Skocz do zawartości

Everton FC


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej MAKS5, składowo nie mają się co czarować, startu do Chelsea, United, City czy Arsenalu nie mają. Ale finisz nad Liverpoolem i miejsce 7-5 jest jak najbardziej możliwe, bo dzika karta Klopp już co jakiś czas zdaje się strzelać Liverpoolowi w twarz, a on obok Tottenhamu zdaje się być ich głównym rywalem w tych rejonach tabeli.

 

+1 acz uważam, że Spurs się ogarną.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Wszystko wskazuje na to, że błędy z poprzedniego okienka nie zostaną powtórzone i Everton szybko dokona pierwszych wzmocnień. Solidne źródła piszą o Depayu i Schneiderlinie - o ile ten pierwszy nie ekscytuje mnie zbytnio (chociaż jak odpali to będzie petarda) to ten drugi wygląda na idealnego następcę Barry'ego. W parze z Gueye powinni funkcjonować jak Matic i Kante - idealna mikstura :)

 

Do tego są jeszcze jakieś ploty o Pickfordzie. Oprócz bramkarza chciałbym jeszcze nowego środkowego obrońcę i możemy atakować Europę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do Milanu ma dojść Deufoleu na dry loan.

Pytanie - jak się prezentował w ostatnich miesiącach? Pamiętam go tylko z Barcelony, gdzie sprawiał wrażenie mocno przeciętnego gracza holowanego marką La Masii. Teraz ma dojść do rywalizacji na skrzydłach w Milanie (gra na jakimś jednym konkretnym?), gdzie jest przezajebisty Suso (RW), megachimeryczny Niang (który w ostatnich dwóch miesiącach prezentował dno i metr mułu), przesunięty na LCM Bonaventura, ustawiany na siłę na RW Honda (ma odejść) i to właściwie tyle.

Odnośnik do komentarza

W Evertonie grał praktycznie tylko na prawym skrzydle (Koeman przed sezonem go próbował na pozycji napastnika, ale później z tego zrezygnował). Straszny jeździec bez głowy, podejmujący złe decyzje i mający atrybut teamwork - 5.

 

Emery powiedział o nim, że na małym boisku jest genialny, ale grając z kompanami na normalnym placu gry bardzo się gubi i za mało pracuje.

 

Generalnie to pożegnam go bez żalu. Może niższe tempo grania w Serie A i mniej fizyczna piłka bardziej mu przypasuje. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie chcialem pisać w emocjach po ostatnim wygranym spotkaniu z City, ale minęło kilka dni i moja opinia się nie zmienia, więc się nią z Wami podzielę :) Po pierwsze bardzo cieszy mnie, że to właśnie Tom Davies został wybrany zawodnikiem meczu. Bardzo podoba mi się ten młodzian, widać w nim tę bezczelność i zaufanie do własnych umiejętności. Jest to swoisty lider nowej fali młodych w The Toffees, którzy od zawsze słynęli z dobrej pracy z młodzieżą. Tymczasem u schyłku kadencji R. Martineza zapomniano o tym bogactwie. Druga sprawa - podoba mi się R. Koeman u sterów Evertonu. Co prawda nadal czeka nas wszystkich sporo pracy, aby klub grał tak jak oczekują tego fani, ale widać progres, a przynajmniej brak obaw przed posadzeniem na ławce i krytykę w mediach R. Barkleya, który stanowczo gra poniżej oczekiwań. Po trzecie już chyba pora, aby rozglądać się za następcami naszych weteranów, którzy z wiekiem niestety gubią formę. Casus Jagielki bardzo przypomina Distina - przez lata filar defensywy, obecnie raczej rozdawacz prezentów dla napastników przeciwnika. Mam do niego ogromny szacunek, ale niestety lata już nie te. Ciekawe czy uda się jeszcze kogoś pozyskać w tym okienku, bo kilka wzmocnień byłoby wskazane.

Odnośnik do komentarza

 

 

Deulofeu w Milanie jednak.

Albo i nie. Podobno warunek Evertonu był taki, że potwierdzenie transferu ma pójść po badaniach medycznych, a ten amator Suma (dyrektor Milan TV) puścił potwierdzenie w mediach jeszcze zanim te badania przeprowadzono (zaplanowane są na jutro). Doniesienia wskazują, że to rozsierdziło działaczy Evertonu i ruch jest jednak pod znakiem zapytania.

Myślę jednak, że do transferu dojdzie, ale amatorka Sumy mnie nigdy nie przestanie zadziwiać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...