkley w ostatniej chwili sie rozmyslil i chce zaczekac do stycznia.

 

Jezeli na dniach nie podpisze nowego kontraktu to mam nadzieje, ze czeka go Klub Kokosa i gra z dziecmi w U15 za to, ze pozbawil klub 30 milionow.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...